• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Makejenko, MUDr. Svitková z Bratislavy. Akí sú?

22. februára 2017 
Ahojte,
nemate nahodou niekto skusenost s Dr. Kulhankovou? Potesi ma akakolvek informacia, aj negativna. Budem velmi vdacna, ak mi niekto odpovie, neviem o tejto lekarke vobec nic "vygooglit".
Dakujeeem.
10. máj 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosím Vás, nejaké skúsenosti s dr.Kulhánkovou? Chceme prestúpiť. Ďakujem! :sunglasses:
23. mar 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emogeon :grinning: stále ordinuje
16. júl 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo sa týka Foltínovej, tak malý mal zapalene po TBC očkovaní ranu na ramienku , a akurát táto doktora zastupovala moju Marešovú cez dovolenku, a Foltínova hneď že rezať chirurgicky,, ale našťastie išla okolo naša lekárka, že nie určite nerezať, aj sa mu to pekne same zahojilo. takže Foltínovu nechcem, a to ešte rukami bez rukavíc mu išla chytať tú ranu.
9. aug 2012 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosím Vás kto bol teraz niekedy očkovať u Dr. Svitkovej v 6. roku života dieťaťa - kam pichá vakcínu? Do stehna či do ramena?
Inak k téme: Ja som s Dr. Svitkovou veľmi spokojná, až na tie čakacie doby v čakárni. K Dr. Makajenko - neviem, či to zato, že keď zastupuje tak toho má veľa, ja som u nej bola vždy len keď zastupovala našu doktorku, ale jej prístup ku mne ako matke sa mi nepáčil.
22. máj 2013 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosim vas, Landauova ulica, pod ktoru pani doktorku spada? Dnes som volala mudr. Makejenko a oznamila my, ze prijima iba novorodencov.... Ostala som ako obarena :frowning2: volala som na miestny urad a tam mi povedali, ze patrime pod mudr. Maresovu, ktora je od nas cca 3 km,co sa mi zda cudne, kedze trnavskeho mam cca 200 m od domu...
8. júl 2013 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka0101 Mne sa zda, ze ma ambulanciu pri Saratku.
9. júl 2013 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, stále nemám doriešenú pediatričku, našla som si podľa rajonizácie že patríme pod Mudr. Pozdechovú, chodíte k nej niekto? Ako má vybavenú ordináciu, aký má prístup? Máme momentálne doktorku, s ktorou som veľmi spokojná, len je v Lamači, tak by mi viac vyhovovalo mať pediatričku pri dome. ďakujem
12. apr 2014 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kedze sem uz davnejsie nikto nepisal,ti ktori mate skusenosti s Dr. Makajenko, napisali by ste vase skusenosti? Najma pokial ide o starostlivost o novoredencov a malicke deti. Vopred dakujem.
25. nov 2014 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcela by som sa spytat ake su cakacie lehoty objednavky na vysetrenie a cakacia doba v cakarni u pediatrov v dubravke zdravotnom stredisku
dakujem
29. júl 2015 o 21:22  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ideme sa stahovat do Dubravky, na Nejedleho, neviete poradit pod ktoru pediatricku budeme patrit? A ak by sa dalo vybrat koho odporucate?
Neviete, Dr. Sojkova co ordinuje s Dr. Foltinovou je aka?
Dakujem.
14. feb o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lekarku si mozes vybrat sama
Na obe som citala pozitivne referencie.
Osobne sa neviem vyjadrit chodim s dietatom k mudr. Rolnej a som spokojna aj s lekarkou ako aj so sestrickou
15. feb o 08:50  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielapa909 Dakujem, uvidim co mi potom povedia. Napr. nasa Dr. na Dlhacoch uz berie len z rajonu kto k nej patri, ma tak vela deti.
A nevies ku komu radsej nechodit? Nejake kamosky ci su s niekym nespokojne? Dik.
15. feb o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie v dubravke som pocula pozitivne ohlasy.....tiez som citala hodnotenia blogy atd.
21. feb o 21:17  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielapa909 Dakujem, som rada.
22. feb o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok