Dobrý detský zubár v Poprade

alenka7777
4. feb 2015

Ahojte mamicky. Dufam, ze mi niekto poradi. Uz zacinam byt zufala...Potrebujem pre svoju dcerku nejakeho dobreho zubara v Poprade. Najlepsie zenu, ale moze byt aj chlap. Dakujem za vsetky tipy.

alenka7777
autor
16. feb 2015

ziadne mamicky z popradu a okolia???

dasenka1203
16. feb 2015

@alenka7777 ahoj, uz to tu niekde v diskusiach bolo, mozno v popradskej skupine, zienky chvalia dr.Vorobela (toho co je v reklame) 🙂 a my chodime k dr.Slobodnikovi - ten je tiez zlaty a super pristup k detom ma aj dr.Kleinova na zs tajovskeho

alenka7777
autor
16. feb 2015

ahoj. dakujem. tak musim este lepsie pohladat, lebo som to nikde nenasla. K panovi dr. z reklamy chodime aj my s manzelom, ale nasa mala sa ho boji. Vseobecne sa boji muzov, takze by som bola radsej za zenu. Dr. Kleinova ide uz o chvilu do dochodku, takze to uz tiez nie je realne......

alenka7777
autor
16. feb 2015

hadam sa este nejake mamicky ozvu

alenka7777
autor
17. feb 2015

Este nejake tipy?

alenka7777
autor
19. feb 2015

:(

alenka7777
autor
13. mar 2015

skusim este raz. vie niekto poradit dobru zubarku pre deti v pp?

kasiopeja01
7. sep 2015

Dobry den Alenka,prosim vas nasli ste nejakeho zubara? My mame ten isty problem. Janka

jankao1
7. sep 2015

Zdravím všetky mamičky, ja neviem, či je to aj originál detský zubár .... alebo sa venuje čisto len strojčekom ale my sme z LM a dochádzame až o PP , pretože starostlivosť pani Dr. Sonogovej je na úžasnej úrovni - stomatologické centrum DENTAKRA ... tam ste neskúšali volať, či by vás neošetrili ?

kasiopeja01
7. sep 2015

Prave sme sa tam objednali, nasla som velmi dobre recenzie od mamiciek tak uvidime 🙂

stanulik79
9. júl 2018

@jankao1 zareagujem po dlhom case ak vam to nevadi...chcem sa opytat, koľko vas to tak celkovo vyslo ten strojcek? A odporucate ich? Ďakujem 😉

jankao1
10. júl 2018

@stanulik79 dobry den. Urcite odporucam vsetkymi 10timi...strojcek nas vysiel na 450-500€ a ked sme boli dotahovat gumicky tak 15€/mesiac. Stale je to ovela menej ako pytali ini zubari.
Vzdy su tam vsetci usmiaty a objednaju vas ako vam pasuje ci uz na den alebo hodinu. Ja za nas urcite by som nemenila. A to tam chodime uz 3 roky a vysledky su viditelne...nakolko ma dcera od narodenia posunutu sanku.