Hľadám zubára pre syna a pre seba v KE

olivia410
2. júl 2018

Dobry den, potrebujem pomoc. Chodili sme so synom k zubarovi obaja, ale chceme noveho nevyhovuje mi, je velmi opatrny , je rodinny znamy, skor poskodi ako pomoze. Chcem zmenit zubara pre oboch nechcem tam chodit po potvrdenie o odchode k inemu,nechecm mu ublizit , stale tam chodi zvysok rodiny. Mozem zmenit zubara a vyhnut sa navsteve pôvodného, pocula som ze sa to da po pol roku. nie som si ista. neviem sa dostat k informacii. Dik.

dorottka
2. júl 2018

@olivia410 pokial chcete, aby vam poistovna nieco preplacala, tak odchod od neho zial musi byt oficialny - novy zubar potrebuje potvrdenku, ze vas povodny 'prepustil'. Mari sa mi, ze sa da aj bez potvrdenky, ale kazdopadne ten stary sa o tom dozvie od poistovne - musi v tom byt poriadok, zazmluvneny zubar moze byt len jeden. Ak pojdete ale niekam na priamu platbu (dnes je takych zubarov vela, co s poistovnou nespolupracuju), nemusite robit nic, stary sa o tom nedozvie.
Hlavne pri nom neostavajte, ked je neschopny, ziadne 'city' nestoja za dodrbane zuby - tie vam uz nik nevrati.

pininka
2. júl 2018

@olivia410 pojdes k novemu zubarovi a ten si vyziada tvoju kartu od stareho. A ano doktora mozes zmenit po pol roku. Ja mam super zubara, je to dr. Kotran mladsi, robi na Masiarskej. Fakt sikovny mlady zubar a hlavne to neprehana s cenami. No neviem kolko ma tvoj syn. My s detmi chodime k deckej zubarke, je velmi zlata, ale strasne draha. Za mini kazik berie 50 eur. A to s detmi chodime poctivo kazdeho pol roka. Tiez hladam inu detsku zubarku. Snad sa podari.

ajko2011
2. júl 2018

Pracujem v zubnej ambulancii (zhodou náhod tiež v Košiciach). Nemusíte ísť k nemu pre vyradenie z evidencie. Nový zubár si založí vlastnú kartu a ten "starý" sa dozvie z poisťovne, že chodíte už k inému. 🙂

victtoria1
2. júl 2018

MUDr.Milko Rusinko, Furca

xima
2. júl 2018

Milan Kováč, Apdent sro na Garbiarskej.. odporúčam všetkými desiatimi po asi 10 ročnom hľadaní dobrého zubara. Mal svoju ambulanciu v Anglicku, vrátil sa po rokoch do Ke, tak zs nim anglickí pacienti smútia, ale ja som strašne rada že je tu 😊

olivia410
autor
3. júl 2018

@pininka Mudr. kotran starsi tam chodili znami pocula som same chvaly a dokonca ze uci v presove....a ak syn robi, to neviem, zoberie aj 10 rocneho ?

@ajko2011 Dakujem presne to som chcela a my to vyhovuje.

pininka
3. júl 2018

@olivia410 neviem ci zoberie, tiez tam chcem volat. Jeho otec uz v podstate nerobi, len obcas ho zaskoci. Ale on bol dost na peniaze, ale zasa robil tiez dobre. Ale mlady je velmi zlaty, ma super pristup a aj sa potrapi aj s takym zubom co uz nikto nechcel,ze len vytrhnut.

dorottka
3. júl 2018

@olivia410 len by som chcela poznamenat, ze nie kazdy zubar je ochotny riesit prestupy bez vyradenky od povodneho zubara, odporucam sa na to rovno popytat, lebo viackrat som sa stretla s tym, ze to bol problem a bez "papierika" odmietali zaradit do evidencie.
PS: na mladeho Kotrana som pocula aj daku kritiku, kde naopak vytrhol zub, s ktorym si sam nevedel rady, pricom to nebol nijak nestandard. Tym nechcem hovorit, ze je zly, ani nahodou, ale treba sa pripravit, ze ludia hodnotia zubarov zvacsa cisto subjektivne, kedze zvacsa do zubov "nevidia" a veru mnohi hrozni zubari maju dobre hodnotenia len za to, ze su mili a "snazia sa" a naopak. Cize urcite si treba vyberat poriadne.

nika98401
27. aug 2019

@pininka Dobrý deň, viete mi dať nejaký kontakt alebo adresu na zubára Koráňa mladšieho?

Na internete som našla len pána Doc. MUDr. Milan Kotráň, CSc., MDDr. a to predpokladám že bude Kotráň starší.

Ďakujem