Poradíte dobrú pediatričku v Bratislave?

mirkafi
9. mar 2012

Hladam dobru, milu a ustretovu pediatricku v Bratislave, ktora nema v oblube predpisovat predovsetkym antibiotika. Hladam ju dost surne, ak o nejakej dobrej viete, poradte. Dakujem, Miriam

lili777
9. mar 2012

doktorka Rapošová, poliklinika Mýtna. Som s ňou veľmi spokojná. Milá, ochotná, k detičkám sa správa super. V ambulancii má CRP /ATB dáva, ak je zvýšené/, tiež sa dá u nej urobiť rýchly streptokokový test. Ústretovú má aj sestričku. Dáva číslo aj na mobil, zastihneš ju v prípadne nutnosti aj cez víkend. Za túto službu nepýta ani poplatok.

sevi
14. mar 2012

hm.a z ktoreho obvodu si?asi by bolo nezmysel odporucit pediatricku napr.z biskupic ked si z race. Tot priklad.takze by bolo asi lepsie napisat otazku Poradte dobru pediatricku (a obvod BA) ale ak ti cestovanie nevadi odporucam dr Hraskova,biskupice. Ma crp,a nedava antibiotika tam kde netreba.mila,ochotna,ustretova.a ma svetovu zdrav.sestru. Obe to s detmi vedia na jednicku!

sandy84
22. apr 2012

V Dubravke je MUDr. Ruzena Rolna, je dobra a ma aj CRP. Je velmi dokladna a trosku aj prisna, ale to sa zide a stara sa o deturence a dokonca si aj mena pamata deti 🙂

monica
22. apr 2012

V Petrzalke Mudr. Špánikova, predpisuje antibiotika len ak su nutne, ma vyborne vybavenu ordinaciu, je ustretova. A sestricka uplne super. Ma aj webovu stranku...www.detskalekarka.sk

brumka
22. apr 2012

odporucam v devinskej doktorku prokopovu, sama som k nej chodila, a keby som sa neodstahovala tk aj dcerku k nej dam. velmi dobra, priatelska a pedantna 🙂

slavuska30
22. apr 2012

.. Prokopová v Devínskej 🙂 my sme sa aj odsťahovali, ale radšej budem dochádzať..nemenila by som... 🙂

mircalla
22. apr 2012

Tiez odporucam ako @lili77 Raposovu, ordinuje na Mytnej v centre

ginger_fox
22. apr 2012

MUDr. Adriana Borošová, poliklinika Mýtna. Milá, ústretová, robí CRP, trpezlivo vysvetlí, poradí aj po telefóne, nám dala aj mobilné číslo(keby bol problém cez víkend), v čakárni sú hračky. Tiež som menila pôvodnú pediatričku, táto mi bola odporučená rodinnou známou a som s ňou veľmi spokojná.

mummy01
22. apr 2012

Mudr.Valdnerova v Devinskej.dochadzame k nej az zo Senca.

stanka02
4. sep 2012

Ja mam velmi dobru lekarku v Starom meste na Kozej, pani doktorku Popracovú, nerada predpisuje antibiotika a je fakt dobra. V DNV som nemala dobru skusenost, rada predpisovala kadeco, co nemusim.

mona15
4. sep 2012

Určite Dr. Kajtorovu na Fedinovej v Petržalke. Milá, ochotná a poradí.

kubkopatko
4. sep 2012

Ahoj záleží od toho v ktorej oblasti Ba to chceš môžem odporučiť našu p.Zahradnikovu sídli na Budatinskej a je super milá ,ustretova ,deti sa jej neboja lebo je k ním mila a chová sa k deťom ako kamoska Antib.predpisuje ak je to uz fakt nutne inak nie poradí Vám v com potrebujete vychádza v ústrety x krát ked sme. Potrebovali zavolali sme jej a nemala problém za nami počkať aj ked uz mala off je to veľmi veľmi dobrá doktorka a sestru ku má uzastnu 🙂 veľa šťastia v hľadaní a výberu

lucikusik
5. sep 2012

Takistoo odporúčam Mudr. Špánikovú z Petržalky. Veľmi milá, energická. Sme veľmi spokojní. Ordináciu má výborne vybavenú. Dá sa priplatiť za nadštandardné služby - niečo ako poradňa cez telefón.

barbade
5. sep 2012

Prosim vas neviete o nejakej dobrej v Raci, resp. aspon v Novom meste?

matita
14. nov 2012

ahojte neporadite dobru detsku lekarku v okoli dlhych dielov, ci karlovky? mame na kramaroch , ale asi s nou skoncime :(

mahmulienka
14. nov 2012

priklanam sa k mudr. spanikovej, super zienka, antibiotika sme zatial nemali vobec, s babatkami do 1 roka aj po telefone, po maily kedykolvek. sestricka alenka je tiez strasne zlata. takze odporucam vrelo (ako tu uz jedna maminka spominala www.detskalekarka.sk)

woman04
15. nov 2012

@barbade my sme spokojní s MUDr.Šallingovou na Tehelnej 😉

slavka034
15. nov 2012

Matita ja chodievam s dcérkou na polikliniku v Liscaku ku Mudr.Bukovskej....je velmi mila a privetiva a takisto sestrička..Môžem vrelo odporučiť