Hľadám pediatra na Fedinovej v Petržalke

bibianag
25. sep 2012

Ahojte, hladam dobreho pediatra pre moje babatko, ktore sa ma narodit v oktobri. Ake mate skusenosti s pediatrickami na Fedinovej? Dakujem.

sissy27
25. sep 2012

@bibianag ja chodím dr. Kajtorovej a spokojnosť, ale neviem, aké máš očakávania... aj Slezáková a Šašková sú fajn, síce sme sa stretli s nimi len pri zastupovaní, ale majú dlhoročnú prax a skúsenosti, jedna z nich sa zaoberá aj homeopatiou (ale fakt neviem ktorá)

janka2501
26. sep 2012

@bibianag
ahoj ja mam obe dcerky u mudr.Goldenberg na fedinovej / ambulancia vevericka/, som s nou velmi spokojna, skus sa opytat, a viem, ze nove deticky berie...

mahmulienka
26. sep 2012

@bibianag my chodime k mudr. spanikovej, maximalna spokojnost, riesime s nou aj telefonicky, aj mailom ked napisem, okamzite odpoveda. s prvou dcerkou bol trosku problem s dodrziavanim casu pri poradniach (z jej strany), ale teraz s druhou dcerkou ked pridem na dohodnutu poradnu, berie nas okamzite. prijemna, mila, vsetko vysvetli. maximalna spokojnost. da sa priplatit aj 'privatna starostlivost'. www.detskalekarka.sk

sydney07
26. sep 2012

@sissy27 my chodíme k šaškovej, ona sa zaoberá homeopatiou

babiolla
26. sep 2012

Ja sama som chodila k Slezakovej a ako decko som ju mala velmi rada. Teraz by som asi ako rodic hodnotila ine veci 🙂 ale mozno pomoze.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bibianag
autor
26. sep 2012

Dakujem za tolko odpovedi🙂. Vychadza mi, ze dr. Slezakova je uz asi starsia, vsak? Uprednostnila by som mladsiu dr., aby som ju v pripade spokojnosti nemusela hned menit. Do akej vekovej kategorie🙂 spadaju dr. Goldenberg a dr. Spanikova?

mirka5
10. apr 2013

@bibianag Riesim dilemu ku komu prihlasit deti ked sa narodia. Kde ste nakoniec prihlasili svoje dietatko?

mirka5
10. apr 2013

@sydney07 chcela by som sa opytat mudr. šašková ma v cenniku spoplatnenu homeopatiu. Ako to u nej funguje ked si za homeopatiu nezaplatim, predpise normalny liek?

sydney07
10. apr 2013

@mirka5 vies co ona celkovo velmi malo predpisuje lieky. Vyslovene homeopatiu sme nikdy neplatili. Ale syn u nej tusim nikdy nemal atb,sme tam 3roky a mal napr.aj zapal priedusiek.

mirka5
10. apr 2013

@sydney07 a cim ho potom liecila? My mame dobru pediatricku, je mi luto ze musime odtial odist ale je na Mytnej a tam sa zle parkuje a s 3 detmi by to bol zaberak ☹ Nasa predpisuje homeopatiu skor ako ine lieky co som spokojna.

sydney07
10. apr 2013

@mirka5 sirupmi na vykasliavanie,na roztiahnutie priedusiek,paralenom a cajikmi

mirka5
10. apr 2013

@sydney07 Dakujem za odpoved 🙂

althejka
10. apr 2013

Pani doktorka Slezakova je nasa tiez, velmi som spokojna, maly je z nej uplne paf 😀 sestricka mila.

zuzuliak1981
18. mar 2015

Má ešte niekto cerstvejsiu skúsenosť s Dr Šaskovou?

arepkoi
15. apr 2015

@althejka
este chodite k mudr. slezakovej ? mam par otazok

elean
6. feb 2016

MUDr. Slezakova uz neberie novych pacientov :( viete odporucit ineho pediatra na Fedinovej? Dakujem

cammille
6. feb 2016

@elean my chodime k Slezakovej a je uplne super..ale ak uz neberie, poradim len tolko, ze vyhnite sa Kajtorovej..

elean
6. feb 2016

@cammille Dakujem za radu :( rada by som sa vyhla viacerym pediatrom.. no mam obavy, ze ak je tam okrem Slezakovej este niekto schopny, budu mat vsetci plne stavy :(

mackaemmka
4. sep 2016

@sydney07 ahoj, chcem sa opytat, este chodite k mudr. saskovej? Potrebujem najst v BA dobreho pediatra pre dcerku, u tejto sa mi pozdava ta homeopatia a vobec, ze nepredpise hned atb. Resp. Inu chemiu. Ak este chodite, napises mi pls IP ako ste spokojne, ake choroby vam liecila? Dakujem velmi pekne 🙂