MUDr. Csáder - skúsenosti

myleontina
19. máj 2015

Kocky prosim vas,ake mate skusenosti s tymto pediatrom?na okoli momentalne nemame dobreho lekara a tento sa nam pozdava.je to sukr.lekar?myslite,ze mi zoberie novorodeniatko?mam k nemu osobne zbehnut sa popytat?dakujem za vsetky komenty 😉

limeee
5. okt 2017

Boli sme dnes u neho. Sme zo Zahorskej a nechce sa nam chodit do Lamaca, kde by sme mali patrit s mojou este nenarodenou dcerkou (hladame si pediatra). Zaujimalo ma, ze jediny pediater v Zahorskej nas vlastne podla obvodu obvodu nema na starosti a prisla som hladanim na nete iba nato, ze Zahorska mu poskytla priestory za smiesnu sumu s prislubom, ze bude mat deticky zo Zahorskej. Je smutne, ze do dnesneho dna sa tak nestalo a zaujimave, ze Zahorska, ktora je uz taka velka nema vlastneho pediatra. Pozrite aj toto http://www.zahorskabystrica.sk/wp-content/uploa...

ekobio
1. júl 2019

Podľa mňa skvelý doktor, ale rovnako dobrí sú aj homeopati dr. dzurillová, dr. černá a mnoho ďalších.
Prírodnej medicíne sa venuje aj dr. Hrachová, odchádza do Stupavy a berie nových pacientov, treba jej len napísať mail. Cesta je super 15 minút a v prostimere, žiadne zápchy.