• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pediater(ička) Košice. Poraďte niekoho

3. januára 2017 
@janage to su tie problemy dopravu si zabezpeč ako chceš
5. feb 2015 o 21:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aké máte skúsenosti s doktorkou Tencerovou, ktorá je v ProCare v Košiciach, KVP. Hlavne ma zaujíma jej prístup k dieťaťu a rodičom, či robí CRP, aká je komunikácia s rodičmi, vypočuje si názor rodiča, ide o mladšiu alebo staršiu lekárku, ako sa stavia k očkovaniu, ak rodič nechce dať zaočkovať, máte s ňou dobrú či zlú skúsenosť?
19. feb 2015 o 22:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pediatrička ma nahlásila na Regionálny úrad ver. zdrav., že som nedala zaočkovať dieťa... super
20. feb 2015 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka1808 Ahojky, chcem sa ťa opýtať, či si náhodou už riešila tému neočkovanie MMR s Dr.Frolovou, ako si dopadla? Ja zvažujem prihlásiť svojho syna k tejto lekárke, tak ako si ju opísala, zdá sa byť v pohode. Môj syn nie je očkovaný a hľadám niekoho takého prístupného, lekárku, ktorá by mi toto moje rozhodnutie "neočkovať" nevyhadzovala stále na oči a nebrala ma ako totálne nezodpovedného rodiča. Nežiadam, aby s mojim rozhodnutím úplne súhlasila, len aby ma rešpektovala, ak mi rozumieš, čo tým chcem povedať :o) Ešte sa opýtam, či je to staršia pani doktorka a ako sa dlho u nej čaká s dieťaťom, či sa dá objednať i na čas a podobne. Vďaka.
3. mar 2015 o 21:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte :slight_smile: prosim viete mi poradit dobreho pediatra v Kosiciach na Polikline nad jazerom? Dakujem
18. máj 2015 o 14:50  •  čaká bábätko, termín má v júni 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobra je MUDr. Podhorska na terase....ma CRP pristroj,zbytocne nepredpisuje antibiotika....velka spokojnost :slight_smile: Male deti berie prednostne....
2. sep 2015 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, pozeram ze na poliklinike sever je viacero pediatriciek. Vedeli by ste mi dajaku odporucit? dakujem
18. sep 2015 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,nemate niekto skusenost s pediatrickou na poliklinike vychod Martou Rubovicovou? chceme zmenit pediatra,polikliniku vychod mame blizko..dakujem
26. nov 2015 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nejaka fajn lekarka na furči? dakujem
2. jan 2016 o 22:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajus11 ahoj, mozem sa opytat ci si nakoniec taku dr nasla?? Co sa tyka toho problemu neockovania.... dakujem
11. jan 2016 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky, mate niektora skusenost s Dr. Snopkovou na terase alebo s Dr. Rusenovou? Vdaka.
18. jan 2016 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lafia Dr. Snopkova je ok.... :slight_smile: co konkretne potrebujete vediet
18. jan 2016 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 prosim vas koho Vam odporucili na jazere?dakujem
6. feb 2016 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka_aa ano Dolobaca pozname, bol predtym primarom ale potom skoncil.....aj my sme od neho odisli, vsetko si ulahcuje, sak naco poslat dieta s problemovym krkom na rehabko, to sa urobi samo, polohovanim a nakoniec som cvicila vojtovku 9 mesiacov lebo som ho nepocuvala, ved dcerka vobec nevedela otocit hlavu na druhu stranu
6. feb 2016 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vedeli by ste mi poradit pediatricku kosice-sever pripadne KVP ... idealne by bolo, ak by robila priamo v ambulancii CRP, nepredpisovala hned antibiotika a nemala uz pred dochodkom ... najprv som chcela ist k dr. vargovej, na ktoru som pocula dobre ohlasy, ale ma uz svoj vek, radsej by som chcela niekoho mladsieho ... dakujem za rady :slight_smile:
21. apr 2016 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den aka je ta Dr Snopkova lebo rozmyšlam tiež nadnou
29. apr 2016 o 13:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doktorka Snopkova nie je prehnane mila, je skor vecna, ockuje, nepredpisuje zbytocne antibiotika, ma zlatu sestricku.
16. máj 2016 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zdravim,
vedeli by ste mi, prosim, odporucit niektoru z uvedenych pani doktoriek pracujucich v poliklinike Sever? Idealne by bolo, keby sa este neblizila k dochodkovemu veku (nechcem diskriminovat, ide mi len o to, aby som opat nehladala pediatra v kratkom case).
MUDr. Antónia Dianovská
MUDr. Magdaléna Dudášová
MUDr. Mária Tomášková
MUDr. Mária Vargová
MUDr. Dana Vojtková
20. jún 2016 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ODPORÚČAM KAŽDÉMU!!! MUDr. Mária Kočikova (DFNsP - Tr.SNP) Budete MAXIMÁLNE SPOKOJNÉ :wink: Je skvelá..
20. jún 2016 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majulik6 Poliklinika Nad jazerom nemá žiadneho dobrého pediatra /pediatričku... :frowning2: ja odporúčam MUDr. Máriu Kočíkovu v Detskej fakultnej nemocnici na Terase. Tiež sme z Jazera a chodíme tam :wink:
20. jún 2016 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosim vas o radu dobrej pediatricky,ktora ma cas pre dieta,da sa jej zavolat aj mimo ordinacnych hodin a je dobrou odbornickou ktora poradi.
20. jún 2016 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ruzenka82 v KE zabudla som
20. jún 2016 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miculkovo Suhlasim na jazere nie je ziadna dobra pediatricka.......
21. jún 2016 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka_aa
Zdravim Vas Mirka, ja som tiez z jazera a hladam pediatra, ktory by mi dal slobodu v ockovani, resp. by ma akceptoval, ak nebudem chciet dat babo zaockovat...Uz ste nasli niekoho ineho? Ci stale ste pri nom?
Dakujem vopred za odpoved.
23. jún 2016 o 13:41  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajus11 prosim Vas, uz ste nasli taku pediatricku v Ke? Ak ano, date tip aj mne? :slight_smile: Dakujem vopred.
23. jún 2016 o 14:12  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MUDr. KOCIKOVA, Tr. SNP, urcite odporucam. Sama pracujem v zdravotnictve a uz som sa stretla zo zopar hlupymi nielen pediatrami ale aj lekarmi...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. jún 2016 o 05:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lubka31 Dakujem Vam krasne :slight_smile:
26. jún 2016 o 10:32  •  čaká bábätko, termín má v auguste 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vrelo odporúčam pani doktorku Janku Stašovú, ktorá ordinuje pri TIP TOPE, kontakt:
MUDr. Janka STAŠOVÁ
Sestra: Mgr. Eva JAKUBOVÁ

Čsl. armády 18, 040 01 Košice

Telefón: 055/62 58 007
Mobil: 0905/ 270 672
3. júl 2016 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mimusa37 Ahoj mimusa37. Vedela by si mi dať bližšie info ohľadom doktorky Stašovej? Aká je stará? Ako dlho sa u nej čaká v čakárni? Či má nejaké špecalne prístroje- myslím CRP, atď. O 6 týždňov mám termín a vyberáme už teraz doktorku, aby sme to nenechali na poslednú chvíľu. Zaujíma ma, aký má prístup k pacientom, či ochotne odpovedá aj na možno "hlúpe" otázky? Či sa jej dá zavolať s problémom kvôli konzultácii? Po pôrode prvýkrát príde k nám domov pozrieť bábätko, alebo musíme isť s novorodencom k nej do ambulancie? Zistila som ordinačné hodiny, sú celkom fajn, poradňu má dvakrát do týždňa- čo vyhovuje a raz do týždňa ordinuje poobede. Bola by som rada, ak by si napísala všetko ohľadom tejto doktorky- aj plusy aj mínusy, predpokladám, že k nej chodíš alebo ju osobne poznáš. Ďakujem vopred za odpoveď.
21. aug 2016 o 00:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1976 a kde ordinuje ta Antonyova?
20. sep 2016 o 20:28  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok