Dobrý pediater v Poprade alebo vo Svite

evinkine
21. júl 2017

Pekny den... idem sa stahovat do blizkosti Popradu a tak hladam pediatra pre buduce dietatko. Viete mi doporucit niekoho, s kym ste spokojne a kto lieci a stara sa o dieta najlepsie ako vie? Mesto moze byt Poprad, Svit. Nikoho tam nepoznam totiz.
Dakujem za kazdu mudru radu.

guiseppinka
21. júl 2017

v poprade pri novom kostole na juhu dr. Carnogurska (ulica l. svobodu). bola som pri nej asi 3x v rami pohotovosti, kedze na svk nebyvame a nemala problem nas zobrat a osetrit. pristup velmi dobry, mila, profesialna a aj sestricka je super 🙂

alenka7777
21. júl 2017

Mudr.surgentova na juhu 3. Pre mna top lekarka

evinkine
autor
21. júl 2017

Dakujem. Da sa ku nej aj objednat, alwbo treba iba cakat?

kitty88
21. júl 2017

V skupine Poprad je vela diskusii ohladom vyberu pediatra, skus sa tam pozriet a hladat pod lupou alebo hashtagmi... za mna MUDr. Tamasova, jedna z najlepsich v PP, mame u nej obe deti a sme velmi spokojni 🙂

evinkine
autor
21. júl 2017

@kitty88 Dakujem... pozriem 🙂

alenka7777
21. júl 2017

@evinkine ak si myslela mna, tak u nasej sa neobjednava, len na poradne s babatkami. prides a cakas. ale tam to ide rychlo. este si maminy chvalia aj mudr. papcunovu, ta je v aduse pri stanici, len tam sa beru rano casenky a potom sa dlho caka.

vierkamuska
17. apr 2018

@evinkine ja mám obe detičky u Mudr. Kopaničáka, som veľmi spokojná s ním ako lekárom, človekom a taktiež má veľmi milú a šikovnú sestričku.

evinkine
autor
17. apr 2018

Dakujem velmi pekne.
Uz to mame vyriesene, pediater najdeny a dietatko v poriadku. 😉