Operácia - Retentio testis. Poradíte urológa?

kakatka1
11. apr 2008

Maminy ktore maju chlapcov s podobnym problemom napiste vase skusenosti s lekarmi,pripadne poradte urologa a popiste vas problem a riesenie. Dakujem 😉

blcha_bb
30. apr 2017

Ano tak treti den domou. Treba si zobrat vsetko ako vzdy do nemocnice 😉. Je mozno aj dobre zobrat o nieco vacsie plienky ak este mate nrch ho to potom netaha. Nas este plienky ma a nakoniec mi dali sestricky take velke detske z lekarne. Lebo mi mame 6+ a vacsie sa uz kupit nedaju. Teraz ma doma take z lekarne dospelacke nech ho to netlaci. No nas zvlada dobre doktorov pokial nemusi lezat. Vtedy si mysli ze je na urologii a place 😁. Mi sme boli na kramaroch uspavany uz 4 krat. Ale vzdy na ORL oddeleni.

kikus_mato
30. apr 2017

@blcha_bb och nech toto mame za sebou.. mame vybaveného doktora co som rada.. ale ako hovorím tieto nervy stresy fuu.. nam sa to uz 3 krát prehodilo co bol maly chorý a takto sa to naťahuje 😌😀 Môj maly hneď ukazuje ze papa 😀

blcha_bb
1. máj 2017

Drzim palce nech to zvladnete a dobre to dopadne. Ale mozno bude spinkat ked mu daju od bolesti. V nitre to fungovalo teosku inac ako v bratislave a skoro celu stredu prespal. Potom sa ozvite ako ste to zvladli. Mi ideme v steedu na kontrolu tak ubidim co a ako.

kikus_mato
1. máj 2017

@blcha_bb tak dakujem za priebežne info 🙂 no jasne dam vediet. Dúfajme ze všetko bude Ok

kikus_mato
2. máj 2017

@blcha_bb prosim vas a predoperacne vyšetrenia vam ake robili len krv a moc? Nam sa to prehodilo na 26.maja :(((

blcha_bb
2. máj 2017

Takze zas musite cakat. Je lepsie to mat za sebou aby ste sa nemuseli bat. Predoperacne moc a krv a pediater napise nejaky papier. Mi aj anesteziologiu ale na kramaroch si ju robievali sami. V ten den ako sme nastupili. To je vsetko.

kikus_mato
2. máj 2017

Ani mi nehovorte som na nervy snažím sa aj nestresoval kedže čakáme druhe babo ale nedá sa to strasne sa bojim o maleho predsa je maly ☹

kikus_mato
19. máj 2017

@blcha_bb dobrý den no ako ste na tom ? 🙂

blcha_bb
19. máj 2017

Dobry zatial sme v poriadku. Zhruba o dva tyzdne mame dalsiu kontrolu tak uvidime co a ako. Maly je rovnako divy ako predtym a uz nic neboli. Jazvy ma ale hoja sa. Ma trosku asi traumu nechce mi dovolit mu nejako chytat pipika ale to snad prejde. A co vy drzitw sa zatial v pohode?

kikus_mato
19. máj 2017

blcha_bb 26 ideme do nemocnice ale ze az v pondelok ho operujú cize na víkend ideme domov... som uz strasne nervózna z toho furt to iste dokola

kikus_mato
25. máj 2017

@blcha_bb dobrý vecer vam robili v ten den ked ste isli na príjem aj nejaké ine vyšetrenia? Zajtra ideme na príjem ale hneď nas aj posielajú domov kedže v sobotu oni neoperuju

blcha_bb
26. máj 2017

Dobry den nie nam urobili len prijem a druht den operivali. Ale mi sme mali porobene vyseteenia uz zo sebou. Vam mozno anesteziologiu. I ked je to nejake divne ze vas poslu domou. Ved to moze znova ovhoriet. Ale drzim palce

kikus_mato
26. máj 2017

@blcha_bb ano boli sme u anestéziológia a v pondelok operujú a možno nas pustia domov vecer ked bude chodiť a cikat.. a ked nebude vkladať tak na další den rano

kikus_mato
26. máj 2017

@blcha_bb kedy sa vas maly cca zobudil?

blcha_bb
26. máj 2017

No oni ho zobudili este na pooperacke a potom som bola dve hodinky pri nom na pooperacke. A potom na izbe ale on este pospaval lebo mu dali pd bolesti. A tak pospaval asi do siestej. Len mne nechcel chodit jeho to bolelo. Na druhy den sme ho donutili vstat so sestrickami rano ale bolelo ho to. Nechodil nam 3 dni a potom pekbe sam zacal. Ani som ho nenutila prenasali sme ho. A on sa nezastavi ako je den dlhy a vtedy lezal brz behania. Mozno sa sam bal ze to bude boliet. O tyzden a pol mame kontrolu tak snad to je dobre. Jazvy sa hoja a zbytok sa uvidi.

kikus_mato
28. máj 2017

@blcha_bb prosim vas vy ste platili tam za hospitalizáciu?

blcha_bb
29. máj 2017

Ja ano lebo maly ma uz 3 roky ale do 3 by ste nemali. Pokial nechcete vip izbu.

kikus_mato
30. máj 2017

@blcha_bb no tak my uz mame aj po tom vcera nas aj pustili maly to zvládol super.. nato ze je malinky

blcha_bb
30. máj 2017

Tie deturence to zvladaju lepsie ako mi rodicia. Ale aj tak dobre ze su take sikulky. Dufam ze ho to neboli a ze sa vam to rychlo zahoji. Mi ideme o tyzden na kontrolu tak snad to bude dobre. Tak pekne sa doliecujte doma 😉😉.

kikus_mato
31. máj 2017

@blcha_bb maly ten uz behá lieta.. o tyzden mame ist na kontrolu dostali sme takú masticku lebo ma rez aj pod bruškom :(

blcha_bb
31. máj 2017

Aj mi mame dva rezy. Tak uz len nech dobre dopadne kontrola. A uzit si krasne slnecne dni 😀

kikus_mato
31. máj 2017

@blcha_bb presne ani nehovorte aj vy ste dostali na ten rez taky gel?

blcha_bb
31. máj 2017

Nie mi nic. Aj som sa chcela opytat ci nieco nedavat ale zabudla som 😑

kikus_mato
1. jún 2017

@blcha_bb Fuha zaujímavé.. možno preto ze vas je väčší Dohovie

blcha_bb
1. jún 2017

Kdo vie? Mozno preto.

blcha_bb
8. jún 2017

@kikus_mato tak mi uz mame po dalsej kontrole a nemame to dobre. vybehlo to hore a mame to v hornej casti. o dva mesiace zas kontrola a co potom neviem. Ako u vas?

kikus_mato
8. jún 2017

@blcha_bb no my sme vcera boli na prvej kontrole po týždni a ze krasne sa to hojí o mesiac ďalšia tak som veľmi zvedava uz nemusíme vobec zalepovat tie rany
Bože môj ako je to mozne ze to nemate dobre ☹ dúfajme ze to bude dobre ☹

meredithe
15. jún 2017

@monitta23 chcem sa opýtať,nás čaká v septembri operácia v Žiline z nezostupenym vajíčkom a veľa o tom neviem ...čítam len tu čo píšu mamičky ..boli ste zo synom celu dobu na izbe ? Aj v noci?v starších príspevkoch písali Maminy,že na noc v inej izbe spali a nie z dieťaťom..samozrejme príspevky staré a miesto nemocnice iné ako Žilina ..ale aby som vedela načo sa mám pripraviť ..bude operovany má oddelení urológie alebo chirurgie ? A boli ste tAm tri dni alebo viac ? Ďakujem vopred za každú info

kikus_mato
16. jún 2017

@meredithe maly bol operovaný na Kramároch v ba nas v pondelok prijali a vecer sme isli domov kedže sa vycikál,pil,papal a vedel ako-tak chodiť.nezabudnite si piskoty tie bude môcť on potom papať.

meredithe
16. jún 2017

@kikus_mato ďakujem🙂