Laparoskopia žlčníka - dobrá nemocnica

25. feb 2024

Ahojte, prosím poraste dobrú nemocnicu, s ktorej máte dobrý pocit a bola dobra starostlivosť na zákrok. Západ slovenská. Ďakujem
Prosím aj dobu hospitalizácie

julia_romeo
25. feb 2024

mne to robili u sv. michala. rano som prisla, naobed operacia a na dalsi den domov. secko uplne v pohode..

autor
25. feb 2024

@julia_romeo a boli ste spokojná? Poprípade nejaké poplatky a doba čakania na operáciu?

janka_266
25. feb 2024

Bola som v Leviciach, u Mudr. Macha, za mna všetko ok. Tuším boli, že ráno som prišla, operácia a na druhý deň šla domov. Termín som dostala do mesiaca od hospitalizácie kvôli žltačke

sissy27
25. feb 2024

Ja som bola v Malackach, a hoci ma tato nemocnica nie velmi dobru povest, tak nemozem jedno krive slovo povedat na nikoho, od vratnicky po primara. Bola som tri dni, boli trosku komplikacie (nie vinou personalu), inak by ma pustili na druhy den po op. Operovali ma v den nastupu.

julia_romeo
25. feb 2024

ziadne poplatky, ziadna doba cakania... vsetko uplne v pohode

luliu
25. feb 2024

Bratislava Antolská - úplná spokojnosť

ahhola
25. feb 2024

Trnava, ale mame skusenost s akutnou operaciou.
🌸 Tu najlepsiu. 🌸

titka
26. feb 2024

BA Antolska- akurat som zopar dni po operacii....pridete den pred operaciou, druhy den operacia + dren z tela a treti den bud domov alebo nasledujuci podla stavu. Cakacia doba na operaciu bola 15 dni...v den operacie trochu bolesti cely den na lozku druhy den vyber drenaze a potom je to uz dobre, stehy vybaraju na 7-10 den ako sa dohodnete

autor
26. feb 2024

@titka prosím aká dreň? O tomto nič neviem

iveta7677
26. feb 2024

Jednodňová chirurgia Levice, vyberali mi žlčník.

luliu
26. feb 2024

Oni ti dajú vývod na odvádzanie tekutiny a ten na druhý deň vyberú

bullinka
26. feb 2024

@janka_266 ja mám nástup 5.3 do LV. Na druhý deň ste išla domov? Vau

julia_romeo
26. feb 2024

to nie je dreň ale drén.. 🙂 to to strcia do rany a na dalsi den vytiahnu...

janka_266
26. feb 2024

@bullinka myslím, že hej 😃ja som tam bola 3x so zlcnikom a vždy rôzne počty noci 🙈a keď nid, tak najneskôr deň po operácii. Viem, že poslednýkrát sa mi predĺžil pobyt o deň, ale to kvôli horúčke zo zápalu, čo vznikol počas pobytu 🙈

autor
26. feb 2024

@julia_romeo aj je to bolestivé
?

julia_romeo
26. feb 2024

nie je to bolestive. je to len neprijemne..

autor
26. feb 2024

Ďakujem za odporúčania, sono mam za sebou kameň 1,5 cm a robí ťažkosti, poslednú dobu ho stále cítim, aj teraz keď ležím strašný tlak pod rebrom. Pôjde von 🙂