Pediater v Banskej Bystrici

erikaluka
16. jún 2008

Ahojte,má sa mi narodiť druhé bábo - chcela by som zmeniť detskú lekárku. Poradtte mi prosím nejakú dobrú v BB (bodlo by na Fončorde)
díííííííííííííííííííík

certiskom
4. sep 2017

Ja som bola u Valastanovej ked zastupovala dr. Mesara a bola hrozne, ale hrozne neprijemna. Dufam, ze sa uz ku nej nedostaneme 🙂 Ale aspon ma zlatu sestricku..

livia341
4. sep 2017

@certiskom už som chcela íst ku nej, lebo ordinuje okrem sásovej aj v selciach.Dik aspon vieme čo je zač.

m2552
12. jan 2018

Ahoj, tiez tak trochu obnovujem temu 😉
Nejaky/a dobry/a detsky/a doktor/ka v radvani? Byvame nedaleko McDonaldu,tak si vraj mame hladat doktora v nasom obvode. No niesom z BB, som sa sem vydala. Mala sa nam ma narodit v Marci,tak vraj je najvyssi cas hladat si pediatra. Za odpovede a ohlasy na doktorov/doktorky vopred dakujem 😉

slniecko87
12. jan 2018

My máme dr.Almášiho (sídli vedľa dr.Bilíka) Obaja su velmi dobrí odborníci a s deťmi to neskutočne vedia!

petrahanka
12. jan 2018

@m2552 môžeš si vybrať koho chceš už dávno neplatí že hľadať pediatra v obvode . Ja byvam v dedink 5 km od BB a mám Mudr. Oravcovu je to detská doktorka a má ambulanciu na Hustaku.. ty si vyber akého pediatra chceš zavolaj si tam či vás zoberú a vybavene🙂