Potrebujem najlepšieho psychoterapeuta

narcista
11. máj 2022

Zdravím Vás,

Potrebujem kontakt na, najlepšieho psychoterapeuta, ktorý ma dá dokopy, pretože po tých predchádzajúcich šiestich, to nemalo žiadny zmysel. Som extrémny narcista.

Vopred ďakujem za každý kontakt.

Ďakujem.

viestta
11. máj 2022

@narcista neodporúčam ti žiadneho, ale žiadny ti nepomôže kým sam nebudeš chcieť. Chceš sa naozaj zmeniť?

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bosorka2302
11. máj 2022

Poruchy osobnosti sa vyliecit uplne nedaju, daju sa len tlmit druhotne priznaky- hnev, agresia a pod. Ak sa neda volou skusaju sa aj lieky

vsauce_
11. máj 2022

Skús sa zamerať na niekoho, kto sa rozumie kognitivne behaviorálnej psychoterapii. Je o tom aj niekolko kníh.

narcista
autor
11. máj 2022

@viestta chcem, robím všetko preto, nieje to ľahké so mnou.

narcista
autor
11. máj 2022

@vlcik1 Čokoľvek..
Stojí mi to zato..

narcista
autor
11. máj 2022

@bosorka2302 Povahové skôr mám iné, arogancia, samoľúbosť, povýšenectvo, atd.. agresívny niesom.

narcista
autor
11. máj 2022

@vsauce_ Ďakujem za tip..
Každopádne to využijem, len som dúfal, že terapia ma dostane s toho, a urobia sa odbloky, ale nič.

bosorka2302
11. máj 2022

ak nie si agresivny terapia by ti mohla pomoct ale bude to beh na dlhe trate. a preco vlastne striedas tak terapeutov?

bluka2
11. máj 2022

Podľa mňa nie si extrémny narcista, lebo takí si nemyslia, že majú nejaký problém. Takže máš nejakú šancu. Poznáš Tomáš pour? Má aspoň dobré videá na pochopenie narcizmu. Inak neviem, ale držím palce

bluka2
11. máj 2022

@bosorka2302 na Slovensku málo, ak nejakí, vedia do hĺbky o narcizme. Nečudo, že nevie nájsť

bosorka2302
11. máj 2022

@bluka2 moze tam byt viac dovodov

narcista
autor
11. máj 2022

@bosorka2302 Nepomohol..
Nebudem platiť niekomu, kde to nejde..
Zbytočný čas..

narcista
autor
11. máj 2022

@bluka2 Grandiózny narcis..

narcista
autor
11. máj 2022

@bluka2 Nepoznám..
Každopádne, Ti Ďakujem za tip..
Aspoň niečo..

narcista
autor
11. máj 2022

@bluka2 extrémny som myslel, vysipat smeti, nejdem bez toho, aby som som si nedal sprchu, urobil vlasy, nahodil sa ako na rande, a to je len časť, je to horšie, keby som to mal všetko rozpísať, prepadnem sa od hanby..

bosorka2302
11. máj 2022

je to praca hlavne na sebe, ked si uvedomujes ze sa nahodis aj ked ides vysypat smeti tak skus to zmenit, pomaly chod najprv v starom tricku a tak....proste zazraky nedokazu robit aj psychologovia, poruchy osobnosti sa liecit nedaju, daju sa len krotit aby si dokazal fungovat v beznom zivote ako tak

vsauce_
11. máj 2022

A tebe doslova diagnostikovali narcistickú poruchu, alebo si len myslíš, že ňou trpíš? Je zaujímavé, že ako narcista vyhladávaš odbornú pomoc, pretože väčšinou narcisti necítia potrebu, že musia vyhladať odborníka. Je im dobre v ich svete, kde môžu manipulovať inými a oni sami nevidia, že tento problém majú.

narcista
autor
11. máj 2022

@vsauce_ Áno, mám to diagnostikovane..

narcista
autor
11. máj 2022

@vsauce_ Kazí mi to vzťahy a všetko, a ubližujem tým, ktorý zato nemôžu..

luccija
11. máj 2022

@narcista to je milé, že narcista si dokáže nastaviť zrkadlo.Nebude to s tebou také zle🙂čo bol prvý impulz prečo si ho navštívil čo si povyvadzal?
@dori2 je psychologická možno niekoho poradi

nicicka
11. máj 2022

A máš sa rada?

vsauce_
11. máj 2022

Ako sa píše vyššie, pokial si uvedomuješ svoj problém, potom z teba nebude patologický narcista. Čítala som nejaké štúdie o narcizme p. Heretika a bolo to zaujímavé. Dokonca s manželkou napísali aj knihu Narcizmus.

narcista
autor
11. máj 2022

@nicicka Keď tak..
Mám sa rad..
Čitáť vyššie..

dagmarovita
11. máj 2022
ouwecka
11. máj 2022

@narcista dr krause

mamina644
12. máj 2022

@narcista a odkiaľ si?

narcista
autor
13. máj 2022
mamina644
13. máj 2022

Tak skús v Žiline neonyx.