Dobrý gynekológ v SNV?

kortinka
20. okt 2018

Poraďte prosím dobru gynekologičku alebo gynekológa v SNV. Ale skôr by som brala gynekologičku. Dakujem

sasenka522
20. okt 2018

@kortinka Ja chodim k dr. Pokrievkovi a maximalna spokojnosť a hlavne teraz keď som tehotná 🙂

najinka
20. okt 2018

Odporucam dr.Kozla, hore vo velkej poliklinike, chodim k nemu uz roky 🙂 je fakt super, velmi ochotny, zijem mimo sk a ked nieco potrebujem, napisem mail a hned odpise..aj sestricka strasne zlata 🙂

bubinkaaa
20. okt 2018

Dr.Habasova tiež na veľkej poliklinike...

od Kozla chcem odísť.😉..robí to len pre peniaze,a odborník slabý,akonáhle má spraviť niečo navyše odosiela na gynek.porod.odd vtedy,keď ho žena najviac potrebuje ako podporu...
@najinka

najinka
20. okt 2018

@bubinkaaa ja som s nim velmi spokojna, nezda sa mi, ze by bol 'slaby odbornik', prave naopak. Vzdy mi pomohol, pred nim som chodila k tej starej doktorke, co tam robila, a ta dodrbala, co mohla, on to po nej daval do poriadku. Tolko moja skusenost. A co robi len pre peniaze, nerozumiem, svoju pracu? Ostatni to podla teba robia pre co?

kortinka
autor
21. okt 2018

Ďakujem žienky za vaše nazory

lienka1987
21. okt 2018

Dr.Pokrievka jednoznacne..momentalne byvam v LM a aj ked som bola tehu, stalo mi zato cestovat do SN..

bubinkaaa
22. okt 2018

@lienka1987 áno súhlasím s tebou,dr.Pokrievka veľmi zlatý lekár....len škoda,že pracuje na Tarci,mám to od ruky....

bubinkaaa
22. okt 2018

@najinka ku ktorej starej dr??Dvorakovej??
Verejne to tu nechcem a nebudem rozoberať,svoj názor na nho som uz napisala,je nemenny...a za tým si stojím....mňa veľmi sklamal ako lekar- odborník v tehotenstve,namiesto toho,aby ma psych.podrzal ,len ma vystrašil a odoslal na gynekologické oddelenie.Primar nechápal,a teda chápal,pretože ho pozná a len mávol rukou....o žiadnu vážnu diagnózu u mňa nešlo,všetko dopadlo dobre,no ja mu už nedôverujem ako lekárovi...tod vsjo😉😉😉😉

najinka
22. okt 2018

@bubinkaaa ja som tiez napisala svoj nazor, takisto je nemenny. Stara doktorka, co robila v tej ambulancii pred nim, uz neviem presne, ako sa volala. Mozno len ty mas s nim zlu skusenost, hladala som nieco o nom aj tu na fore, a vsetci ho len chvalia, takze asi nebudem jedina divna. Ako som povedala, mne vzdy ochotne pomohol, odpisal na moje maily aj vecer, ked uz mal ocividne po pracovnej dobe. A velmi mi to pomohlo, kedze zijem v uk, kde gynekologovia su skoro ako myticke postavy, a nema ti kto poradit.

bubinkaaa
22. okt 2018

@najinka tak to verím,sama som žila v UK,viem akí sú tam odborníci😉že teda pomohol v mailoch...mňa vtedy veľmi sklamal,ja od neho chcem odist

lienka1987
22. okt 2018

@bubinkaaa co mam ja povedat, byvam v Liptovskom Mikuláši, no aj tak mi stoji zato chodit k nemu, tu nemam koho si vybrat.. 🙂

sasenka522
22. okt 2018

@lienka1987 ja tiež zo SNV niesom (25km cesta tam) a aj napriek tomu mi stoji zato chodit za Pokrievkom 🙂

kortinka
autor
22. okt 2018

Asi pôjdem aj ja k dr. Pokrievkovi. Ďakujem

lienka1987
22. okt 2018

@sasenka522 napodobne, ja 100km a tiez 🙂 tu je sice viacero lekarov aj lekarok, no len k dvom mam doveru a to som pri nich rodila a tiez mi boli lekarmi od 28tt ked sa mala snazila dostat von, no oni uz neberu, robia v nemocnici a maju toho dost..

pavlicka123
17. jan 2021
Používateľ pavlicka123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pavlicka123.

@lienka1987 ahoj,píšem trochu neskôr, ale chcela by som zmeniť gynekológa... chválite Pokrievku, tak o nom uvažujem 🙂 ako to uňho vyzerá? Su vyšetrenia aj sono bezplatné? Robí sono priamo v ambulancii? Ďakujem🙂

lienka1987
18. jan 2021

@pavlicka123 bežné áno v amb, pokiaľ ide o prsníky a 3d-4d plodu tak to nie.. Inak príjemný lekár aj sestrička, majú to tam pekne, re robene toalety..