Poznáte dobrého zubára v Košiciach?

janka08
15. feb 2010

neviete my poradit dobreho zubara v kosiciach najlepsie na terase a niekde poblyzku,,,,

mauzos
23. feb 2010

Jani ja mam velmi dobreho zubara, zial odstahoval sa z Terasy na Slovenskej jednoty ☹

Ja hladam dobreho detskeho zubara najlepsie na Terase, ale moze byt aj inde. Poradi niekto?

popelka
23. feb 2010

ahojte baby,ja vam mozem poradit dobru zubarku,ale v presove,,,,,pa

mauzos
23. feb 2010

popelka dakujem, ale troska od ruky 😉

junovka
23. feb 2010

janka08, ja chodim na Moldavsku, byvala SOU-Spoje, teraz je tam nejake sportove gymnazium.Ak chces kontakt na zubarku, napis IP 😉

junovka
23. feb 2010

Mauzos, detto 🙂 Chodim k nej aj s detickami odmalinka 😉

mauzos
24. feb 2010

Junovka to by bolo super, hned vedla byvam 😉 Tusim aj ty tu niekde byvas, ze? Mozes mi poslat kontakt do IP? Dakujem

ncora
17. sep 2010

Ahojte poradte mi prosim dobreho zubara v casti KE sever...byvam pri TU a potrebujem zubara cim blizsie kedze mam male dieta.A hlavne nech ma zmluvu s poistovnou vseobecnou.
Dakujem vam vsetkym za odporucania.

matus86
27. okt 2010

nj ak mozem poradit.....

www.gradent.sk

Ak mas problem poradi ti v poradni, ma asi tak najlepsie vybavenie po Schillovi v Bratislave, ale tak co sa tyka vychodneho slovenska tak jednoznacne na otazku Dobry zubar kosice - Emil Gramata.

Ako vravim pozri hlavne web, ja som ho nasiel podla googlu, no a dokonca som sa u neho objednal online...

takze som napisal aky mam problem, odpovedal mi s tym ze si mozem vybrat termin a objednat sa.

tak sa stalo a chodime tam uz cela rodina.

Tak vela sdara s vyberom

danculik
6. apr 2012

@junovka ahoj prosim ta ako sa vola ta zubarka natom SOU?

junovka
6. apr 2012

@danculik Svobodnikova, ci Svobodova??? 😕 😕 ...tak nejako 😀

seraffa
17. apr 2013

viete mi niekto poradit naozaj dobreho zubara? Ktory ma skusenosti s pacientmi s dentalnou fobiou? Naozaj potrebujem niekoho 100% citliveho a empatickeho ktory robi zakroky dobre A BEZPOLESTNE!!! Ja mam dentalnu fobiu ale na celkovu anesteziu nemam peniaze :( Uz som zufala a naozaj mam problem vobec o tom pisat tak keby ste mi poradili fakt niekoho dobreho bola by som velmi rada, najlepsie od niekoho kto ma tiez extremny strach zo zubara a musel ist

skorom
28. máj 2015

@seraffa vybav si papier od psychiatra, ze mas fobiu a vsetko ti uhradi poistovna 🙂

mimca77
28. máj 2015

@seraffa ja som bola posrata za usami ale inak to neslo, musela som ist, a zistila som ze moja priserna zubarka as odstahovala do BA a jej ambulanciu prevzala mlada zubarka, tak reku vyskusam, snad ma nezabiju...a maximalna spokojnost, konecne na stare kolena je prec fobia zo zubara, skus, vola sa Lenka Budzinakova a ambulancia je na Park Angelinum. je sikovna, velmi mila, aj sestricka je zlata, a plus pouziva infiltracnu anestezu, to je taka mala masinka s velmi tenkou ihlou, takze v porovnani s klasickou injekciou je to 100 a 1. neverila by som, ze to raz budem moct povedat, ale uz sa nebojim zubara 😀

jolanka6
18. nov 2015

ahojte, ja odporucam doktora Šimu na Toryskej, oproti Galerii. velka spokojnost 🙂

h3llka
10. dec 2015

@mimca77 a ako je to cenovo ?

mimca77
10. dec 2015

Co ja viem, plus-minus normalka, za nas o nieco lacnejsie ako predosla zubarka. Plomba okolo 35 podla druhu, hygiena tusim tiez 35, ostatne nepamatam.

mimca77
10. dec 2015

@jolanka6 a preto si sa v novembri zaregistrovala na MK, aby si mohla do dvoch diskusii o kosickych zubaroch napisat pochvalu na tohto zubara, a odvtedy zasa nic, vsak? 😀

miselkaj
10. dec 2015

Ťahovce - dr. Trubeň, chodila som k zubárke a po tom čo mi ona zuby "opravila" sa mi po 1-2 rokoch zuby rozpadli, lebo kaz sa Ďalej vo vnútri šíril. On mi za polroka dal zuby do poriadku a veru všetko plomboval odznova ... odkedy k nemu chodím nie je žiaden problém

mimca77
10. dec 2015

@miselkaj mne sa zas dialo s predoslou zubarkou, ze jeden a ten isty zub mi opravovala cca kazde 4 mesiace, neviem kolko krat po sebe, a vzdy okolo toho mala kopu pindov, ze to je take blbe miesto, a ze to sa bude stale mrvit, a neviem co, a nova zubarka mi to spravila takto v oktobri pred rokom a klop klop, odvtedy mam s tym zubom pokoj...neskutocne aki rozdiel v servise, len si vycitam, ze som bola natolko blba, ze som u tej starej zubarky tych par rokov zostavala, ale nakoniec dobre aj tak, lebo nam karty presli pod tu novu, cize asi to tak malo byt 🙂

moncicip
10. dec 2015

@janka08 My chodime vsetci traja k Andrei Stassovej, sidli na hroncovej 5vo dvore. S malym k nej chodime od jeho roka a uplne super pristup ma ci k dospelym alebo k detom. Ja som spokojna.