Dobrý ortopéd v Trenčíne a okolí

lubiss
27. jan 2016

ahojte potrebujem poradiť ortopéda nie pre miminko ale 7 rocného chlapca..hlavne nech je skuseny nech sa vyzna..chodili s me k mudr jakesovej nechcem podcenit jej odbornost ale vysetrenia take lebajake potom som pozerala na lekára co je vlastne vedla nej vraj ma otras pristup k ludom takze neviem kam sa podiet zalezi mi na kvalitnom vysetreni a doktorovi co nic nepodceni

sidanka
27. jan 2016

Skus MUDr. Oto Markech, ma ordinaciu v Tren. Teplej

lubiss
autor
27. jan 2016

pozerala som recenzie..je to pohroma :( to tu fakt nie je asi normálneho doktora ktorého by chvalili aspon 50na50

sidanka
27. jan 2016

chodim k Markechovi uz roky, hlavne so starsim synom a nemozem na neho nic negativne povedat. Z toho mala ortopedov, co su tu v TN a okoli je podla mna ten z lepsich 🙂 a to nebol moja prva volba, ale u druhych som spokojna nebola...

lubiss
autor
27. jan 2016

no ved toto jak pozeram tak tie hodnotenia nie je to bohvie co este ma napadol ten bockay ak si u neho nahodou nebola ale vrat otrasna sestra a on je arogantny no tak som na nervy

katkuz
27. jan 2016

asi sa vzdy najde za aj proti, my chodime do ziliny k Mudr. Popluharovi, nas aj operoval. velmi ludsky pristup, odbornik, ale ZA je asi od ruky?

sidanka
27. jan 2016

u bockaya-a sme boli len raz - prvy a posledny x. Z dovodov, ktore si vyssie popisala. Nakoniec sme zakotvili v Teplej a tam som zatial spokojna, doktor v pohode, poradil, vysetril co som potrebovala a sestricka velmi mila...Ved skus, nebudes spokojna - hladas dalej.

lubiss
autor
27. jan 2016

@sidanka jasne dakujem

joj ano zilina je dost od ruky :( este tak ze piestany max

sidanka
27. jan 2016

@lubiss niet zac 🙂

alicka850
27. jan 2016

Ja mam tiez pozitivne ohlasy na Dr.Markecha od znamych,osobne skusenosti nemam. Recenzie na internete si nevsimaj. My sme obaja lekari a len sa na tom smejeme. Denne osetris desiatky ludi a vzdy sa najde niekto nespokojny ☺

lubiss
autor
27. jan 2016

@alicka850 no len ked tam 4 ludia pisu ze si furt len piska a predpisuje fastumgel no ja neviem to uz sa clovek aj zamysla nad tym 🙂 keby islo o mna je mi jedno ale nechem u syna podcenit a co pozeram ortopedi jedna pohroma za druhym

libka28
12. mar 2016

Ahoj, tiez zufalo hladam pre dve deti 3 a 6 r. Uz ste nasli al. niekoho vyskusali? U Markecha sme boli 2x s niecim inym, nezdal sa mi zly, no neviem sa tam dovolat. Tak som zacala hladat na netu, pozrela recenzie- no to je sila! Zasa- recenzie pisu hlavne nespokojni a potom extremne spokojni ludia. No je aj vela takych, co su s doktorom ok a viac nepotrebuju riesit... Na druhej strane, ked uveris zlej rade od doktora, detom staci par mesiacov, a maju celozivotny problem :(

lubiss
autor
13. mar 2016

Ano ja som bola u doktora Centoveho na juhu objednaj sa tam je super aj k detom hlavne necakas s nimi

libka28
13. mar 2016

@lubiss Velmi pekne dakujem, posunula si ma 🙂 Aj som ho mala v uzsom vybere estes Masarykom, taak idem do toho!

tina1979
6. apr 2016

@libka28
@lubiss
Baby, tiez hladam odbornika - detskeho ortopeda. Referencie na Mudr. Centoveho su extremne dobre. Ako hodnotite jeho hlavne odbornost a pristup k detom ?
Ak sa mozem opytat, aky problem ste s nim riesili ?
Nas zacal v priebehu tejto zimy chodit "captavo" , pri chodzi dava nohy do X (hoci ich ma rovne) a tym padom aj spicky k sebe. V Ziline nam povedali, ze treba spevnit svaltsvo na nohach, ale nikto nepovedal, preco sa to rapidne zhorsilo.
Ako sa k nemu objednava ? Dlho sa caka ? Plati sa ? dakujem

alicka850
6. apr 2016

@lubiss vies,kazdemu nevyhovies. Su veci,ktore sa riesit daju a vyriesis ich a potom su veci,ktore sa vyriesit nedaju a suvisia mozno s vekom,mozno s niecim inym a ludia sa musia s nimi zmierit. Ak takyto clovek caka od lekara zazrak,potom chapem,ze je sklamany. Sama som lekar,takze viem co pisem. Ale netvrdim,ze to je pripad konkretne tohto lekara.

tayluska
6. apr 2016

Ja som bola s mladsim synom u Centoveho na Juhu a velmi sa mi pacil jeho pristup. Necakali sme dlho v cakarni, sestricka malemu ponukla aj bananik v cokolade s komentarom: Felixko daj si ty, lebo inak to zjeme my a nam netreba 🙂 Za mna odporucam vsetkymi 10. Len tusim nema zmluvu s VsZP

tina1979
6. apr 2016

@alicka850 Prosim Ta, ked si lekar, tak urcite viete medzi sebou kto je aky. Ked porovnas odbornost u Centoveho a Markecha , kto sa Ti zda lepsi , skusenejsi ?
Ja osobne zazrak necakam od lekara, len by som chcela pocut nazor druheho lekara ci sa zhodnu .

tina1979
6. apr 2016

@tayluska ako sa ti pozdava ako odbornik ? Poradil ?

tayluska
6. apr 2016

@tina1979 vsetko mi pekne vysvetlil. Teraz v maji mame ist na kontrolu, tak uvidim. Bola som unho iba raz, ale moja mamina k nemu chodi, preto mi ho odporucila ( aj ju tam operoval ). Ona je s nim velmi spokojna. A to uz pochodila aj Tr.Teplice, kde ju tiez operovali.

tina1979
6. apr 2016

@tayluska Zaoberaju sa s 5r. detmi ? Je to detsky ortoped ?

tayluska
6. apr 2016

@tina1979 moj ma 2 roky. Tak urcite vezme aj 5r 🙂

alicka850
6. apr 2016

@tina1979 nepoznam ani jedneho osobne, len z pocutia Markecha. Moj muz je obvodak a na Markecha ma pozitivne ohlasy. My ale obaja pracuujeme v inom okrese ako tito ortopedi,preto ja osobnu skusenost s nimi nemam.

libka28
7. apr 2016

Nech sa na mna nikto nehneva, ale toto je bezplatne zdravotnictvo, a este pytat od malych deti tolke peniaze??!!! Obvolala som dvoch najlepsie hodnotenych v TN, jeden nema zmluvu s najvacsou slov. poistovnou, takze 15€ za dieta a navstevu..- kazdu!! druhy nema zmluvu s nikym a pyta 20 € za 15min. svojho casu (nehovorim, ze prace, lebo to je cas aj s pozdravom, uvitanim a rozlucenim- chcela som dve deti- ano jedno dame na 10.00, druhe na 10.15). Velmi velmi ma nahneval cely zdravotnicky system Slovenska. A to sa v pomere k mzdam plati jeden z najvacsich odvodov v EU!! Idem na detsku ortopediu v ZA, aj tam sa plati, ale hadam maju aj viac skusenosti priamo iba s detmi... Nabuduce porozmyslam, ako deti poistit v ČR!

tina1979
8. apr 2016

@libka28 plné s tebou súhlasím ohladom platenie za každú navstevu. Bola si u Mudr.Centoveho? Kolko sa u neho platilo? Bola si spokojna s vyšetrením a s odbornosťou?

libka28
8. apr 2016

@tina1979 Iba som volala, neviem teraz, ci to bol ten patnast alebo dvacateurovy, tak ma to nahnevalo, ze uz z principu tam neidem. Aj by som si to v pohode mohla dovolit, ale ta nenazranost ma odradila. A co potom ma robit mamicka, ktora je sama a zije z rodicaku a zufaleho vyzivneho? To akoze take deti su podradne? Proste zle a zle!!!

miska2192
14. nov 2016

@tina1979 dobry deň, prosim vas ktoreho ortopeda ste zvolili? Ja hladam tiež odbornika pre mojho 3 rocneho syna..ďakujem🙂

tina1979
14. nov 2016

@miska2192 Boli sme u Mudr. Centoveho. Myslim, ze sa trafil do diagnozy, ale ocakavala som viac podpory ako to odstranit. Predpisal ortopedicke sandalky a tym to bolo vybavene. Je to pohodovy doktor ale ocakavala som vacsi zaujem z jeho strany.
Treba vyskusat a potom sa rozhodnut ci hladat dalsieho alebo to bude dostacujuce.
S cim sa tam chystate ?

miska2192
16. nov 2016

@tina1979 pisala som IP

janifer
23. okt 2017

neviem ci berie deti ale muz chodi do BA k profesorovi Vojtaššákovi http://www.profvojtassak.sk/ a ma velmi moderne zariadenia a velmi profesionalne odborne vysetrenia, venuje sa pacientovi 30 minut