Pediater Prievidza. Viete niekoho odporučiť?

Ahojte Nakoľko o mesiac čakáme bábätko chcem sa s Vami poradiť pri výbere pediatra Viete mi niekoho doporučiť? Ďakujem 🙂 V Prievidzi, resp. Bojniciach
Strana
z2
Dole
PredošláStrana
z2
Ďalšia
pudlik
22. jún 2014
Ja som ma spokojná s MUDr. Čavojskou. Pedantná, ak sa jej niečo nezdá pošle hneď na odborné vyšetrenie, porobí odbery vždy keď treba, alebo ak sa jej niečo nezdá.
domi1988
28. júl 2014
Baby ktore mate dr falatovu neviete mi poradit ci pozera detom uska alebo rovnonposiela na orl?? Dakujem
domi1988
10. sep 2014
Su tu prosim mamicky co chodia s detmi k dr Čverhovej??? Kludne aj ip
domi1988
2. máj 2015
Ahojte, chcem trochu ozivit temu... koho mate pediatra? Ja uvazujem nad zmenou, ale vobec neviem kam ist |-|
dede26
4. jan 2016
@jeja21
Ja mam s mudr. Cechovou velmi dobre skusenosti. Aj ked sa caka dlho je to prva doktorka ktora sa snazi dany problem vyriesit a nie dat len atb alebo poslat na vysetrenie ktore nieje potrebne len aby sa zbavila pacienta. A ano vybavuje pacientov aj po telefone neraz som bola toho svedkom. Viem ze na nu ludia frflu lebo musia cakat ale myslim ze radsej pockat a mat poriadne vysetrenie ako byt u doktora 10min a odist s atb s tym ze tie vsetko vyriesia popripade mat doktorku ako mudr. Janikova ktora ma vzdy "vysetrila" od stola a napisala ospen a ked som povedala ze ospen mi nezabera tak sa ma opytala ze ake by som chcela alebo mi pichla injekcie pri alergickej reakcii a az potom sa spytala ci nemam nejake problemy so srdcom alebo tak... Takze tak 🙂 aj ja si sem tam ponadavam na cakanie ale vzdy si poviem ze to za to stoji lebo ma vzdy poriadne vysetri poradi a pomoze 🙂
kuliniatko
15. feb 2016
Ahojte maminky. Oživujem tému, poradíte dobrého pediatra v Pd? A takého kto berie aj nových pacientov? Ďakujem
zuzulk
24. nov 2016
@lenonka asi mate sympatie u neho lebo u mna ziadna rada ani vysledky s krvi vysvetlit osobne nema zaujem.
bublinkabubl
14. jan 2017
Strana
z2
PredošláStrana
z2
Ďalšia