• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Doporučíte mi dobrého pediatra v Trnave?

16. mája 2016 
@alka6
@elje
@nicearty
ahojte, nasli ste prosim Vas v TT nejaku pediatricku, co nie je total za ockovanie? Potrebujem zmenit tu nasu, co je proocko a nejak monim rozhodnutim nepokracovat v ockovani po zjavnej komplikacii sa k nam sprava trosku odmerane. Dakujem
24. feb 2014 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My dr.Durkovu, odporucila nam ju moja teta ktora robi sestru na novorodeneckom a ta lekarka s nou tam robila a potom zalozila svoju ordinacou...zatial som spokojna :slight_smile: skoro rok k nej chodime, ked sa mala narodila, bola u nas doma, so sestrickou vyplnovali papiere...
24. feb 2014 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mcoya S tym ti bohuzial neporadim, lebo ja nie som proti ockovaniu.. Ja som nakoniec vybrala dr.Rodakovu :wink:
24. feb 2014 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@arletty Ahoj prosim ta ako si spokojna s mudr.Durkovu?Dakujem za odpoved. Jana
21. mar 2014 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ako som hore napisala :slight_smile: a ma utulnu ordinaciu :-P tiez sestricka mi pripada mila....ked sa jej nieci nezdalo tak nas poslala na neurologiu a tak....
21. mar 2014 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ako je to pri zmene pediatra? Ked si najdem noveho, tak treba vypytat dokumentaciu osobne a doniest ju k novemu lekarovi, alebo si ju novy lekar vypyta sam a stary lekar ju odosle novemu?
3. apr 2014 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maminky,ktoré ste z trnavského kraja,prosím neviete poradiť nejakého pediatra,ktorý by nerobil problémy ak by som odmietla dieťa zaočkovať?máte konkrétne skúsenosti?ideme sa tam presťahovať a keďže tam nepoznám nikoho a nič,prosím o radu. prosím píšte mi do internej pošty, vopred veľká vďaka
16. aug 2014 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj, hladam peditricku v Trnave , ktora nema problem prist za dietatkom domov. Chystame sa na domaci porod, a potrebujem aby nas prisla pozriet. Dakujem za tipy.
21. jan 2015 o 15:02  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte mate niekto skusenosti s pediatrom z Trnavy MuDr.Laskovou? :astonished:
19. feb 2015 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@iva1009 tak laskovu urcite nie,bola mojou detskou lekarkou ked som bola dieta a des a hroza...skusala na mne atb. ako sa dalo,nikdy nic nevyliecila, a tiez kamoskin brat ked u nej bol ze ma bolesti brucha poslala ho domov s tym ze ma zastavdnd vetry,chalan skoncil do vecefa na pohotovosti so zapalenym slepym crevom...takze za mna laskova urcite nie,chodil k nej aj moj brat a fakg atb. ako na beziacom pase,nezabrali jedny supla dalsie,ziadne vysetrenia krvi na crp ani nic podobne,len skusala co zaberie...otras
20. máj 2015 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak zatial sa liecime a uwidime
21. máj 2015 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mozte mi powedat kde ma ambulanciu MuDr.Pokojna v Trnave?
7. júl 2015 o 08:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuhu Ahoj a má v ordinácii aj CRP? Ďakujem...
8. júl 2015 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@elise Ahoj, má MUDr. Rodáková v ambulancii aj CRP?
22. júl 2015 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@paja74 ano crp robi skoro vzdy
22. júl 2015 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
my sme u dr. Jarabkovej, chodila som k nej odmala ja a teraz som tam dala obe deti. Velmi dobry pristup, da sa pytat na cokovelvek, poradi,pomoze, povzbudi.
22. júl 2015 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@berenice8 a kde je tato Pani doktorka?
22. júl 2015 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@iva1009 Limbova, sidlisko lincianska, spominala sa tu Jelenikova, oni sedia spoluv budove vedla mamaclubu
23. júl 2015 o 07:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aha,ja som na Prengu tak to nic
23. júl 2015 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Vidim, ze v tejto teme su starsie prispevky, tak budem rada, ak sa mi niekto ozve s nejakym odporucanim. Hladam naozaj dobreho pediatra - pediatricku v Trnave. Mojim kriteriom je, ze aj napriek zmenenemu zakonu o prednostnom vysetreni natermin chcem mat taku ,kde budu moje deti objednane vzdy na termin, ziadne cakanie v masovkach v cakarniach. Hladam nieco, kde sa da predplatit nejaky rocny progrm lebo nieco podobne. Dakujem.
25. nov 2015 o 16:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,aj ja prosim o radu s pediatrickou,vsetko su tu starsie prispevky.Mudr.Sumichrastova?Ake mate skusenosti?Pripadne sa priklanam k rocnemu poplatku ako Leaana.Dakujem
2. máj o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Odporúčam MUDr. Korčeková, síce je v Suchej ale super a to prostredie, ja si tam vždy aj oddýchnem. Neviem si predstaviť chodiť na polikliniku v Trnave ( a to byvame v Trnave).
16. máj o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok