Pediatrička v Bratislave IV, ktorá je ochotná prísť k dieťaťu domov

sofiiina
24. jan 2017

Ahojte maminky z Bratislavy,najlepšie Dúbravky,Lamača,Karlovky a okolia,viete prosím niektorá o dobrej pediatričke,ktorá by bola ochotná prísť ku chorému dieťatku domov?Samozrejme za poplatok,prípadne by bola v rámci nejakej predplatenej služby ochotná telefonicky poradiť čo a ako?Už niekoľký krát za túto zimu sme chorí a mám pocit,že sa to návštevou doktorky vždy len zhorší(v čakárni ďalšie choré deti a erárne hračky,ktoré nikto neumýva a za deň prejdú rukami x chorých detí..).Vďaka

erikavesela
26. jan 2017

Volaj pohotovost...0904 008 090...vysvetli o co ti ide...ja som teraz cez vikend volala a vobec to nebolo akutne a v pohode...som im povedala, ze k lekarke ist kvoli chripkam nechcem ..a v pohode....poplatok ako na pohotovosti

kvetulienka253
26. jan 2017

@sofiiina môj starší chodil chvíľu k dr. Svitkovej. Na stránke mala aj číslo na mobil. Do 20:00 bola ochotná poradiť. S návštevou doma neviem, to som neskúšala. Už k nej nepatrične takmer rok, tak neviem, či sa niečo zmenilo

sofiiina
autor
27. jan 2017

@erikavesela Dakujem za radu, minule som im volala a o 17 mi povedali, ze najskor vedia prist o polnoci, lebo mali tak strasne vela, tak sme sli na Kramare radsej a boli sme vybavene rychlejsie🙂 druha vec je, ze moja mamina tam chuda pred Vianocami chytila chripku..

sofiiina
autor
27. jan 2017

@kvetulienka253 dakujem, skusim tam zavolat a uvidime🙂 pekny den🙂

kvetulienka253
27. jan 2017

@sofiiina za máličko. Myslím, že som tam zhliadla, že 27. má dovolenku. Stránka je zsparacelsus.

sofiiina
autor
27. jan 2017

to je dobre tam to mame najblizsie, momentalne chodime k Makejenko, ona je dobra, len neposkytuje taketo sluzby..teda neviem o tom..niekedy je problem cely den sa dovolat aj do ambulancie..

erikavesela
27. jan 2017

@sofiiina
Mne to tiez takto povedali a nakoniec lekar prisiel o 21,15😊

sofiiina
autor
27. jan 2017

@erikavesela tak potom super🙂

mirka17
27. jan 2017

@sofiiina Ja chodím k Mudr. Viera Marešová, v dúbravke, ked sa mi narodili dcéry, tak prvá prehliadka je iba doma. Myslím že mi ponúkala aj možnosť, za poplatok, že vie prísť k dieťatu domov ho ošetriť ako aj poradiť po telefone. ale treba si to overiť, má to síce uvedené aj na stránke.

kvetulienka253
27. jan 2017

@sofiiina vyskúšaj teda. Svitkova mi ten mobil dvihla naozaj aj večer. A dalo sa s ňou dohodnúť, že prídeme 5min po oficiálnom skončení ordinačných hodin, aby malý nesedel medzi chorými. Peniaze za to nechcela.

sofiiina
autor
27. jan 2017

@mirka17 Dakujem pekne, preverim🙂

sofiiina
autor
27. jan 2017

@kvetulienka253 dokonca aj viem, ktora to je, obcas sa mihne v cakarni ked cakame🙂 vyzera sympaticky a ak to nie je tajomstvo, preco ste od nej odisli?

katriona1
27. jan 2017

@sofiiina já mám super pediatričku v Děvínské, jmenuje se Elena Prokopová, je jí asi okolo 40 roků, pracovala u nedonešenců na JISke, takže má mnoho skušeností s malými detmi, má novou ambulanci, kde má dvě sestry, zvlášt vchod a malou místnost s přebalovákmi pro mimina, takže je tam super organizace, děti do jednoho roku bere přednostně, je velmi milá, vždy mi vše napíše co mám dávat a jak, no a za poplatek poskyteje i nadstandardní služby, nevím úplně konkrétně jestli chodí i domu, ale určitě tam patří, že je na telefoně, musela by ses na to konkrétně informovat, akorát nevím jestli přijímá nové pacienty, protože má dost plno 🙂

mirka17
27. jan 2017

@sofiiina pridávam ešte link, kde je nižšie uvedené že poskytuje aj nadštandartné služby, ale ako uvádzam vyššie radšej si to preveriť či je to aktuálne.

https://www.zzz.sk/zariadenie/888-ambulancia-pr...

kvetulienka253
27. jan 2017

@sofiiina je v pohode naozaj. Odišli sme k "pracovnej" lekárke. Myslím tým takú zazmluvnenu zamestnávateľom.

sofiiina
autor
27. jan 2017

@katriona1 Dakujem pekne, overim🙂

sofiiina
autor
27. jan 2017

@mirka17 Dakujem pekne🙂

sofiiina
autor
27. jan 2017

@kvetulienka253 aha ok vdaka😉