• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poradíte dobrého pediatra Podunajské Biskupice?

11. marca 2014 
Ahojte,neviete mi prosim poradit nejakeho dobreho pediatra v Pod. Biskupiciach alebo v oblasti Vrakune a Dolnzch Honov? Dakujem.
8. dec 2006 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj ingrid a obvodna ti neporadi??aj tak asi potrebujes doporucenie,ci nie??
8. dec 2006 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj,ja chodim s dcerkou dr.hraškovej...je celkom dobra a hlavne ma super sestricku,co vela vybavi aj za nu. :grinning:
8. dec 2006 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moja suseda chodí tiež k nejakej dobrej doktorke, tuším je to učiteľská ul.... je to vedľa tej nákupnej ulice
8. dec 2006 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: ano presne tam ťto je,sidlia tam dr.hrašková a dr.žembrerová-ale tuto nepoznam anilen z videnia a chodi knej menej deticiek. :slight_smile: :wink:
8. dec 2006 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej,Hraskovu poznam,ale som nevedela,ze je pediatricka :astonished:
8. dec 2006 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: je a starala sa dokonca aj o mna do 18 rokov,teraz o moju dcerku-ma 10rokov,nad malinkym zatial rozmyslam,ci nejdem niekam blizsie,aj ked som snou spokojna
9. dec 2006 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
toto je nejaká mladá baba, mala by mať okolo 35 rokov, možno 40
9. dec 2006 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hraskova?no to sotva :grinning:

mladu pediatricku tam teda nepoznam,mozno v nemocnici sidli,aj tam beru deticky,obcas som tam navstivila dr.frecerovu,je tiez schopna a navyse nedava zbytocne atb
9. dec 2006 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Dakujem vam velmi pekne, pomohli ste mi :slight_smile:
11. dec 2006 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, mate niekto novsie skusenosti s Mudr. Annou Hraskovou?
27. apr 2010 o 16:00  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja chodim k dr. Hraskovej 3 roky a som zatial spokojna. No maly je zdravy, ziadny vaznejsi problem sme nemuseli riesit. A sestricka je velmi ochotna. Po porode prisla dr. na prvu prehliadku k nam domov. Poradila, co treba mat v lekarnicke. Tiez asi zbytocne nenasadzuje ATB, niekedy poradi aj homeopatika.
5. máj 2010 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem barancek, potesila si ma. a za tu prehliadku doma po porode, sa plati?
5. máj 2010 o 21:48  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vtedy sa neplatilo, no su to uz 3 roky..
6. máj 2010 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem barancek
6. máj 2010 o 19:12  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte mamicky. Potrebovala by som od vas radu. Prave vyberame doktorku pre nase babetko. Mozete mi prosim napisat ako ste spokojne s doktorkou Zemberovou? Platia sa u nej nejake poplatky? Ako je to s prvou navstevou miminka. Akekolvek info sa zide..... vdaka
11. jan 2011 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@wvwvw doktorka Zemberova je uplne uzasna... Je to nasa 3. pediatricka a konecne som spokojna. Nic nezanedbava, necpe do deti zbitocne antibiotika, je fakt super. A 1. poradna je doma. :wink:
11. jan 2011 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
p. dr. je velmi ocarujuca a ma mile vystupovanie, takze nikoho asi ani nenapadne uvazovat, zeby nemusela byt az taka super. Ja mam skusenost, ked robila nabor 10 deticiek na testovanie noveho lieku, ponukla to aj nam s tym, ze si mysli, ze moje dieta je casto chore, pritom to tak nie je. Za tieto veci dostane urcite velmi dobre zaplatene. Dalej by som uvazovala aj nad homeopatikami, ktore dava pacientom a zrovna lekaren vedla ambulanie ich ma plne zasoby. Tiez by som tipovala, ze z toho profituje. A nakoniec skusenost - moje dieta malo 8 dni teploty, 8.den sme mali volat, ako sa ma, nanestastie teplota vybehla az po 13hod. kedy uz brala iba platenych pacientov a potom mala poradnu. Navhrla som teda, ze mozeme prist o 16hod., ked uz budu zdrave deticky prec, aby nas vysetrila, lebo sama pripustila, zeby mohol mat nalez na prieduskach, kedze je prieduskar. Na moje prekvapenie nas neprijala a poslala nas na pohotovost, kde sa cudovali, co tam robime, kedze na taketo vysetrenia musime aj tak na ambulanciu. Dieta bolo osetrene inou p. dr., ktora skonstatovala zvacsene mandle, opuch sliznic, dostali sme pamycon a sirupy, dovtedy sme boli prave len na homeopatikach .....
Toto je skusenost po 5. rokoch. Ale bola som uplne zufala a nemilo prekvapena pristupom p. dr.
9. feb 2011 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarinammm mozes upresnit ktora pani dr? staci aj do ip, diky
9. feb 2011 o 19:36  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, nemate niekto novsie skusenosti s MUDr. Hraškovou v podunajskych? hladame si teraz pediatra. Neviete, ci sa tam plati, lebo je to ako nestatna ambulancia na tej ucitelskej ulici kde sidli, ale ako obvod k nej spadame. Dakujem za vsetky infosky :slight_smile:
23. máj 2013 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj,my chodíme ku Dr.Lubica Pokorná,Bebravská.Som velmi spokojná.Zobrala nás aj ked nie sme z obvodu.
29. máj 2013 o 22:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte prepacte ze vam vtrhnem do temy ale hladam jednu osobu z Podunajskych Biskupic, vola sa MArtina Slovakova a mala by byvat na geologickej ulici, nepoznate nahodou? dlhuje vacsiu sumu za adidas topanky co jej doverciva kamoska poslala skor nez zaplatila, uz to je dva tyzdne, peniaze nikde..topanky ma a absolutne ani nereaguje na spravy. Zial tu na koniku bola ako neregistrovany clen. Mame len adresu kam sa to posielalo. :frowning2: Budem vdacna za kazde info.
3. jún 2013 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sisipb Martina Slováková si dnes odomna objednala okuliare aby som jej ich poslala, že mi poslala peniaze na učet
ked som jej povedala že jej pošlem okuliare ked mi prídu peniaze na učet tak mi povedala že to bude trvať 2 dni a že okuliare potrebuje už zajtra pre sestru lebo ma narodeniny, poslala mi aj skopírovaný doklad o zaplatení ale je to divné lebo cez víkend by spravila prevod cez internet , je mi to divné ale asi jej napíšem že tovar pošlem až ked prídu peniaze na učet
10. jún 2013 o 07:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nika68 prosim ta nic jej neposielaj je to ta ista osoba peniaze v zivote neuvidis. je tu viacej mamiciek ktore oklamala presne tymto sposobom!!!! Ja uz som na nu podala trestne oznamenie. Dalej to necham na policiu, kto bude mat zaujem a je zainteresovany, moze sa pridat.
@nika68
10. jún 2013 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sisipb
@nika68 aj mna oklamala, poslala som jej Next čižmy za 23,50 EUR, pretože poslala skopírovaný doklad o zaplatení, ale potom mi napísala, že sa rozvádza a manžel jej zablokoval účet, takže peniaze neuvidím, ale že pošle naspat čižmy, samozrejme nič neposlala..napísala som jej, že podám na nu trestné oznámenie, ale nič
11. jún 2013 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nič som jej neposlala lebo to celé divné od sameho začiatku raz písala v ženskom rode raz v mužskom tiež mi poslala skopírovaní doklad a nechcela tovar na dobierku a ked som jej napísala že jej tovar pošlem až potom ako prídu peniaze na učet tak sa mi už viac ani neozvala, dakujem zato že som tu našla o tejto osobe príspevok lebo by oklamala aj mna.
12. jún 2013 o 07:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, som velmi rada,ze som nasla vase prispevky, tiez ma chcela oklamat tato podvodnicka, vcera vecer si odo mna objednala veci za 69Eur na to iste meno a adresu Martina Slováková, Geologická 21, Bratislava 82106, a pise aj z ineho mailu Tana Komorova, vraj to potrebuje surne pre sestru na narodeniny, tie iste bajky a tiez pisala raz v zenskom, raz v muzskom rode a podla mna to bude chlap.Tak davajte si na to pozor baby a pokial vam nepridu peniaze na ucet nic nikomu neposielajte-za dobrotu na zobrotu.
14. jún 2013 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Na potvrdenke ktoru som od nej dostala, som si vsimla ze to nie je prava potvrdenka aj ked tak mozno vyzera, kto nato pride kde je tam chyba ? :slight_smile:
14. jún 2013 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobry den dievčatá, som dalšia ktorú táto pani okradla. Mali by sme to naozaj riešiť cez políciu, lebo táto pani je normálna zlodejka!!!!
14. jún 2013 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby man tato zenska oje*bala o 50eurp ! dalsuz babu som nasla tu o 9 ! kebyze nasa suma presahuje 300e mozeme to dosiahnut na sud prosim vas je tu aj niekto z ba ci ju osobne nenavstivil?
20. jún 2013 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sisipb mne tiez :-/
20. jún 2013 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok