Poznáte dobrého pediatra v Trenčíne?

anitab
5. nov 2010

ahojte, viete mi, prosim, poradit nejakeho dobreho detskeho lekara/lekarku - pediatricku v Trenčíne? dakujem.

michell13
29. apr 2014

ahojte mi chodíme tiež k Mudr. Gavenda, max. spokojnosť, chodia obe deti, a chodime i k pani doktorke Bielikovej no tam nie sme spokojní, hlavne ked sa objednáme na termín, čakame vyse hodiny, dieta hladne, smedne, no nechceme sa mi ani o tom pisat, a potom si vypyta 50 euro. juj škoda rečí, len sa zbytočne rozčulim. Ale Gavenda super!!! I sestricky! Zelam vela stastia pri výbere. 😉

matax
29. apr 2014

@michell13 no hej,.ale ja som chodila na gastro s detmi aj k lalinskej a tam som spokojna nebola s vysetrenim, radsej pockam a aj zaplatim.. platievam vzdy za sono brucha okolo 8 eur tusim

nelinka79
29. apr 2014

na alergologiu nechodite nikto ?

matax
29. apr 2014

@nelinka79 my k tilandyovej na polikliniku ..nám vyhovuje ..ale pocula som, ze v FN je lepsia a priezvisko ma na B, len som zabudla

michell13
29. apr 2014

@matax to je jasne, ale nomoze ziadat prist 5 ročne dieta nalacno na termin o 11 a zoberie ho po 13 hodine, ked dcérke uz bolo uplne zle, ja keby som vedela o druhej moznosti hned menim, no nastastie tam chodí manzel, a nastastie tam nechodíme kazdy den!
K pani Tiladyovej i mi chodíme, tiez sme poculi kadečo, ale zatial sme spokojní a zvykli sme si, tam sa mi napr. paci ze sa objedname o 14 a presne nas o 14 aj zoberá dnu (síce za poplatok) ale je presna, a ked niekedy nemoze ze jej v ten dany termin nieco do toho pride, tak dokonca sestricka zavola dopredu a da nam nahradny najblizsí termín.

matax
29. apr 2014

@michell13 😖 to hej, tie sona robia divne, aj my sme čakali, ale mala byt nalačno len 2ci 3hofiny,ale aj tak pre deti je ťažké vydrzat
vo fakult. nemocnici ke je dr. Lalinska , ale tam som nebola spokojná

michell13
29. apr 2014

@matax no ved prave, tak bola vystavena, ze skoro skolabovala, a potom pesi museli doniest krv do nemocnice, no hruza, o tej Lalinskej som veru vobec nepocula a preco si nebola spokojna?

matax
2. máj 2014

@michell13 v skratke-nekomunikativnost dr., zlahcovanie problémov, nezaujem/ sestricku nekomentujem-radsej..ale písem skusenost z obdobia,ked bola v ilave

janettka93
2. máj 2014

@pink_lady - k Mudr. Harinkovej chodím zo synom cca 7 rokov, teraz s dcérkou a sme max. spokojní, dokonca sme sa odsťahovali do Dca a lekárku sme nezmenili !

janettka93
2. máj 2014

@pink_lady - a tá Bertothyová, raz sme tam boli ročná dcérka 4 hodiny čakania, lebo ona beria najskôr "svojich" - zastupovala Haringovú a potom ešte vo vnútri sme pol hodinu čakali lebo na chdbe sa objavil " ich" šestnásťročný chalan, a nakoniec sestrička vyšla od lekárky a umývala štaprlíky - nikdy viac! Tam naozaj nikdy viac!

pink_lady
3. máj 2014

@janettka93 pokial nemas vaznejsi problem,tak ok. Mne zanedbala ako dietatu astmu a poruch imunity, bratovi tiez, susede povedala zn ma "zapal hrdlovych oblukov" a mala zapal pluc...a takto by som vedela pokracovat...navwmwse osobat po 70tke, by uz mohla aj do dochodku ist. Pozrh,ja ti to neberiem, len hovorim vlastne realne skusenosti. Ja si radsej prejdem cez cele mesto k dr. Chudemu 🙂

janettka93
3. máj 2014

Nemýlime si pediatričky ? Ja som zo synom chodila na Sihoti 1 k pediatričke, ( o inej som nevedela ) a tá bola 70 a viac ročná, nič nevyliečila, meno už neviem, potom mi ktosi poradil Haringovú pri TOS a tá je cca 50 a viac ročná, isto nie 70! Ked dcérka ochorela ako 2 mesačná správne určila diagnózu - to mi povedali lekári v nemocnici v Tn, a všetci lekári ju tam chválili, že sa na nás stále pýta ako sa nám darí - boli sme hospitalizovaní na zápal ladvín, ja nemôžem povedať ani jedno zlé slovko na ňu.

synthiarowley
2. sep 2016

Mamičky tie ktoré máte pediatra dr. Chudého, viete mi povedať či u neho v ambulancii prepichujú bábätkám ušká? Máme ísť čoskoro na poradňu, tak by som si nachystala aj náušničky.prípadne kde v Trenčíne ste dávali bábätku prepichovať/nastrelovať náušnice?

janci27
28. sep 2016

Ahojte, je to uz sice par rokov, ale rada by som obnovila tuto temu. Hladam nejake referencie na MUDr. Menhertovu, ci su stale take pozitivne ako pred par rokmi. Chcela by som k nej deti prihlasit, sme sa prestahovali do TN. Jej ordinaciu som videla na jej web stranke, ta sa mi paci a doktorka posobi na mna sympaticky. Neviete, ci berie novych pacientov? predsa je to uz par rokov, vtedy ich este nemala mozno tolko. Budem rada za kazdu info. Dakujem moc 😉
@anitab
@marry26
@peliroja
@gabika84
@cokoladka99
@blackcat8885

kiki90
18. aug 2017

Hľadám dobrého pediatra v Trenčíne. Doporučili mi dr Gavendu. A podľa týchto diskusií by to mala byť dobrá voľba. Dúfam že ešte berie nových pacientov 🙂

macka111
2. dec 2022

@kiki90 ku Gavendovi by som nikdy viac nešla. Kým tam boli dve sestričky bolo to super. Teraz tam je tuším jeho žena a ta tam očividne nosí nohavice. Pan doktor je zlatý ale ta sestrička proste horor. Stačí ze tam nesedí ráno o pol siedmej a prídeš na 9 a nechá Ta čakať aj do 12.00 všetkých vezme, stačí ze jej niečo povieš a už sa Ti pomsti...a o tom, že telefón je vypnutý ani hovoriť nebudem. Otras.

matiska15
11. sep 2023

@pink_lady este aj teraz o 13r neskor po tejto diskusii sa snazime utekat.