Poraďte dobrého logopéda v Nitre

simonka1304
26. dec 2012

Ahojte. Neviete mi poradit ktory logoped v Nitre je dobry? Chcem zacat chodit s mojim 4 rocnym synom.A kedze ich je tam viac,neviem ktoreho vybrat.Dakujem!

pe5ula
16. jan 2013

@simonka1304, koho ste nakoniec nasli? tiez by som niekoho potrebovala v NR...Vdaka!

simonka1304
autor
16. jan 2013

No zatial nikoho....

monita27
28. jan 2013

kocky, skuste tychto http://www.logopedianitra.sk/ My tam chodime s malým a sme obaja spokojní 😉

elizabeth453
5. feb 2013

aj ja hladam🙂 uz sme chodili k 2 a ani s jednou som nebola spokojna:(
)

elizabeth453
5. feb 2013

@monita27 a tejto sa neviem dovolat 😠

danielahamar
1. mar 2013

tiež to riešim už dosť dlho a neviem nikoho dobrého nájsť 😒 vôbec tým deťom neprospievajú zmeny, čo sa týka logopédie 😖

nelinka0401
6. aug 2013

baby,našli ste už toho dobrého logopeda?aj ja práve hladám
@danielahamar
@elizabeth453
@simonka1304

danielahamar
6. aug 2013

@nelinka0401 dodnes som nenašla, aj sme boli u jednej a že to sa spraví, čo sa týka malého a starší, ten nechce, nedáva si pozor, ale mali v škole z NR psycho-logo z toho centra čo tam máte, len výsledky budú až v sept. tak čakám nato a asi pôjdem tam

nelinka0401
6. aug 2013

@danielahamar ku psychologovi?ja mám odporučené 2.žitnú a Emanuelovú,len čakám ešte nejaké pozitíva,bud na jednu alebo druhú nech sa čím skôr objednáme

danielahamar
6. aug 2013

@nelinka0401 nie v NR je také centrum, toto http://www.cpppap.sk/. Tie dve mená vôbec nepoznám

nelinka0401
6. aug 2013

@danielahamar no treba skúsiť a uvidíš ,čo a ako.takže na tú žitnú sú dobré ohlasy,že je milá a trpezlivá.je na chrenovej..aj moja dr.mi odporučila chrenovú len nevedela meno logopedičky

danielahamar
6. aug 2013

@nelinka0401 tá žitná, to bude nejaká nová, lebo tam má, že dátum začatia 2011, no však vyskúšaj a daj vedieť potom, ak nám nepomôžu tam, tak budem musieť hladať, lebo bude mať problémy so školou potom, len musí "dospieť" a to neurýchlime

nelinka0401
6. aug 2013

@danielahamar ved to,každé dieťa je iné.to sa nedá urýchliť.neviem,či je nová ale vyhodilo mi,že robí v tom novom Medicentre Dzurilla.no ešte počkám na jedno vyjadrenie kamošky,tá tiež niekam inam prestúpila a malý sa veľmi pohol vpred.a určite ti dám vedieť ako sme na tom a hlavne aká je tá doktorka,ktorej nakoniec pôjdem

elizabeth453
6. aug 2013

@nelinka0401 my sme chodili k zitnej,, ale prestali sme , lebo ideme na operaciu podnebia,,,,chodili sme 2x do mesiaci...no, pravdu povediac ziadna zmena. no ale my mame razstep, takze to je ine, moja ma problem so sykavkami, kedze nem akomplet uzatvorene podnebie ,,,,inak ok...pockame ako bude rozpravat po operacii a zacneme znova chodit. k tej zitnej,,,potom uvidime. takze neviem poradit ci pomohlo alebo nie

nelinka0401
6. aug 2013

@elizabeth453 dakujem aj tak,no skúsim ju aj ja a ked nebude žiadna zmena,pôjdeme inam 🙂 ale tak chvália si ju celkom

elizabeth453
6. aug 2013

@nelinka0401 tak nam ju odporucila logopedicka z raztepovej kliniky v BA, takze si myslim, ze neico vie :
😉

m_ij_ka
10. aug 2013

dr. mária emanuelová je dobrá logopedička, ordinuje na poliklinike na klokočine 🙂

nelinka0401
11. aug 2013

@m_ij_ka od nej kamoška odišla lebo malý vôbec nenapredoval,práve naopak,stále bol na tom rovnako.teraz prestúpila inam a malý krásne rozpráva 😒

maalinkate
16. aug 2013

@nelinka0401 ahoj, a môžem sa spýtať kam prestúpila? Ja tiež hladám logopedičku pre Tobiaska, a stále neviem ku komu ísť...

nelinka0401
17. aug 2013

@maalinkate no tiež ostala na klokočine ale chodí k takým mladým babám,oni sa tuším striedajú.ale ak máš Všeobecnú zdravotnú poisťovňu,tak sedenia si platíš zo svojho.ja idem na chrenovú dr.žitnej,tú mi odporučili,tak skúsim

oktober12
20. aug 2013

aj ja chodim s detmi na Klokocinu - Logopedia nitra http://www.logopedianitra.sk/ . Obe logopedky su velmi mile, trpezlive, s dobrym pristupom k detom. Pokrok u oboch mojich deti je badatelny a to tam nechodime este ani velmi dlho. Takze ja urcite odporucam vyskusat tam. 🙂

majal
20. sep 2013

@nelinka0401 ahoj, prosím t, aBOLI STE UZ U TEJ zITNEJ LOGOPEDICKY? MY HLADáME TIEZ LOGOPEDA A kedze nemam VšZP, tak na tu Klokočinu by sme si muslei platit, potom je tam este Emanuelovú, ale na tú vsetci nadávaju, tak tam nechcem ist....

mart1na26
20. sep 2013

@oktober12 ahoj, mi tiez chodime na klokocinu , mozem sa opytat aky mate problem a ake mate odporucane cvicenia? Mne mala prestala z nicoho nic rozpravat , zacala koktat a tazko sa vracame do starych kolaji..... 3dni je dobre a potom zas tyzdne koktania.....

barcelona94901
20. sep 2013

@majal na Emanuelovu ja nedám dopustiť,je to v skutku odborníčka na svojom mieste ,len tak by si ju nevolali k ťažkým prípadom 😉 pacientom,čo im nie je rozumieť,navyše stále sa vzdeláva,chodí na semináre ..ja som sa pre nu rozhodla naopak na základe skuseností,kde bolo vidieť pokrok na deťoch,čo nad nimi lámali už palicu
ono niekomu vadí,že si detičky volá každé dva týždne ,nám to vyhovovalo,
nuž a poznám jednu maminku už aj ja,ktorá na nu nemala milého slova..tá maminka vystriedala 4 psychologov, 6 logopedov a xy lekárov a nespravila len jedno jediné ,čo je základom uspechu ,nevenovala sa dieťaťu ,... 🙄 takže toto ja beriem s rezervou,ked matka dostane za ulohu venovať sa dieťaťu a jej je veľa prečítať aj riekanku,...najjednoduchšie hodiť vinu na lekárov..

nelinka0401
20. sep 2013

@majal no boli sme u tej žitnej ale zatial nič moc.objednala nás znovu a ž o 2 mesiace.dala mi papier veľkosti A4,že čo by už mal vedieť hovoriť.....no ale ako ked absolútne nechce spolupracovať 🙂 ☹ tak som strašne zvedavá,čo nám povie ked pôjdeme na kontrolu

oktober12
25. sep 2013

@mart1na26 ahoj, dcéra má problém s R a syn nám málo rozprával vzhľadom k tomu, koľko mal rokov... Ale už sa zlepšil 🙂 Cvičenia máme rôzne, pre každé dieťa zvlášť, ale keďže vy ako píšeš riešite iné problémy ako my, asi by som ti ich vypisovala zbytočne... Musím sa však priznať, že tie na eRko zvládam ľahšie ako tie synove. Tam si musím dávať pozor na hrooozne veľa vecí: presne ako s ním rozprávať, ako sa s ním hrať, čo v reči robiť, čo nerobiť, no niekedy to dáva zabrať, ale šak hlavne, že pokrok vidím, tak tá námaha za to stojí... 🙂 Držím ti paste, aby sa aj vám polepšilo.

danielahamar
5. jan 2014

@oktober12 Ahoj, prosím Ťa, si spokojná na tej Klokočine? Dá sa tam aj vybrať komu chceš, či všetky tri sú tam dobré, teda čo tam majú fotky?

danielahamar
5. jan 2014

@barcelona94901 Ahoj, počuj, a tá Vaša logopédka je čo zač? k nám do Vr. chodila jedna z NR a s ňou som bola spokojná, ale ako sa volala netuším, len prestala chodiť a teraz čo je tam nová, tak s tou som nebola spokojná, lebo, že musí z toho vyrásť a pokiaľ nevyrastie z detskosti, tak reč sa mu nezmení, len je už druhák a ťažko je to, triedna by chcela čisté rozprávanie a nejako sa nám nedarí a R nevie vôbec 😔

oktober12
8. jan 2014

@danielahamar Hej, my sme spokojni, ja som zazila pri mojich deťoch Dr. Majdanovú a Mgr. Giablovú a obe su mile, trpezlive, robia to formou hry. Deťom sa tam páči (vlastne dcére páčilo 🙂, lebo tá to R už zvládla 🙂) . S tou treťou logopédkou sme ešte neboli. A či sa dá vybrať konkrétna z nich to neviem, prípadne tam skús zavolať... možno, že dá...

fimafi
28. okt 2014

Ahojte, práve si čítam vaše názory. Väčšina z vás už máte skúsenosti z logopedičkou v Nitre. Ja tie hľadám niekoho pre syna. Môžte mi napísať, ako ste spokojné a hlavne či vidíte pokrok u detí? Ďakujem Vám za Vašu pomoc.