Viete poradiť dobrého dermatológa v Košiciach?

zuzipap
1. sep 2017

...ahojte mamicky...
...viete nam poradit nejakeho dobreho kozneho lekara, lekarku v Kosiciach? nasa mala (1,5 r) je uz vyse tyzdna vyhadzana a doposial sme obisli len s dithiadenom a nejakym zvlacnujucim telovym mliekom... nic sa nezlepsuje, dokonca mam pocit, ze sa to zacalo za uplynule dva dni zhorsovat... dermatolog, u ktoreho sme boli, dignostikoval dermatitidu blizsie neurcenu... to vidim aj ja a to nie som lekarka... asi pojdeme teraz cez vikend na pohotovost, no v pondelok by som s malou chcela ist k niekomu osvedcenemu, kto aj vie urcit diagnozu a vie a je ochotny pomoct... ak o niekom takom viete, poradte nam, prosim... dakujeme vopred velmi krasne...

pininka
2. sep 2017

Ja chodim k mudr. Kožuchovej. Mne velmi pomohla a aj so synom ked som bola tak bola super. Len viem ze je niekedy problem sa k nej dostat.

zuzipap
autor
2. sep 2017

@pininka ...dakujem... 🙂 vyhladam si ju...

martinuska
2. sep 2017

@zuzipap na pohotovost pojdes zbytocne, len chyti nieco dieta od ostatnych chorych. V nemocnici robi dr.Baloghova, to je detska kozna.

pininka
2. sep 2017

Suhlasim s martinuska, aj ta balogova je super, boli sme u nej s babatkom,uzasny pristup. Ale volala jej moja decka, inak neviem ako robi a vzdy je tam milion ludi, cakat tam s dietatom je o drzku.

zuzipap
autor
2. sep 2017

@martinuska ...nakoniec sme boli na pohotovosti, dopadlo to to tak, ako si pisala, nic z toho, ze mame ist na kozne... no chvalabohu, aspon sme necakali dlho... radila nam bud ist na kozne na snp alebo pockat do pondelka a ist do nejakej inej ambulancie... na snp sme nesli, lebo tam bol vtedy ten hrozny lekar... takze zatial cakame do pondelka...

martinuska
2. sep 2017

@zuzipap ak sa to nezmenilo tak Baloghova robi v utorky na Snp, vtedy ma len deti. A asi sa nebolo treba objednavat. Ale musis si pockat no...

zuzipap
autor
3. sep 2017

@martinuska ...dakujem... 🙂