• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ortopéd v Poprade. Poraďte

18. novembra 2015 
Ahojte mamicky z Popradu :wink: Prosim neviete mi poradit dobreho ortopeda v Poprade? Potrebujeme ist na kontrolu s klbikmi s babatkom po 4 tyzdnoch. Dakujem :slight_smile:
12. mar 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zurka mozem ti poradit velmi dobrého ortopéda MUDr.Varholika sidli v budove školy pozemných stavieb v Poprade alebo stavebnej školy neviem presne ako sa ta škola volá. Má veľmi dobrý prístum k deťom
28. apr 2011 o 21:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MUDr. Katial - velmi mily taktiez - my sme chodili tam je to velmi prijemny starsi pan :wink:
28. apr 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zurka taktiež môžem Dr. Katiala len odporúčať :slight_smile: veľmi milý, jemný k detičkám, prednostne berie malé detičky. My sme boli veľmi spokojný. Ambulanciu má na Tatranskom námestí.
28. apr 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem baby, to som chcela pred dvoma rokmi :grinning: Uz mam od vtedy druhe babo a s obidvomi som chodila k Dr. Parakovej. Bola som spokojna :wink:
29. apr 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, oživujem tému :slight_smile: Máte ešte nejaký nápad na dobrého ortopéda v POprade? potrebujem tam ísť so 4-ročným synom, čo najskôr. KDe chodíte vy? Mohli by ste mi do IP poslať telefénne číslo a vysvetliť, kde sa ten lekár nachádza? Nie som totižto priamo z Popradu, dakujem :D
25. júl 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate niektora skusenos s trhanim korena u pana doktora Katiala z Popradu budu mi trhat korene mam obrovsky strach roby to bezbolestne dakujem za radu
18. nov 2015 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok