Poraďte pediatra v Košiciach

gabika210592
20. apr 2021

Ahojte, prosím poraďte dobrého pediatra v Košiciach. Najlepšie by bolo na Furci (poliklinika Marshala Koneva),ale môže byt aj z inej časti KE. Pripadne, ktorého pediatra neodporúčate? Ďakujem;)

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
felicita027
20. apr 2021

MUDr. Dupkalova je velmi dobra, mila pani doktorka 🙂

chelsinda
20. apr 2021

Za mna MUDr. Eva Antonyova na spominanej poliklinike na Furči. Uzasna lekarka, mile sestricky, vsetko tam funguje ako ma. Ked si objednana na cas, tak to plati. A nieje problem sa dovolat aj telefonicky ako u vela Dr.

jvasenka
20. apr 2021

@gabika210592 ja vojtkovu urcite neodporucam..pred par mesiacmi sme od nej odisli ...ignorovala rodinnu anamnezu (nezistovala),neriesila nase podozrenie na ABKM (co sa potvrdilo), nevsimla si herniu, neporadila absolutne s nicim (prve topanky, zubky, prikrmy)

lily14
11. okt 2022

@jvasenka a kam ste išli? Tiež hľadám

jvasenka
12. okt 2022

@lily14 teraz mame v moldave ale tu byvame takze preto. Mozno by som skusila zistit ake su dr na poliklinike terasa

sisamichaela
19. okt 2022

@jvasenka dobrý deň čítam ze mate v moldave pani doktorku ako sa vola ja som dnes bola sú tam 4 doktorky ani jedna nechcela zobrať malu a to sme z jasova

85miska
19. okt 2022

@gabika210592 my máme Dr. Marinovu v detskej fakultnej nemocnici. Je veľmi dobrá všetko stále vysvetlí nieje problém sa telefonicky dovolať a poradiť. Komunikujeme aj mailom. Pošlem foto čo malému je ak nejaká vyrážka ona odpíše či máme prísť alebo stačí kúpiť to a to a veľmi sa mi páči jej prístup k deťom. Stále keď tam prídeme vezme si ho na ruky hladká ho hovorí aký pekný chlapček a také milé zdvorilosti. Sestrička je tiež veľmi milá. Ja na ňu nemám zlú recenziu.

sisamichaela
19. okt 2022

@85miska aha tak to je potom super doktorka no my máme v čani pani doktorka fričova je veľmi dobre milá ja ju ani nechcem vymeniť len taky je problém ze z jasove do čane sa problém dostať ak nemám vodičak a autobus je to dosť ďaleko aj prestupovat treba a nemám tuná nikoho kto by ma vedel odniesť kvôli tomu som riešila doktorku v moldave ale nechceli ju zobrať

lily14
19. okt 2022

@85miska aj my sme k nej prešli,môžem sa opýtať platí sa za crp?

85miska
19. okt 2022

@lily14 neviem. Môj malý ešte len raz bol chory že mal teploty tak mu na ambulancii zobrala aby sa vylúčilo bakteriálne ochorenie. Na vlastnú žiadosť som to ešte nepotrebovala.

lily14
20. okt 2022

@85miska s platila si? Viem že na vlastnú žiadosť sa platí ale z iniciatívy dr? Pyt sa že u bývalej som za všetko platila

85miska
20. okt 2022

@lily14 nie neplatila. Ja som ešte ani raz neplatila nikdy nič.