MUDr. Zelenková vo Svidníku

emka13
15. júl 2013

Ahojte maminky, chcela by som sa spýtať ktorá máte skúsenosti s doktorkou Zelenkovou..počula som že je dobrá. Liečili ste u nej svojho drobca a vidíte zlepšenie atopického ekzému? Ďakujeeem za každú informáciu 🙂

lesana88
15. júl 2013

@emka13 zelenkova kedysi bola vychyrena odbornicka a chodili k nej ludia z celeho slovenska, no dnes by som povedala, ze uz ma tolko pacientov, ze sa nedokaze dostatocne venovat jednotlivym pripadom...osobna skusenost

torina
16. júl 2013

Možno niekedy bola vychýrená, ale ja s ňou dobrú skúsenosť nemám...dcéra má od narodenia atopický ekzém a keď sme s ňou prvý krát k doktorke prišli, diagnostikovala jej len tak od stola SVRAB!!!! predpísala nám také mastičky za mastné ceny, ktoré mimochodom ona vyrába a keď po víkende, keď sme sa celá rodina poctivo mazali, moja dcéra opuchla, utekali sme znova do Svidníka, čo je cca 150km tam a späť, aby nám pani doktorka povedala, že svrab to nie je, ale malá má vyrózu, tak nech s ňou ideme k našej detskej lekárke na antibiotiká a keď sa prelieči, nech prídeme. Tak sme ešte prišli. Okrem tých jej mastičiek, dcére samozrejme predpísala hormóny, zdrbala ma, že prečo chodíme s takým dieťaťom k moru! a po 4 návšteve som s pani doktorkou skončila. Ona má veľmi povýšenecký a neosobný prístup.... možno niekomu naozaj pomohla, nám nie.

svenka
16. júl 2013

@emka13 ahoj, nemam osobnu skusenost s mojim dietatom, ale mm pomohla az ona /predtym obehal vsetkych doktorov u nas v po/... potom pomohla s jednym koznym problemom aj mojej mame, pokozka na nohe sa jej krasne vycistila... odvtedy uz poznam par ludi, co k nej chodi /aj s malymi detmi/ a zatial kazdemu pomohla... s akoukolvek diagnozou, ona je ozaj vsestranna a sikovna... ja mozem len odporucit... a teda chodia k nej ludia z celeho slovenska...

svetlusska
4. okt 2013

@emka13 ahoj ja mam osobnu skusenost s pani Zelenkovou. boli sme pri nej s malym kedze sa mu od plienok spravil ekzem, maleho prezrela a predpisala krem a mydlo. a pomohlo to. bola velmi mila, ziadne povysenecke spravanie a nemam pocit zeby sa malemu nevenovala dostatocne. akurat je k nej problem sa dostat, my sme cakali asi 2 tyzdne kedze ma hoddddne vela ludi a naozaj mozem potvrdit ze k nej chodia ludia z celeho slovenska. mohla som ist sice k inej lekarke v nasom okrese ale z vlastnej skusenosti ked mi ako 16 rocnej pomohla viem ze je najlepsia. mojej znamej ona ako jedina pomohla ked mala kozne problemy, mala biele flaky po kozi, znama pochodila xy lekarov a bez vysledku. vdaka nej je z nej teraz kocka bez flakov. takze ja urcite odporucam

xxx007
1. feb 2015

@svetlusska suhlasim, aj my k nej chodíme a naozaj nam pomohla......iba ta nekonecna cesta do svidnika 🙂 a cakanie v cakarni je nocna mora ale vysledky stoja za to 😉

svetlusska
1. feb 2015

@xxx007 tak my sme zatial cakali max.hodinu kedze deti malicke (neviem presne do akeho veku) berie prednostne..ale lepsia kozna siroko daleko nie je..

nikkas
4. mar 2015

@xxx007
@svetlusska baby,,,a ako to je?? ona vezme hocikoho kto pride?? kedze u nej nemam kartu,,ale u inej dermatologicky,,lenze ona mi velmi nepomaha a mam velky problem,,tak by som chcela ist k nej do sdvidnika,,to by ma vzala??? ci ako to je?? dakujeeeeeeeem

moniq23
4. mar 2015

@emka13 ako pisu baby vyssie, ma tolko ludi, ze to uplne odflakava. ide jej uz len o prachy. okamzite odporuci pripravky, kt. sa samozrejme daju hned tam v lekarni kupi. Chodila som k nej asi 2 mesiace. Zo zaciatku mi procedury robila ona - neskutocnou rychlostou!!! No a potom uz to zverila len nejakej mladej holke, kt. sa tam prave zaucala. Nepomohla mi vobec. Moj nazor sarlatanka baziaca po prachoch!

svetlusska
4. mar 2015

@nikkas noo mas dve moznosti bud sa telefonicky objednas alebo prides veeeelmi skoro rano aby si sa dostala na rad ako neobjednana..ale tak pre istotu si aj tak treba zavolat ci robi alebo nie. cislo najdes niekde na nete..v pohode ta vezme ale cakacia doba je niekedy aj 3 mesiace, popripade aj viac.

tela
24. mar 2015

Ja osobne mam skusenosti s nou vynikajuce aj ako dospela(Nakolko som sa skoro rok liecila u inej lekarky a ozarovanie,injekcie dva krat do tyzdna tristvrte roka, vystriedane rozne masticky, lieky a dieta nezlepsovali stav.Po jej navsteve som skoro celorocne trapenie za necele dva tyzdne mala vyliecene.) a teraz ako mamina dva a pol rocneho syna (sme vyskusali pred nou ineho lekara) no je stale rovnako dobra odbornicka.Samozrejme ak sme boli chory zlepsenia neboli tak vyrazne. No treba aj sledovat stravu. A s detmi vie neskutocne dobre komunikovat aby si ich oblubila 🙂

evinocka11
3. okt 2015

My mame tiez dobre skusenosti, maly mal atopicky ekxem a teraz po nom ani stopy, maleho prezrela a predpisala zopar kremov a mydlo, je pravda pravda ze niektore maste su drahsie ale zas nic hrozne, 20-25e som platila v lekarni tam u nich. Hlavne ze zabrali. Inak by sme sa mozno trapili doteraz a dali za ine este viac eur. Teraz najnovsie si treba dopredu zavolat 2, 3 dni ci tam bude a deticky do 5rokov berie prednostne do 12hodiny, dospely zial musia cakat od rana kym pridu na rad, minule ked sme vosli do cakarne tak som citila pohlady .....ze zas dalsie dieta...co uz ked zrusili to objednavanie na cas. 😀

nostalgia03
20. okt 2015

@svetlusska ideme tam s malou v štvrtok.ma velmi silny atopicky ekzem.dufam,ze nam pomože 😉

svetlusska
20. okt 2015

@nostalgia03 hadam ano ale bude to urcite na dlhsie

bielavila
20. okt 2015

ahoj ja som bola s malym asi pred mesiacom a teda neviem preco ma niekto zlu skusenost, ale my sme mali super pristup, necakas nic, lebo ked prides s babatkom ( asi v utorok, ale treba si zavolat na recepciu, ze kedy presene) mas s babatkom predonst a vezme ta bez cakania, ona je mila, malinkeho pozrela, dala mu kremiky- nic drahe ( asi 4 eura som platila)a pozrela este aj mna a tiez mi stanovila diagnozu, podla mna je velka odbornicka a pomoze, ale kolko ludi tolko chuti, niekomu pomoze niekomu nie, ono neda sa pomoct vsetkym, to by sme chodili pos svete vsetci zdravi (co by bolo urcite super, ale ide o utopiu )

luciferkax
22. mar 2017

máte niekto čerstvé skúsenosti s touto pani doktorkou? syn mal hemangion, a začali sa murobiť šupinky a ekzém okolo....

eklucarova
30. mar 2017

Ahoj,dnes som tam volala a zajtra mame prist.maly ma atopicky ekzem a tiez hemangion.tak som zvedava.

@luciferkax boli ste tam?

victory7897
30. mar 2017

Veľmi mila ,vôbec ne povysenecka doktorka..pomohla mne,aj malemu,mal ekzemik,predpisala mi masticky,nie drahe..pomohli mu,..detičky beru prednostne do 12tej..

victory7897
30. mar 2017

Treba ale volať,lebo nie vždy ordinuje prave ona,chodi do Prahy,tak ak chcete ísť priamo k nej,volajte na recepciu..veľa šťastia

victory7897
30. mar 2017

A vidím že narodu nevyhovie nikto..ma veľa ľudí ,odflakuje,, keby odmietla pacienta,že má veľa ľudí, bez charakteru..keby mala malo pacientov,je na prd keď k nej nikto nechodí 🙂

luciferkax
30. mar 2017

@eklucarova ahoj
Ešte sme neboli lebo malý ochorel a nechcem ho ťahať takú diaľku
Pôjdeme budúci týždeň
Daj potom vedieť ako ste dopadli

eklucarova
30. mar 2017

@luciferkax
Jasne ,dam vediet😉

eklucarova
31. mar 2017

@luciferkax ahoj,no masaker ludi,troska som bola v soku,ale dalo sa to zvladnut.deticky idu dopredu podla poradia.dr.mila,tak nech nam to hlavne zaberie a o mesiac mame ist na kontrolu.

luciferkax
31. mar 2017

@eklucarova a čo vám dala? Tu ich kozmetiku?
A kazala aj potravinovú dietu?
Ja s volala dnes a budúci týždeň tam primárka nerobí iba iní lekári
Boli ste priamo pri nej?
Cca ako dlho ste cakali?my ideme tam az z kežmarku aby som sa psychicky pripravila

eklucarova
31. mar 2017

@luciferkax dala nam aj miesane masticky,aj normalne na premastie aj mydlo z koz.mlieka,platili sme za 4 masticky plus mydlo 37€.cakali sme asi nieco cez hodku cize fajn.pytala sa co jem kedze kojim,ale presne to nejem co skodi takze toto sme vynechali,ze je to ok.a ano boli sme priamo u nej.

eklucarova
1. apr 2017

@luciferkax nechcem predbiehat,ale dnes rano ekzem bol ovela lepsi😊

luciferkax
1. apr 2017

@eklucarova jeeeej teším sa s vami. .nech bude i a lepšie
A ďakujem za.info
Dúfam že sa dočkáme aj my
Len ešte ku.kojeniu- čo nejes?resp.čo skodi?

eklucarova
3. apr 2017

@luciferkax no moja sestra tvrdi ze mlieko sa tvori hlavne ked vela pijes,ze jedlo az tak nemoze ovplyvnit..neviem,ale ja vobec nejem citrusy,snazim sa nejest ani cokolacu a koreniste a pikantne jedla..to je vsetko,ale obcas kusok cokolady si dam ,nie vela.a ekzem vyzera lepsie,no zacal ho svrbiet chrbatik lebo sa trie o postel..hlavne vcera po kupani😑nevedel zaspat tak ho to asi svrbelo..cely cas sa suchal..tak snad sa to hoji lebo vidiet ze sa mu lupe kozicka a pod nou je zdrava..

eklucarova
3. apr 2017

Nemate niekto skusenost,po mastickach od tejto dr.a hlavne po kupani,ze velmi svrbi?lebo od piatka mastime ako nam dr.povedala a az vcera sme ho okupali a velmi ho svrbel chrbatik..cely cas sa suchal o postel a nevedel zaspat😑nemate niekto takuto skusenost?

lucinkaqe
6. apr 2017

Ja k nej chodim s keloidnou jazvou, pekne sa to lieci, odporucala by som k nej aspon na konzultacie, za to nic nedate, odporuci liecbu myslim ze na prvykrat urci spravnu diagnozu aj poskytne spravnu liecbu. ja mam len pozitivnu osobnu skusenost, pracuje pre nu viac lekarov takze vas vezme aj iny leka ak by mala toho vela. telefonicky sa objednat. aj manzel k nej chodil a aj s dcerkou som uz pri nej bola. je pravda ze mam velmi vela pacientov, ale popravde, chodili by k nej keby nebola dobra?? ziaden lekar v dnesnej dobe sa kazdemu pacientovy nebude venovat pridlho, len tolko kolko treba. je to podla mna na vychode najvacsi a najpristupnejsi odbornik.

three
10. apr 2017

Ahojte, chcem sa opytat ako je to u tejto pani doktorky s predpisovanim kortikoidov,myslim u.pacientov trpiacich atopickym ekzemom...lebo je ine nasadit potravinovu.dietu a ine nasadit kortikoidy po ktorych nastava zlepsenie automaticky, dakujem