Pomoc pri hľadaní neurochirurga

verusa1410
29. jan 2021

Ahojte,
Obraciam sa na vás s prosbou ohladne odporúčaní na nejakého neurochirurga.
Hľadám ho pre svojho otca (65r) ktorí mal v novembri úraz chrbtice. Spadol z dva a pól metrovej výšky. Týždeň po úraze nám bolo oznámené že to nieje na operáciu ale bude musieť ležať 6tyzdnov. Po prekonaní zápalu pľúc( ktorý je pri takých ležiacich pacientoch vlastne bežný) a covidu, čo sme mysleli že je to najhoršie, nám ale oznámili že bude od krku dole ochrnutý. V Košiciach na neurochirurgii v novej nemocnici ho odmietli operovať, ale teda bližší dôvod nevieme. Preto zhaname a hľadáme iných neurochirurgov(v rámci Slovenska) , ktorý by nám buď potvrdili alebo vyvrátili tieto tvrdenia.
Tak vás prosim ak by ste vedeli o nejakých lekarov+kontakt na nich budem veľmi vďačná.

sisa_s
29. jan 2021

Pocula som same dobre recenzie na neurochirurgov vo Vojenskej nemocnici Ruzomberok, osobne skusenosti ale nemam

verusa1410
autor
29. jan 2021

@sisa_s dakujem

medeaa
29. jan 2021

@verusa1410 Vojenska nemocnica v Ruzomberku. Dlho sa tam caka ale lekari su tam najlepsi. Mne operovali iba platnicku, ale celkovo ma nemocnica najlepsiu povest co sa tyka operacii chrbta. Ak by ste sa chceli poradit s nejakym lekarom skor, skuste si zistit, ci nahodou neordinuju niektori z nich aj na sukromnych klinikach. Ked som sla na operaciu ja, ordinoval Dr. Khoshab aj v Bratislave na Clinica orthopedica, tam som sa dostala k nemu rychlo. A operoval ma potom v Ruzomberku (ale vraj uz na tejto klinike v BA neordinuje). Vynikajuci neurochirurg v Ruzomberku je aj Dr. Rusnak. Drzim palce.

kacena4
30. jan 2021

ja som bola operovana v ba tiez vo vojenskej nemocnici dr. Iles alebo dr. chochol odporucam na konzultaciu treba aktualne mri a robia aj sukromne v ba vajnory neuroill najdite si na nete ich stranku ak vas to zaujalo - mna operovali s tym, ze najprv som sla sukromne zaplatila som si konzultaciu a potom rovno do nemocky ma odporucil na operaciu

yuyana4
20. feb 2022

Ahojte mamka je objednaná 28.3 na neurochirurgiu do Ruzomberka na konzultáciu k Mudr. Horváthovi. Viete mi nieko povedať aký je to lekár a náhodou ako dlho sa po konzultácii čaká na operáciu? Ide o operáciu platničky. Sme s východu tak aby sme vedeli ako dlho budeme čakať.

yuyana4
20. feb 2022

@medeaa viete mi prosím povedať ako dlho ste čakali po konzultácii na operáciu?

yuyana4
20. feb 2022

@medeaa Prosim Vás ako dlho od konzultácii ste čakali na operáciu??

medeaa
20. feb 2022

@yuyana4 cakala som priblizne mesiac

0silvia0
9. máj 2022

@kacena4 ty si bola s Illesom spokojna? Recenzie ma take vselijake..

kacena4
9. máj 2022

@0silvia0 velmi

0silvia0
9. máj 2022

@kacena4 dakujem, a problemy sa ti po operacii uplne vyriesili? Ako dlho trvala rekonvalescencia?

kacena4
9. máj 2022

@0silvia0 ano je lepsie. po pravde mne dlho trvalo kym som sa odhodlala na operaciu (asi 4-5r) az ked uz bolo velmi zle a prichadzala som o cit v nohe som sa odhodlala takze mi dr. vysvetloval ze aj tak dlho moze trvat rekonvalescencie kedze mi platnicka tlacila na miechu a aj som sa dokopy davala cca 1,5r. hoci do prace som sla po 3 mesiacoch

0silvia0
9. máj 2022

@kacena4 dakujem. Ja som bola na konzultacii u mudr. Sediveho z Nitry, dokonca mam uz termin operacie, ale rozmyslam este o jednom lekarskom nazore. Ja mam kriticku stenozu, cize uz velmi zuzeny spinalny kanal a tlaci mi to uz velmi.

palinohavino
9. máj 2022

@0silvia0 ja som bol tiež sním spokojný vseko vysvetlil

0silvia0
9. máj 2022

@palinohavino dakujem.

0silvia0
10. máj 2022

@palinohavino a bol si u neho na konzultacii v neuroill ci v nemocnici?

0silvia0
10. máj 2022

@palinohavino a este otazka, bol si na konzultacii u viacerych neurochirurgov?

palinohavino
10. máj 2022

@0silvia0 Ešte v 2017 keď bol na Kramároch za ním ma poslala neurochirurgicka

palinohavino
11. máj 2022

Potom je ešte dobrý DR šurkala a Lysak na Kramároch

0silvia0
11. máj 2022

@palinohavino diky, uz mam termin u Illesa.

teleskop
25. máj 2023

@palinohavino mate spravu