Pediater v Peržalke

sykorka27
20. jún 2014

Chcela by som zmeniť detskú lekárku. Viete mi poradiť niekoho na Fedinovej alebo niekde na začiatku Petržalky? Chodíme na Šustekovú. Ale tam sú iba dôchodkyne. Uprednostnila by som doktora v mladšom veku, ktorý nedáva ihneď antibiotiká. Ďakujem.

sissy27
20. jún 2014

@sykorka27 MUDr. Kajtorová na Fedinovej...

strihalka
20. jún 2014

@sykorka27 My chodim k mudr Saskove, ma specializici aj homeopatika....Takze Viki mela ATB iba raz a to nejake uplne slaboucke....

sykorka27
autor
20. jún 2014

Máte skúsenosti aj s MUDr. Goldenber, alebo Slezákovou? @strihalka , @sissy27

strihalka
20. jún 2014

@sykorka27 u Goldenberg jsme si nechavali nastrelit nausnicky v 5m, sympaticka doktorka, ale nekde jsem tu cetla negat zkusenosti, ted nevim ci na dr alebo na sestru...

pastelka17
20. jún 2014

@sykorka27 My chodime tiez k Mudr. Saskovej. Zatial spokojnost. Raz sme potrebovali surne papier na detsku urologiu hned zrana,nasa bola az poobede. Zobrala nas Mudr. Slezakova. Tiez velmi mila doktorka a max.zodpovedna.

sissy27
20. jún 2014

@sykorka27 Goldenber nepoznám, Slezáková má naozaj dlhoročnú prax, pamätám si ju ešte keď som ja bola dieťa, mala ambulanciu vedľa mojej 🙂 osobnú skúsenosť nemám, ale tak z čakárne pôsobí milo 🙂 rovnako aj Šašková, tiež mala ambulanciu na tej istej chodbe ako moja, Murínová, tá už išla do dôchodku a prevzala nás Kajtorová, ja som spokojná, čo sa týka atb, tak ich predpisuje naozaj až keď sa inak nedá...

sykorka27
autor
20. jún 2014

A v akom veku sú všetky tie doktorky? Neviem sa vôbec rozhodnúť. Nechcem nejakú v dôchodkovom veku alebo pred ním. Teraz takú máme. Je milá, ale.... Predpísať 2x tie isté antibiotiká je asi čudné.

janka2501
23. jún 2014

moje deti chodia ku Mudr.Goldenberg, a som s nou spokojna. aj sestricka Silvia je fajn. jedine co ma hneva je , ze ju zastupuje jej mama Dr. Holbova. a snou som mala uz par krat vymenu nazorov...ale inak nemam co vytknut 🙂