• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dobrý pediater v Piešťanoch a vaše skúsenosti s ním

1. septembra 2015 
Ahoj mamicky, vie mi niektora poradit dobreho detskeho lekara, lekarku v Piestanoch? K porodu mam mat vybrateho lekara pre miminko, nejaky zoznam som na nete nasla, ale ktory je dobry tam nenajdem. Vdaka.
2. júl 2007 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trixi,my chodíme Dr.Kabátovej na Jesenského ul.,som vcelku spokojná...táto pediatrička robí aj detskú gastroenterológiu,tam chodím so synom... :wink:
2. júl 2007 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vdaka andy.a, meno Dr. mi nic nehovori, ale to bude asi preto, ze uz davno k ziadnej pediatricke nepatrim :grinning:
2. júl 2007 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trixi,skús sa ešte popýtať báb v regionoch-Piešťany... :slight_smile:
2. júl 2007 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my chodíme k Dr.zacharovej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2007 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, chcela by som obnovit tuto temu po dlhsom case:slight_smile: Nevedeli by ste mi poradit nejakeho dobreho pediatra v PN?
10. aug 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lussii19 - vyskusaj MUDr. Zacharovu, ma ambulancii na Winterke pri nemocnici, ako je kupelna lekaren. Ja aj moje kolegyne sme nadmieru spokojne ;o)
15. aug 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som mala dr. Zacharovu ale spokojna som nebola, preto by som rada vymenila a tiež neviem ku komu dalej...
20. jan 2015 o 16:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajnaburger ahoj preci si prosimta nebola spokojna? tie som pocula na Dr. Zacharovu celkom dobre nazory.. dakujem
4. mar 2015 o 10:59  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2017 (23. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aledra a Zacharova este robi? sak ja mam 31 rokov a este ja ako mimino som k nej patrila....
1. sep 2015 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok