Dobrý pediater v Piešťanoch a vaše skúsenosti s ním

trixi
2. júl 2007

Ahoj mamicky, vie mi niektora poradit dobreho detskeho lekara, lekarku v Piestanoch? K porodu mam mat vybrateho lekara pre miminko, nejaky zoznam som na nete nasla, ale ktory je dobry tam nenajdem. Vdaka.

andy.a
2. júl 2007

trixi,my chodíme Dr.Kabátovej na Jesenského ul.,som vcelku spokojná...táto pediatrička robí aj detskú gastroenterológiu,tam chodím so synom... 😉

trixi
autor
2. júl 2007

Vdaka andy.a, meno Dr. mi nic nehovori, ale to bude asi preto, ze uz davno k ziadnej pediatricke nepatrim 😀

andy.a
2. júl 2007

trixi,skús sa ešte popýtať báb v regionoch-Piešťany... 🙂

lucinda7
5. júl 2007

my chodíme k Dr.zacharovej 😝

lussii19
10. aug 2011

Ahojte, chcela by som obnovit tuto temu po dlhsom case🙂 Nevedeli by ste mi poradit nejakeho dobreho pediatra v PN?

hafa
15. aug 2011

lussii19 - vyskusaj MUDr. Zacharovu, ma ambulancii na Winterke pri nemocnici, ako je kupelna lekaren. Ja aj moje kolegyne sme nadmieru spokojne ;o)

dajnaburger
20. jan 2015

Ja som mala dr. Zacharovu ale spokojna som nebola, preto by som rada vymenila a tiež neviem ku komu dalej...

aledra
4. mar 2015

@dajnaburger ahoj preci si prosimta nebola spokojna? tie som pocula na Dr. Zacharovu celkom dobre nazory.. dakujem

wiwuska
1. sep 2015

@aledra a Zacharova este robi? sak ja mam 31 rokov a este ja ako mimino som k nej patrila....

andulka3321
7. mar 2017

v piestanoch nieje z coho vybrat hroza veru zacharova neriesi dieta len sa s nim moja bozkava od hlavy po paty a sestricka kasle aboli sme tam akoze na pokece 50 min v nutri a to len pocuvala akoze poradna