Pediater na Kramároch v Bratislave

yveta1
20. jún 2014

Ahojte, vie mi niekto poradiť dobrého a hlavné milého pediatra v DFNsP na Kramároch? Mam totižto zlu skúsenosť s našim pediatrom.
Hľadám niekoho, ktorý vie aj vysvetliť bližšie keď je nejaký problém s dieťatkom, ktorému chce mamička dokonale porozumieť. Ja verím že aj pediatri majú malo času, a majú aj stres, ale je to nepríjemné keď Vás ten kto Vám má pomôcť odbije strohým rýchlym vysvetlením choroby, a keď sa pýtate druhy krát, lebo to chcete naozaj pochopiť poriadne, už po Vás zle pozerá, jej ton je nepríjemný až Vám dá pocit že Ste debil. Ďakujem 😉 🙂

tatiana7777
20. jún 2014

@yveta1 moze byt aj sukr.? Dr.Antošova je na Stromovej ja som velmi spokojna.

petkaa28
20. jún 2014

@yveta1 ked som bola po porode, za mojou spolubyvajucou chodila jej sestra - pediatricka na kramaroch, cca 40 rokov, kratsie hnede vlasy, prijemna... Zial netusim ako sa volala, ale nemusela o mna vobec zakopnut, ale dtale sa ma pytala ci nepotrebujem poradit, pomoct... Poradila co si myslela ze robim zle, vysvetlila... Taku pediatricku mat....radost... Len skoda, ze neviem meno :(

vonicka
21. jún 2014

Na Kramaroch v DFNsP su dve pediatricky - Kollarova a Novakova. Antosova je sukromna a sidli cez cestu.

yveta1
autor
21. jún 2014

Dakujem ti za tip, a to na tak vyznamnom a dolezitom mieste ako su Kramáre su len tri pediatricky? A vedela by si mi aj odporucit jednu z nich? Pripadne radsej mam volit uplne inu variantu?

yveta1
autor
21. jún 2014

@petkaa28 To je naozaj velka skoda.... ☹

yveta1
autor
26. jún 2014

@petkaa28 tak zistila som ze to je pani Antosova, zodpovedá tomu popisu 🙂

mirkaknm
2. júl 2018

Dobry den, ja som nasla len pani doktorku Antosovu Moniku : http://www.detskaambulancia.sk/
Ale sidlo maju na rusoveckej ceste. Neviem ju najst na tej Stromovej, vedeli by ste mi prosim poradit kontakt na nu?

mirkaknm
2. júl 2018

Pani doktorka uz neberie pacientov.

zso
17. júl 2022

Interne oddelenie Kramáre