MUDr. Polomová v Nových Zámkoch

matulienab
21. júl 2014

Mamičky, prosím vás o názor, mám ísť s 8 mesačným synčekom k tejto gastroenterologičke kvôli intolerancii na laktózu. Prečítala som si jej hodnotenia na lekar.sk, ktoré nie sú práve pozitívne. Je to skutočne taká bieda? Ďakujem.

sabina1975
21. júl 2014

@matulienab ahoj mozem sa opytat ake ma maly priznaky moja dcera ma 8,5 mesiaca a vyskusali sme 4 druhy UM vsetko vyvratila (je dojcena mliecko som jej chcela dat do kase privarkov a pod )ak ja vypijem normalne mlieko zjem jogurt hned je vyhadzana takze mam podozrenie ci jej neskodi laktoza teraz pije ryzove mlieko a to jej neskodi

matulienab
autor
21. júl 2014

@sabina1975 ahoj, ja som najskor nechcela verit, ze synovi vysiel pozitivne test na IL; este mu robili kontrolny. Praveze nemal ziadne priznaky, zjedol celeho milacika a nic, v poriadku, je tiez dojceny a ja som kazdy den zjedla jogurt, dala som si puding, krupicu a tiez v poriadku. Nam na ten chybajuci enzym prisli vtedy, ked zistovali, preco ma tak malo zeleza. Takze on neje milacika a ja mam tym padom bezmliecnu dietu. U lekara si nebola? Je nejaky rozdiel medzi laktozovou intoleranciou a alergiou na kravske mlieko. Robili mu test na tuto alergiu ale ten vysiel negativne.

matulienab
autor
30. júl 2014

Ak by to niekedy zaujímalo niektorú mamičku... Boli sme u MUDr. Polomovej a žiadna hrôza sa nekonala. Vyšetrila syna, dala termin... U nás bez problémov, v pohode.

sabina1975
5. aug 2014

@matulienab ahoj tak vo stvrtok sme objednany na gastro dala som jej vysetrenie z dychu radsej zaplatim tych 12 euro jak jej pichat prsteky dufam ze vsetko bude dobre a vam hned aj povedali vysledok ci treba cakat

matulienab
autor
5. aug 2014

@sabina1975 ahoj, nakolko nam robili test z krvi v nemocnici ani nie pred mesiacom, tak nam bude robit (tiez dychovy) v novembri. Myslim, ze vysledok sa vie ihned, ukaze ho pristroj. Drzim palce, aby vam to dobre dopadlo 🙂

sabina1975
5. aug 2014

@matulienab dakujem dam vediet vo stvrtok pekny vecer

mirell
26. máj 2015

My sme taktiež nemali s pani doktorkou žiaden problém

naolina
15. feb 2016

ked mate na vyber-radsej si vyberte ineho lekara ☹

ivana1000
25. aug 2016

Ahojte. Mám ísť so synom( 11r.) k Mudr. Polomovej, nakoľko z krvi naša detská Dr. zistila intoleranciu na laktózu a mliečnu bielkovinu, máme si vziať zo sebou vodu (asi bude robiť dychový test), bude stačiť pol litra? A po vypití tej laktózovej vody mali vaše detičky hnačky? Ďakujem Iva

naolina
25. aug 2016

@ivana1000 nam brali krv- nemali sme dychovy test (ten stoji 12-15eur). Vodu si zoberte tolko kolko vypijete, lebo v pribehu niekolkych hodin nemozte nic jest a pit len vodu. Pri odbere krvi je to 5krat v 30min.intervaloch+ nejeka polhodinka na papierovacky(meranie havy a zrastu atd.)Dcerka vzdy po tomto teste je 2mes.chora a koncime na antivbiotikach, synceku je len par dni zle ☹

janula2511
8. jún 2021

@mirell
@matulienab prosím vás ako to u Dr prebieha? Mi ideme zatiaľ že len na krv.