Operácia - Retentio testis. Poradíte urológa?

kakatka1
11. apr 2008

Maminy ktore maju chlapcov s podobnym problemom napiste vase skusenosti s lekarmi,pripadne poradte urologa a popiste vas problem a riesenie. Dakujem 😉

meredithe
11. sep 2019

@monitta23 ako ste dopadli ?

meredithe
11. sep 2019

@monitta23 my ideme teraz v utorok do Martina a už má chytajú nervy 😞 ako ste to zvládli vy?

monitta23
11. sep 2019

@meredithe Tak nám sa nakoniec podarilo operácii vyhnúť. V MT doktor povedal, že to vôbec netreba zatiaľ operovať. Tak ma to aj potešilo.

meredithe
11. sep 2019

@monitta23 super,no nás sa tomu isto nevyhne ..mojmu to vajicko nejde sní nahmatať a ani nájsť na sone,takze nevedia čo s tým,vraj mohlo odumriet a rozpustiť sa alebo tam niekde ten zbytok ostal alebo možnosť aj ta,že je schovate v bruchu,ale natom sone ho nenašiel ..takte vyšetrenie v laparke ukáže čo bude

dadkovaz
11. sep 2019

@lulu282 ahoj. Prosím ta aký máš dojem z Michaloviec? Ktorý doktor malého operoval? Môjmu synčekovi tam maju robiť cystoskopiu a hľadám informácie, som v strese, rozhodujem sa ešte medzi tym a Bratislavou. Ďakujem

lulu282
13. sep 2019

@dadkovaz ahojky operoval ho dr.Mihalko. boli sme na nadstandardnej ale velmi spokojni . Izby su nove , dole je kaviaren s detskym kutikom. Co sa tyka sestier boli mile. Je tam jeden dr. Ktory mal trosku neludsky pristup vola sa Darius, ale okrem toho hodnotim na vybornu. Sestry hore na predoperacnom su ludske k detom.mile srandovne. Borisko ma 8rokov tak sa velmo bal ale oni ho hned rozveselili. Za mna super

meredithe
15. sep 2019

Je tu niekto komu operovali deticky aj z nádchou? Moj maly má mat na tretí pokus v utorok zákrok a zasa mi dostal sople,to je neskutočne 🙈 nech je ktorekoľvek ročne obdobie,tak skratka sople dostane 🙈 tolkokrat robené predoperacne a to čakánie a nervy ...hlavne tie reči druhých ako podrzia..choďte aj tak a povedzte že chcete ho dať z operovať aj zo soplami ...lebo vždy keď SME oredtym zavolali,že má sople,vždy nás stopli,že nič nesmie mat

monitta23
20. sep 2019

@meredithe Držím palce, nech vám to dobre dopadne 🙏 😊

meredithe
22. sep 2019

@monitta23 ďakujem,pre sople ho zrušili už tretí krát a presunuli nás až na apríl 🙈🙏

ankapuska79
29. sep 2019

Caute baby tak nas zajtra operuju ,rano o 7 sa mame dostavit na kramare a 9 30 mame operaciu,1 vajko nam beha a este nevedia ako ho budu operovat ci iba prisit vajko alebo aj vybrat ,ocistit a zdola prisit.bojim sa .sebi ma koncom oktobra 1,5 rocka a skoro mi umrel pri narodeni.mesiac bojoval na kramaroch ale dali ho dokopy.a teraz zase toto.hlavne sa bojim ze bude po operacii vystrajat a ze si to potrha.ma posunuti prah bolesti a neplace ani pri odbere krvy.zatial😀.napisem ako sme dopadli.v utorok mame ist domov ,kde nas bude cakat dcera 2,5 roka ,ktora je buldozer sace ho ,prejde po nom ,poskace ,no proste tarzan .ozaj mam strach 😯😯😯😯.

majolenka123
13. júl 2020

@ankapuska79 dobrý večer, viem, že je toto staršia téma, ale operovali vás nakoniec? Ako ste dopadli?

ankapuska79
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ankapuska79
13. júl 2020

Ahoj ano zoperovali.nakoniec mu robili 2 rezy jeden na vajku a druhy na slabine v blizkosti ako je slepak dole.som rada ze som to stihla lebo maly sa zobudil po narkoze za 3 hodky a do vecera chodil po chodbach ,teraz keby isiel co je omnoho akcnejsi asi by sa dotrhal takze odporucam cim je dieta mensie tym je lepsie.teraz ma cez 2,2 roka a asi by som ho neudrzala ako vtedy.

marfuska8687
21. júl 2020

@ankapuska79 kolko ste prosim boli v nemocnici?