Psychiater pre dospelých s ADHD

25. aug 2022

Ahojte, vie niekto o psychiatrovi na Slovensku ktory sa zaobera ADHD u dospelych? Idealne zapad a stred SR. Dakujem pekne!

slnecnica777
2. sep 2022

Môj syn 21.r má ADHD a Aspergera a ide teraz prvý krát k MUDr.Turanovi v MT.

ondyy
13. nov 2022

je mi to ľúto no z mojich skúseností ti poviem, že za tie roky čo som sa snažil niekoho nájsť som nikoho kto by sa do danej problematiky vyznal nenašiel. Keď máš viac ako 18 a problémy s ADHD tak máš jednoducho smolu, nikto jednoducho o takých ako sme my záujem nemá a nikto nám pozornosť venovať nebude. Jediné čo tak si môžeš zaplatiť drahých psychológov, ktorí ti pomôcť môžu no nemusia alebo môžeš dostať od psychiatra atomoxetín, ktorý budeš musieť brať niekoľko mesiacov aby si pocítil účinky a v mojom prípade nežiadúce účinky prevyšovali žiadúce. Toto ti vie Slovensko ponúknuť čo sa týka ADHD, nič viac. V Maďarsku alebo Rakúsku je úroveň lepšia ale za vstupné diagnostické vyšetrenie zaplatíš (a teraz si nerobím srandu) 500 - 800 € z ľudského zdravia si robia biznis. 🙂 Mohol by to byť oveľa dlhší príspevok v ktorom by som sa posťažoval a prípadne ti poradil, no už z rozmýšľania nad všetkými tými vecami s ktorými som sa stretol pri hľadaní pomoci s mojím ADHD, vo mne akurát vrie zlosť a veľké sklamanie.

zobaka
24. feb 2023

@ondyy kto ti nakoniec predpísal atomoxetin? Ale si mal nežiaduce účinky? (ak tu ešte chodis)