Ktorý neurológ ma zoberie skôr ako o 3 mesiace?

21. aug 2021

Ahojte, mám taký problém, že už dva týždne mi sklbe svalmi po celom tele, najmä palce na rukách, brucho, nohy, členky, chrbát, tŕpne mi polovica tváre, pery, jazyk. Bolia ma kosti na prstoch rúk a nôh. Potrebovala by som ísť čím skôr k neurológovi, zháňam západné Slovensko. Obvolala som niekoľkých a termín až na november. Nepoznáte niekoho kto ma zoberie skôr a je dobrý? Do novembra sa zblaznim.

ctrl
21. aug 2021

https://cinre.sk/
Skús tu sú tam špičkoví lekari . Zmluvu majú zo všetkými 3 poisťovňami

monulka205
21. aug 2021

Ak máš výmenný lístok, tak skús AGEL kliniku. A ak ti môžem zatiaľ poradiť, dávaj si magnézium a kalcium zatiaľ, plus B komplex

autor
21. aug 2021

@ctrl ďakujem

autor
21. aug 2021

@monulka205 vďaka, nasadím si magnézium

zuat
21. aug 2021

V Trsticiach je MUDr Farkasova, ak to nie je ďaleko, skúste

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veja2208
22. aug 2021

@ctrl dobry den chcela som sa spytat ako je to s platbami v cincre vsetko plati poistovna?

mogaa
22. aug 2021

Treba sa informovať vás na poliklinike kde máte neurológa, akútne stavy sa vyšetrujú hneď nie na objednanie....u nás teda vyšetrujú aj na objednanie aj toho kto príde bez objednania, len samozrejme ten tam sedí a čaká a môže to byť aj na celý deň...neurologička to má tusím tak že do 10-tej objednávky a potom berie 1n a objednávku a jeden podľa poradia čo čaká....všade to ale môže prebiehať inak....napr.u neurologičky v GA to fungovalo že ak si išla prvý krát ráno si musela prísť a zapísať sa na zoznam a doktorka ťa buď vyšetrila v daný deň alebo podľa ťažkostí ti dala termín.....čiže bežne brala len naoaj akútne stavy a ostatní hoci boli objednaný na danýý deń čakali, objednávky na čas mala len pre ťažkých pacientov čo k nej chodili - t.j. ak bol niekto napr.na vozíku...

ctrl
22. aug 2021

@veja2208 to neviem či sa na niečo dopláca ale na FB majú stránku stačí napísať .

lucik194
22. aug 2021

@veja2208 cinre neviem ako u neuróogii ale napr kardio vysetrenie ti neurobia pokial ta tam neposle iny kardiolog, na kardio su koncovy lekari, robia zakroky,
dopis sem potom ci ta na neurologiu zobrali, som zvedava

luccija
22. aug 2021

@zuat tu veľa ľudí chválilo na FB v našej dedinskej diskusii.Ja chodím do Neuroill vo Vajnoroch MUDr.Illesova platí sa ročný poplatok 65 eur

autor
22. aug 2021

@ctrl už som písala do cinre, zatiaľ neodpisali

lila59
22. aug 2021

Sinalgis

autor
22. aug 2021

@lila59 volala som tam a mali termín až na november

lila59
22. aug 2021

To ma mrzi, brat dva tyzdne dozadu dostal na september 🤷‍♀️

autor
22. aug 2021

@lila59 ja na 7.11.

ddd333
22. aug 2021

Súkromný v BA

zuzu586
13. mar 2022

dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako ste dopadli s tým cinre.. mám podobné problémy a potrebujem súrne neurologa, tak či sa dá objednať aj do cinre, ďakujem

pufinkaaa
2. aug 2022

@zuzu586 zdravim bola ste v tom cinre?

zuzu586
2. aug 2022

@puuffinkaaa zdravím, áno, dá sa objednať telefonicky dr. martinkovej do ambulancie, môžem len odporučiť

pufinkaaa
3. aug 2022

@zuzu586 vcera som im volala povedali ze august maju plný a na september neobjednavaju mam volat az po 24.8. to som nepochopila 😔

zuzu586
3. aug 2022

@pufinkaaa hej je to normálne, ja som sa takto chcela objednať začiatkom apríla a povedali mi to isté, takže hneď 24.8. odporúčam volať