Dobrý detský očný lekár - Martinˇ, Žilina

elefanto
10. jan 2017

Prosim poradte mi dobreho detskeho ocneho lekara v Mt alebo Za. Dakujem

bubu37
10. jan 2017

www.uvea.sk
POISTENEC SAMOPLATCA VŠZP DÔVERA UNION
OČNÉ VYŠETRENIE U DETÍ 60 € 30 € 30 € 30 €

vejapa76
10. jan 2017

ZA - MUDr. Strnadová...ambulanciu ma pri policii

trideti
10. jan 2017

Ja som s MUDr.Strnadovou (ZA) tiez velmi spokojna.

elefanto
autor
11. jan 2017

Uvea a pani dr Strnadova nam boli odporucani len ma zsujima ci subaj dobri, ci si len dr nedohaduju " ksefty". Uboboch sa dost vela plati, tak ajnpreto ma to zaujima. Mala ma dost vazne problemy s ockami, ktore musime akutne riesit a samozrejme zdravie je nadovsetko. Prve vysetrenie sme boli o dr Budinskeho v Mt ale s jeho vysetrenim a naslednou liecbou nie sme spokojni a tiez sme nepoculi nic dobre na neho, naopak.
Ak mate aj ine skusenosti s dr na zmluvu, hradene poidtovnoz budem vdacna. Potrebujeme naozaj kvalitneho oftalmologa, dobru diagnostiku a naslednu liecbu.
Dakujem pekne. 😉

vejapa76
11. jan 2017

Ja som s MUDr. Strnadovou max spokojná. Mali sme dlhodobé problémy a vďaka nej sme v pohode. A v neposlednom rade má pekný prístup k deťom. ( možno ma niekto iné skúsenosti - toto sú moje ). A neplatia som nikdy ani cent.

zuzi0911
11. jan 2017

My sme dnes boli o dr zelnikovej je v zilpe,,,na odporucanie kamaratok,je velmi prijemna,dobra,,skus si na nete pozriet referencie,,

elefanto
autor
11. jan 2017

Takze nie Strnadova ale Sedlakova. Strnadova neberie vobec pacientov z ineho okresu a Uvea ti uz od noveho roka deti neberu 😈😈😈 Ide ma porazit.