Gynekológ - Zvolen, Banská Bystrica

lillif1
22. feb 2019

Dobrý deň,

prosím, poraďte mi dobré gynekológa v okolí ZV, ktorý ešte prijíma nové pacientky. Momentálne som u Dr. Šima, ale už rok riešim jeden problém a riešenie je v nedohľadne. Potrebovala by som niekoho, kto, podľa možností, je trochu otvorenejší a nedrží sa stereotypov, ako sa mi to zdá u Dr. Šima. Tým chcem povedať, že je ochotný pripustiť, že by mohlo ísť aj o inú diagnózu, ako je tých niekoľko tradičných, ktoré sa dokola opakujú. Za každú radu vopred ďakujem 🙂

jaja23
22. feb 2019

@lillif1 p. Doktor Kováčik, má aj stránku internetovú. Je súkromní, platí sa u neho tuším 20 euro za rok.

lillif1
autor
23. feb 2019

@jaja23 Prosím Vás, ako je tu u neho s cenami? Lebo na stránke má cenník a tam má niečo, že 15 eur za vyšetrenia v rámci antikoncepcie a podobné veci, čiže to vyzerá, že sa u neho platí dosť veľa. Viete mi povedať, ako je to naozaj, či je to také drahé? Ďakujem 🙂

jaja23
23. feb 2019

@lillif1 nie, ak ste jeho pacientka, tak sa platí len 20 euro ročne s antikoncepciou. Bez anti je to 15 euro tuším. Inak neplatím nič. Bývame v BA, tak keď mám problém, aj mailom s nim komunikujem a ani za to sa neplatí, lebo niektorý si aj za to pýtajú.

lillif1
autor
23. feb 2019

@jaja23 Ďakujem pekne za informácie 🙂

lubik87
25. feb 2019

@lillif1 ja chodím k Desane Brathovej vo zvolene oproti plavárni nad.lekarnou spasiteľ. Milá sestrička aj doktorka .ja ju môžem.len doporučiť. Pri prehliadke ani neviem že ju robí.Dva krát som bola tehotná a chodila som k nej ..poradila čo som.sa.pytala bola ochotná...neplatim.ziadne členské...pred.6 rokmi keď ju zastupoval dr.kovacik ak je to ten zo západu.som.musela.ist k nemu na posledné poradne...pre mňa celkom zlá.skusenost ...sestrička mi hneď vo dverách ponúkala.oblecenie pre bábätko a.kremiky blbosti..celá ordinácia presmradena vonnými tyčinkami z čoho mi prišlo zle ...za rutinné vyšetrenie zobral 5€ ..koza mala ešte vyrazený štítok vyrobi ČSSR a vedľa mňa miska s krvavými tamponmi a nástrojmi....prehliadku mi robil odspodu tak že som čakala kedy mi vylezú prsty krkom....na ďalšiu poradňu som tam už nešla išla som.do.nemocnice na veľa ma zobrali potom.som.chvalabohu odrodila.....

lillif1
autor
25. feb 2019

@lubik87 Ďakujem za názor, tiež som už počula nie veľmi dobré skúsenosti s pánom doktorom. Na druhej strane, ani o Dr. Brathovej som nepočula len dobré hodnotenie. Koľko pacientov, toľko názorov asi.

lubik87
25. feb 2019

@lillif1 to áno ale aspoň tam má čisto 🙂 a nerozpráva chlapom.vecer v krcme čo videl v práci ;)

lubik87
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja23
25. feb 2019

@lillif1 no ja som s doktorom spokojná. Muselo to byť dávno, keď tam bola pani na kontrole. Mysku s tampónmi som u neho nikdy nevidela. Vyšetruje vždy jemne a bezbolestne. Je pravda, že sestričku mu robí vlastná manželka, ale je milá a hoci ponúka produkty, vždy sa dá odmietnuť. Ja som napr. Femibion kupovala v tehotenstve len u nej, bol lacnejší. Kamarátka odišla od Brathovej. Aši naozaj 100 ľudí, 100 chuti. Treba asi vyskúšať.