Dobrý detský psychológ v Žiline

jamelia
12. máj 2015

Ahojte, poradite dobreho detskeho psychologa, resp. najlepsie psychologicku v Ziline? Treba tam vymenny listok? Dcerka ma problem sa zaclenit do kolektivu v ramci skolky, chcela by som sa poradit ako to zlepsit, dakujem 🙂

mp111
22. mar 2016

@jamelia Ak by ste bola ochotná cestovať do Martina, tak jednoznačne odporúčam Veroniku Hartsfield: http://www.psychologia-stefkova.sk.

sisiska
3. máj 2016

mate niekto skusenosti s detskym psychologom v Ziline alebo v Martine? popripade s vyssie uvedenou psychologickou? hladam dobreho detskeho psychologa v ZA alebo okoli....

sisiska
3. máj 2016

@jamelia podarilo sa Vam najste nejakeho dobreho psychologa v ZIline?

jamelia
autor
3. máj 2016

@sisiska nie, nakoniec som to nechala tak. Dcera nastupi od septembra do skoly, uvidim potom ako to zvladneme 🙂

erinne
20. mar 2017

@sisiska ahoj, vies poradit? Zohnali ste niekoho, kto vam pomohol? Dakujem

avogiles
26. mar 2017

@sisiska
@erinne Dievcata, mozete sa obratit na mna, pracujem v Centre vcasnej intervencie v ZA ako psychologicka, ked si vyhladate podla mena: Zuzana Seligova. 🙂

pomozetemi
8. aug 2017

@avogiles pekny vecer a venujete sa aj väcsim detom myslim 9 rocnym. potrebujem pomoct.dakujem

avogiles
10. aug 2017

@pomozetemi ano, robime aj takymi vacsimi ;)

paula11
19. mar 2018

@avogiles Dobry den Zuzana, ako by sme sa s Vami mohli skontaktovat v pripade potreby psychologickeho poradenstva. Ide o 7 rocne dieta. Dakujem vopred.

avogiles
19. mar 2018

@paula11 dobry den, napiste mi internu spravu a dam vam na seba tel. kontakt.

kiss35
1. máj 2018

ahojte viete mi niekto poradit dobreho detskeho psychologa v ziline? dakujen

rumcais
15. jún 2018

@avogiles dobrý deň, môžete mi poslať kontakt, potrebujem pre dcéru pomoc pri tetánii

luculiatko
4. dec 2018

@avogiles prosim neviete mi odporucit kto v ZA robi pedagogicko-psychlogicke vysetrenie. Potrebujem otestovať dceru ci nema nejake poruchy učenia.

avogiles
4. dec 2018

@luculiatko na diagnostiku odporúčam Centrum včasnej intervencie alebo CPPPaP na Predmestskej ul. v Žiline.

rumcais
11. dec 2018

@avogiles Dobrý deň, už máme v psychologa práve z CPPaP ale na ul. Vuruma Žilina Dakujem veľmi pekne

kika37
20. dec 2018

Dobry den neviete mi poradit dobru psychologicku pre moju 15 nastrocnu dceru? Ale cez poistovnu,,nie sukromne v Ziline

rumcais
31. dec 2018

@kika37 neviem, lebo mne dcéra chodí súkromne, skúste sa opýtať det. lekára

avogiles
31. dec 2018

@kika37 na Predmestskej v Ziline je CPPPaP bezplatne.

luculiatko
31. dec 2018

@avogiles prosim vas a kde konkretne v za to je? Nejaky záchytný bod.dakujem

avogiles
31. dec 2018
rebeckamatusko001
10. apr 2019

@avogiles Dobrý deň, chcela by som sa informovať. Potrebujem preriešiť správanie 11 ročnej dcéry

rumcais
11. apr 2019

@rebeckamatusko001 dobrý deň, nie som psycholog, Ja som riešila dcéru a našla som psychologa v centre špecialno pedagogickej poradni v Žiline, ale tam sa platí, skúste sa opýtať detského lekára na bezplatného psychologa.

krowkazz
14. máj 2019

@avogiles dobrý deň, neviem sa doklikať na stránku centra včasnej intervencie, chcela by som sa na Vás nakontaktovať a neviem či Vám môžem napísať aj správu tu na koniku, ďakujem

avogiles
14. máj 2019

@krowkazz stranka je teraz nedostupna, zavolajte na c. 0915 153 999.

schwarzbacherova
18. okt 2019

@avogiles dobrý deň učiteľka nám odporučila psychológicku kôli tomu že zaostáva v učení.... Tak hľadáme v okolí za

stofkana
26. okt 2019

@avogiles dobrý deň a kde presne sa nachádzate? Mame problem taktiež so zaradením do kolektívu v škôlke malý bude mať 3 roky ale už chodí do školky .ďakujem

majusik33
21. jan 2020

dobrý deň, viete mi poradiť detského psychológa v ZA pre môjho synčeka, je druhák a máme problém,stále plače kvôli škole hoci má výborné známky,má zo všetkého strach, plače ráno, večer, v škole,sama učiteľka si nevie rady:(.Boli by sme radi za bezplatného,ale ak je nejaký dobrý vieme aj doplatiť,len dúfame v rozumnú cenu. Ďakujem za pomoc

avogiles
21. jan 2020

@majusik33 dobry den, Centrum pedagogicko-psychologickeho poradenstva v Ziline, robim tam aj ja ako psychologicka ;) sme bezplatni a ked mate zaujem, mam teraz volne miesto, len mi napiste sukromnu spravu a dam vam na seba cislo.

majusik33
22. jan 2020

@avogiles už som vám napísala súkromnú správu,dostali ste ju?

avogiles
22. jan 2020

@majusik33 ano, uz som vam odpovedala.