Dr. Sallingova - skúsenosti a info

zuzu4321
13. sep 2018

Ahojte! Vedeli by ste mi prosim poradit ohladom Dr. Sallingovej? Ako to tam presne funguje? Ako je to s hradenim z poistovne? Plati sa tam? A neviete nahodou, ze ci patri pani doktorka aj pod Doveru? Poradte prosim stratenej prvorodicke 🙂 dakujem

liduska12
13. sep 2018

Vsetky vysetrenia su hradene poistovnou, tiez mame Doveru. Mam u nej dve deti, ale zvazujem prechod k inej Dr. Platia sa len take bezne veci, doplatky za niektore vakciny, prip. za vystavenie nejakeho potvrdenia (napr do skolky). Ale prezentuje sa, jak robi CRP a mojim detom ani raz nespravila, pricom som ju o to uz parkrat ziadala. Ked sa jej clovek pyta viac veci ohladom liekov a vitaminov co odporuca je miestami az nervozna z otazok, rovnako aj sestricka. Obcas sa jej vobec neda dovolat ani na druhy treti den, casto ju zastupuje ina Dr...ked bola starsia este v brusku, myslela som si, ze ta Dr bude dobra volba, ale chcem vyskusat inu.

silvi300
13. sep 2018

@zuzu4321 Ja som sa s ňou stretla na pohotovosti, bol víkend, malý má autizmus a bola veľmi nepríjemná, najhoršia detská dr.s akou som sa stretla.