Operácia kŕčových žíl, Zvolen a okolie

misfarky
9. máj 2019

Ahojte. Nájde sa tu niekto zo Zvolena alebo okolia, kto podstúpil operáciu kŕčových žíl? Môžete mi odporučiť lekára? Vďaka za každú radu

ladybug6
9. máj 2019

@misfarky ahoj, vo zvolene máte medicentrum kde robí žily MUDr. Munka vrelo odporúčam! Dala som si robiť minulý rok obe nohy radiofrekveciou a výsledok je super...pán doktor je úžasný a hlavne ludsky, taký prístup sa nevidí každý deň 😉

iveta1970
13. máj 2019

@ladybug6 Ak sa môžem opýtať...čo to je rádiofrekvencia....,či to postačuje aj na naozaj veľké žily po celých nohách a koľko to stálo....prípadne koľko sa čaká na operáciu.?Ďakujem za odpoveď.

ladybug6
13. máj 2019

@iveta1970 pogugli odborné články tam to máš pekné vysvetlené...po lopate radiofrekvencia je niečo ako laser, ale nie je to pod takou vysokou teplotou...nie som odborník ja som mala mierne vystúpenie žily, neviem či to zaberá už aj na také veľmi veľké. Zavolaj tam a objednaj sa na vyšetrenie, ja som dostala termín operácie do pár týždňov...v nemocniciach je na chirurgický zákrok (žila sa vyťahuje) aspoň rok čakacka bez ohľadu na ročné obdobie, čo je dosť dolezite

ladybug6
13. máj 2019

@iveta1970 nebolo to tak strašne drahé tie peniaze mi za to stali

iveta1970
14. máj 2019

ladybug6 Ďakujem...za info pogúglim...

jakubjakovae
25. jún 2020

@ladybug6 mozem sa opýtať na cenu zakroku..dakujem moc

katarina.banska
3. mar 2021

@ladybug6 ahoj. Môžem sa opýtať ty si bola na operácii kŕčových žil v medicentre? Koľko si doplácala? A co ti robili, ako si spokojna? Ďakujem. Mňa to čaká o dva tyzdne

pepka29
1. dec 2021

@ladybug6 môžem sa ťa opýtať, keď si bola na kontrole po operácii aj si niečo platila? Ďakujem