Máte skúsenosti s pediatričkou Mudr. Jankou Gáborovou?

pimpulienka
6. apr 2010

Nepoznáte prosím túto pediatričku? Pracuje na Tehelnej.
Robím si prehľad, lebo sa do tej blízkosti sťahujeme (okolie Trnavského mýta)
Ďakujem.

pimpulienka
autor
6. apr 2010

nepoznáte?

melkina
7. apr 2010

Ahoj pimpulienka, ja som k nech chodila uz ako dieťa a chodia aj moje deti k nej od narodenia, ja som s nou spokojna..... 🙂

alca123
23. feb 2011

@pimpulienka ahoj, chcela by som sa spýtať či si sa nakoniec rozhodla pre Mudr. Gáborovú alebo či chodís niekam inam. Tiez bývame pri Trnavskom Mýte a kedze sa nám má narodiť babatko tak sa zacinam porozhliadať po doktoroch tu v okolí. Budem ti vdačná ak dáš nejaký tip 🙂

andysok
29. mar 2011

@alca123 aj ja nad nou spekulujem .....chodila som k nej ako dieta, teraz cakam dvojicky tak premyslam aj nad pristupom...

alca123
29. mar 2011

@andysok ja este rozmyslam nad MUDr. Sufliarskou. Tá je tiež na Tehelnej. Chodí k nej kamoška s malou a je celkom spokojná. Uvidim...pôjdem to tam asi omrknut

andysok
29. mar 2011

@alca123 mne je to v podstate jedno, len neviem celkom aky je tam pristup s kocikom pre dvojicky, to je jediny moj problem-......parkovanie sa dolu este da zvladnut..........aj vytah
len sa mi mari ze u Gaborovej je tak uzko ze nebudem mat s kocikom teoreticku...i ked budem mat ten "za sebou" 🙂

pimpulienka
autor
6. apr 2011

Som s ňou spokojná. Aj sestrička od nej je veľmi milá 🙂

andysok
6. apr 2011

@pimpulienka prosim ta ja si to uz celkom nepamatam , myslis ze asi tam moc nie je pristup s dvojickovym kocikom......? budeme ma sice za sebou ale aj tak sa mi mari......ze ona nie je priamo na chodbe ale tak medzi chodbou

pimpulienka
autor
13. máj 2011

Andysok no veru áno ona je tak v uličke, ale snáď by nemal byť problém. Vždy idem inak s kočíkom dnu a my ho máme dosť veľký 😉

zojaaa
6. sep 2012

@pimpulienka
@andysok
@alca123
Ahojte, cakam dvojicky a potrebujem si vybrat detsku lekarku.....ste spokojne?robi vysetrenie atb pred predpisanim antibiotik?chodi na prvu navstevu domov?komunikuje aj cez mobil?
Dakujeeem

zojaaa
6. sep 2012

To vysetrenie je crp, kvapka krvi z prsta 😵 😀

alca123
6. sep 2012

@zojaaa ahoj, no ja nakoniec s malým chodím Mudr. Šufliarskej a som spokojná. Má milu sestricku a aj ona je fajn. Na prvej návšteve bola u nás doma. CRP prístroj má v ordinácii a má aj kazdý den "telefonickú" ambulaniciu...kazdý den nejakých 30 minut má vyhradených na telefonáty...ale nie je problém sa dovolat aj hocikedy inokedy. A má aj taký mobil pre urgentné prípady. Ja som zatila spokojná. Snad som pomohla 🙂

zojaaa
6. sep 2012

@alca123
Dakujem 😉

andysok
6. sep 2012

@zojaaa Ahoj Zoja ja mam dvojciky ale na koniec som sa rozhodla pre inu dr 🙂

andysok
6. sep 2012

@zojaaa a ozaj premysaj aj ze ci sa tam dostanes s dvojickovym kocikon, to som si nie celkom ista 🙂

pimpulienka
autor
6. sep 2012

@zojaaa na všetko áno. je vynikajúca! 🙂

zojaaa
6. sep 2012

@andysok
A kam chodite k doktorke?

andysok
7. sep 2012

@zojaaa Teslova ulica, Dr.Pisonova, www.modryhroch.sk
😉