Kde v Prešove nájdem Dr Dzivú?

erb
2. sep 2019

Dobrý deň, rada by som sa informovala na ktorej adrese v Prešove nájdem túto pani Doktorku? Pani doktorka Dziva Kardiologia. Sme objednaný zajtra a keďže Prešov nepoznám a pozerala som na mape našlo mi 3 nemocnice :/ keď som sa objednával povedali mi že sú na detskej nemocnici prizemie v pravo, no je detská kardiologická nemocnica, potom detská nemocnica pod Táborom, a fakultná nemocnica. Idem s dvoma malými deťmi 3r. A 5 mesiace. Dovolať sa tam teraz neviem aby som sa opýtala. Vie mi niekto prosím poradiť ? Ďakujem Barbora

katusska84
2. sep 2019

@erb 4 Dobry den, Dr.Dzivu najdete vo fakul.nemocnici- FNsP J.A.Reimana,Holleho 14. V ramci tejto fakult.nemocnice je detske oddelenie,sidliace v samostatnej budove a v nej na prizemi kardiol.amb. Dr.Dzivej,ine detske odd.v PO nieje, najdete to🙂

erb
autor
3. sep 2019

@katusska84 Jeej ďakujem veľmi pekne pomohli ste mi 😘

katusska84
3. sep 2019

@erb to som rada 🙂

erikamaslarova
6. sep 2019

Dobrý deň mohla by som vás poprosiť o kontakt na túto ambulanciu, ďakujem

erb
autor
11. sep 2019

@erikamaslarova samozrejme nech sa páči 051/ 701 15 15 je to hneď za zdravotnou školou v Prešove . Taka zelené pre sklenená budova. Na prízemí v Ľavo 🙂

erikamaslarova
11. sep 2019

@erb ďakujem veľmi pekne 😊

lubka.xz
27. mar 2023

@erb zdravim, vidim ze ste to riesili davnejsie, ale kontakt na mudr. Dzivu je aktualny? a kde je sídlo ambulancie?

erb
autor
28. mar 2023

@lubka.xz Dobrý deň
Pani Dr. Dzivu Hollého 14, Prešov
pediatrická kardiológiaFakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana Prešov
Je to ako idete smerom na nemocnicu ale pred je stredna zdravotná škola, a lekáreň. Je to taká vysoká sklenená zelená budovar. Dr. Ordinuje na prízemí v ľavo.

lubka.xz
30. mar 2023

@erb dakujem krasne 🙂

cioccoli
5. jún 2023

Prosím vas, nemáte niekto nahodou emailovy kontakt na p. doktorku Dzivu