Kontakt na MUDr. Tibora Bielika

zuzanakraglova
10. máj 2022

Prosím o kontakt na Doktora Tibora Bielika ... súrne 🙏🙏🙏. Nemá náhodou niekto? ...snažila sa kontaktovať mailom ale márne ...telefonicky sa neviem dovolať stále ma dáva odkazovku. Či náhodou nemá nejaké nové telef.číslo

pomelo84
10. máj 2022

@zuzanakraglova neskúšali ste cez nemocnicu v Čadci? Tam momentálne pôsobí ako primár.

wonderwoman00
16. máj 2022

Od mája pracuje v nemocnici v Martine. Email: tbielik57@gmail.com

zuzanakraglova
autor
16. máj 2022

@wonderwoman00 ..ďakujem pekne už som mu písala, čakám cca týždeň na jeho odpoveď

sjusiquatro
22. máj 2022

@zuzanakraglova ahoj uz odpisal??lebo aj ja rozmyslam, ze mu budem pisat o termin

zuzanakraglova
autor
22. máj 2022

@sjusiquatro ahoj nie ešte nie 😔

sjusiquatro
25. máj 2022

@zuzanakraglova das potom vediet ked odpise?? Ze kolko mu to trvslo...jasne ma toho veeelaa

zuzanakraglova
autor
27. máj 2022

@sjusiquatro... áno dám hned vedieť už som mu 2x písala

zuzanakraglova
autor
27. máj 2022

@sjusiquatro ...11.5. som mu písala 1x ...

slalikova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanakraglova
autor
28. máj 2022

@slalikova nie ešte neozval ...11.maja som mu písala a potom 2x ešte a nič

slalikova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanakraglova
autor
30. máj 2022

@slalikova nie nebola čakám že mi odpíše a dohodneme konzultáciu

sjusiquatro
30. máj 2022

Uz je primarov v martine od maja...pred mesiacom som bola este u neho v cadci...Martin mam blizsie tak super aspon to

zuzanakraglova
autor
1. jún 2022

@sjusiquatro a ako dlho si čakala na odpoveď? Na konzultáciu

sjusiquatro
2. jún 2022

@zuzanakraglova na konzultacii som bola u neho v BB tam som sa telefonicky objednala...a tam mi dal potom on termin k nemu do Cadce...

zuzanakraglova
autor
2. jún 2022

@sjusiquatro a kontakt na neho by si mi dala prosím ťa ? Lebo na mail neodpovedá od 11.maja. Ja som na nejake číslo volala veľakrát ale stále vypnuté

sjusiquatro
3. jún 2022

@sjusiquatro skus zavolat ale kludne az vecer okolo 18.00

sjusiquatro
8. jún 2022

@zuzanakraglova no ako???

sjusiquatro
9. jún 2022

@zuzanakraglova dovolala si sa alebo odpisal?

zuzanakraglova
autor
9. jún 2022

@sjusiquatro nič kašle na mňa vôbec neodpísal a to som

mu 2x pisala....ja už kašlem asi tiež ...leto dovolenky ešte mi dá nebodaj termín v blbý čas ....čiže počkám a budem sa dobíjať k nemu tak koncom júla mu budem volať ...že keď dáva tak cca termíny o mesiac tak že to bude na konec leta

wonderwoman00
9. jún 2022

@zuzanakraglova Mne tiež zatiaľ neodpísal. Ja som žiadala termín na konzultáciu minulý rok v septembri, vtedy odpísal na druhý deň. V decembri som mala mať operáciu, ktorú mi zrušili kvôli Covidu. Takže čakám na ďalší termín operácie. Ktovie čo je za tým teraz, aj lekár je len človek.

zuzanakraglova
autor
10. jún 2022

@wonderwoman00 možno má dovolenku možno je chorý ..ktovie ...no keď som už dokázala doteraz čakať tak ešte počkám. Ja práveže som bola v novembri v Martine.. mal má operovať primár Novysedlak a nakoniec ma robila nejaká doktorka a zamnou stal Novysedlak aj z 10 študentmi. Mala som operáciu vnútorného myomu. Bola som u môjho gynekológa potom na kontrole tá má ani nepozrel iba či všetko ok a ja ta asi hej a on "tak už sa môžte snažiť o bábo"...a potom o 4 mesiace som šla na bežnú prehliadku a vraví mi .."však vy tam máte ešte 1.7cm myom " a pred operáciou bol 1.9cm ...tá neviem čo tam robili či sa tam na mne učili....a pri operácii som cítila,že som pri vedomí lebo ma to bolelo a aukala som tam. Čiže o bábo sme sa museli prestať snažiť ...čiže celé zlé

wonderwoman00
14. jún 2022

@zuzanakraglova Áno, na odborníka ako on sa oplatí čakať. Mne už odpísal.
Máš ten myóm na zlom mieste? Či prečo ho bolo treba riešiť operačne. Zatiaľ čo mám informácie, tak sa skôr riešia takto myómy nad 5 cm.

jarkap1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wonderwoman00
15. jún 2022

@jarkap1 Ja som bola u neho na konzultácii vlani v septembri, v decembri som mala termín operácie, ktorý mi zrušili kvôli Covidu. Potom som mu písala v apríli, či mi vie dať nový termín a až teraz som ho dostala na august. Podľa mňa má toho veľa, asi bolo dosť plánovaných operácií, ktoré zrušili.

jarkap1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanakraglova
autor
15. jún 2022

@wonderwoman00 mála som 1.9cm dnu v maternici...po operácii mám stále 1,7cm ..nechápem čo robili ale dobre .. vnútorný je nebezpečný pre bábätko čiže preto ho treba vybrať a vzhľadom k tomu že už mám 37 chcela by som otehotnieť. A ďalšia vec, že v decembri má operovali a od februára mám neskutočne brutálne bolesti pri menzese, naposledy som 9 dní krvácala. A ja som mala vždy v pohode a 4 dní iba a nič ma nebolelo pred operáciou. No a môj gynekológ stále vravel na ten vonkajši myom že je v pohode že si ho netreba všímať že ten nebude vadiť tak teraz že má sa spýtať aj na ten keď už niekde budem riešiť operáciu...lebo že má 5 cm a môže deformovať maternicu pri tehotenstve. Tak preto chcem odborníka že čo mi povie. Či aj ten veľký musí von alebo nie

wonderwoman00
15. jún 2022

@zuzanakraglova To úplne chápem, treba to riešiť s odborníkom. Držím palce, nech to dopadne ako si praješ. 🙂

zuzanakraglova
autor
16. jún 2022

@wonderwoman00 ❤️Ďakujem pekne❤️