MUDr. M. Heriban v Trnave

kristinapetrovic
13. feb 2018

Viete mi niekto prosim surne poradit, kedy zacina ordinovat, kedy sa davaju casenky, ako skoro treba rano ist alebo ci sa da aj objednat na nejaky cas na ORL v TT p. doktor Heriban? Vdaka

hermiona368
13. feb 2018

@kristinapetrovic my sme isli ako akutny detsky pacient asi okolo 9:00. casenky tam este boli ale my sme si nezobrali. pediatricka nam povedala ze nas musi zobrat aj bez casenky kedze je to akutne. no cakala som tam s 2 detmi asi hodinu a pol a ked zobrali vstekych s casenkami tak sme isli my. a na kontrolu som sa objednala a ked sme prisli o 10:00 vyselo tam este 5 casieniek.

fefe123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilyianka
13. feb 2018

@kristinapetrovic Heriban? No dakujem pekne, jeho pristup je otrasny, v zivote by som k nemu nesla ani so sebou nie to este s dietatom

marianita3008
13. feb 2018

Neriesi Heriban uz iba deti?

mata128
13. feb 2018

Tiez som u neho bola ako "dieta"...mala som 17....to je ako masiarovi,nie lekarovi....nakoniec som chodila na ORL do nemocnice k mudr.Salcerovi.....to bol odbornik

lilyianka
13. feb 2018

@mata128 ano Salcer je dobry odbornik, mne pomohol s problemom ucha a to som predtym chodila niekolko mesiacov Kujanovej a ta tiez netusila co so mnou...
I ked Salcera som tiez zazila ako 2x nie moc prijemneho, ale fakt pomohol

anthea6
13. feb 2018

K heribanovi nie!!! To nie je lekar ale masiar!!! Maly ma z neho doteraz traumu. A nehovorim ako sa arogantne spraval ku mne. Malemu daval knotik a poslal ma do lekarne s receptom ze mu musim vratit celu mast !!

fefe123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hermiona368
13. feb 2018

ano v zoske ze je super. tiez som sa to dozvedela az po navsteve u neho .

kristinapetrovic
autor
14. feb 2018

Velka vdaka vsetkym.

kris_y
21. júl 2023

@anthea6 ahoj, presne toto iste sa dnes stalo mne. Dcére dal do ucha knotik s masťou a na kontrolu mu mame priniesť celý canesten, ktorý ako inak sa celý platí. Keby mi ho kazali kúpiť a potierat jej nim uši, tak ôk, ale nie, mam ho kúpiť a celý im priniesť. Som úplne v šoku, ako si to aj môžu dovoliť a mam 100 chuti ho na tu kontrolu ani nepriniesť. Ako, to si pýtajú od každého celú masť? Alebo si len vyberu obeť, ktora ho kúpi? Tak potom nech si nedáva to vyšetrenie preplatiť cez poisťovňu. Keby som vedela, hľadám iného lekára, ako ma to vytočilo.