• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pediater Prievidza. Viete niekoho odporučiť?

24. novembra 2016 
Ja som ma spokojná s MUDr. Čavojskou. Pedantná, ak sa jej niečo nezdá pošle hneď na odborné vyšetrenie, porobí odbery vždy keď treba, alebo ak sa jej niečo nezdá.
23. jún 2014 o 00:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby ktore mate dr falatovu neviete mi poradit ci pozera detom uska alebo rovnonposiela na orl?? Dakujem
28. júl 2014 o 18:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Su tu prosim mamicky co chodia s detmi k dr Čverhovej??? Kludne aj ip
10. sep 2014 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, chcem trochu ozivit temu... koho mate pediatra? Ja uvazujem nad zmenou, ale vobec neviem kam ist :pensive:
2. máj 2015 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jeja21
Ja mam s mudr. Cechovou velmi dobre skusenosti. Aj ked sa caka dlho je to prva doktorka ktora sa snazi dany problem vyriesit a nie dat len atb alebo poslat na vysetrenie ktore nieje potrebne len aby sa zbavila pacienta. A ano vybavuje pacientov aj po telefone neraz som bola toho svedkom. Viem ze na nu ludia frflu lebo musia cakat ale myslim ze radsej pockat a mat poriadne vysetrenie ako byt u doktora 10min a odist s atb s tym ze tie vsetko vyriesia popripade mat doktorku ako mudr. Janikova ktora ma vzdy "vysetrila" od stola a napisala ospen a ked som povedala ze ospen mi nezabera tak sa ma opytala ze ake by som chcela alebo mi pichla injekcie pri alergickej reakcii a az potom sa spytala ci nemam nejake problemy so srdcom alebo tak... Takze tak :slight_smile: aj ja si sem tam ponadavam na cakanie ale vzdy si poviem ze to za to stoji lebo ma vzdy poriadne vysetri poradi a pomoze :slight_smile:
4. jan o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte maminky. Oživujem tému, poradíte dobrého pediatra v Pd? A takého kto berie aj nových pacientov? Ďakujem
15. feb o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenonka asi mate sympatie u neho lebo u mna ziadna rada ani vysledky s krvi vysvetlit osobne nema zaujem.
24. nov o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok