MUDr. Zelenková vo Svidníku

emka13
15. júl 2013

Ahojte maminky, chcela by som sa spýtať ktorá máte skúsenosti s doktorkou Zelenkovou..počula som že je dobrá. Liečili ste u nej svojho drobca a vidíte zlepšenie atopického ekzému? Ďakujeeem za každú informáciu 🙂

zade
18. júl 2017

@eklucarova ja by som sa rada poradila...bola som u dr. minuly tyzden, dostali sme masticku Ambrobene (zarábaná), ale dcérku to štípe, pastu s ichtycholom...tu odmieta pre zapach, ako aj mydlo. Potom niečo s kys. hyaluronovou a ešte Linolu - tu zvlada nalepsie. Neviem, akosi sa ekzem posunul z plozgierikov, ale stale po nociach nespi...
Vyvstelila dr. ktory krem, kedy a ako? Bolo to prilis rychle.... dík za radu.

eklucarova
22. júl 2017

@zade tie kremy robene su vyslovene na miesta ekzemu a 2x denne,rano,vecer a linola je na premastenie..noa mydlo jasne umyvat pri kupani...no nam sa ekzem zas objavil po ockovami..a teraz sme mali ist na dalsie ockovanie tak som odmietla pretoze sa este aj poti kedze je horuco...

eva_kucarova
10. feb 2018

@svetlusska
Dobrý deň.
Našla som si váš príspevok. Síce písaný dávnejšie, snáď nevadí 🙂. Prosím vás, písali ste o vašej známej, ktorej pani doktorka vyliečila biele fľaky na pokožke. Jednalo sa u nej o stratu pigmentu, teda ochorenie vitiligo? Môj synček má práve toto a pozerám na internete spôsoby liečby. jedná sa o dlhodobý proces s neistým výsledkom. Pani doktorka sa zaoberá špeciálnou liečbou tohto ochorenia a ide mi viacmenej o proces liečby,
výsledky liečby... Nakoľko syn má fliačky na tváričke. Ak išlo u známej o toto ochorenie a vy by ste mi vedeli povedať nejaké informácie budem vám veľmi veľmi vďačná 🙂
S prianím pekného dňa, Eva

vicky
3. júl 2018

@eva_kucarova
Ahoj Evi, len sa ta chcem spytat ci ste nejako pochodili u nej? Moj syn ma tiez vitiligo na tvari a rozmyslame ze by sme k nej zbehli, len neviem ci by nieco s tym robili lebo to ma na oku. Dakujem🙂

eva_kucarova
12. júl 2018

@vicky
Ahoj Viky. Nie, neboli.... Boli sme prednedávnom u našej koznej lekárky. Vitiligo úplne nepotvrdila. Pôjdeme ešte na vyšetrenie. Nakoľko nie sme zo Svidníku, ale z dosť ďaleka, chceme teda najskôr vedieť, či ide o vitiligo. V prípade ak áno, budeme to riešiť ďalej. Aj náš synček to má na tvaricke, pri oku. Tiež neviem, či by to u tak malých detičiek riešili a obzvlášť na tvaricke...
Ale ako hovorím, ak sa to potvrdí, budeme potom zisťovať a riešiť 😉