Zubár na východnom Slovensku

brunislavka
28. feb 2022

Pekný dník ,

Prosím vás vedeli by ste mi poradiť zubnú ambulanciu na východnom Slovensku, kde by som nenechala majetok? Známa si dala robiť zuby no vyšlo ju to na 7tisic ,ja sibto nemôžem dovoliť. Ďakujem

tosomja
28. feb 2022

@brunislavka tak jedine statneho. Sukromnik si da zaplatit...a inac, ukrajinci su dobri zubari, ale drahi 🙂

oli18
28. feb 2022

Nechcem sa tu nikoho dotknúť, ale už tu píšem asi 3ti krát, že žiadni štátni zubári už neexistujú. Všetci sú súkromní a rozdiel medzi nimi je len ten, že sú aj takí, ktorí sa neunúvali uzavrieť zmluvy so zdravotnými poisťovňami a u takých aj amalgamovú plombu zaplatíš celú sama . Na druhej strane je veľmi veľa úkonov, na ktoré ZP prispieva málo, alebo vôbec. Zubári zdraželi všeobecne. Takže preto sú ich výkony také drahé.
Rada autorke: čím väčšia hladová dolina, tým lacnejší zubár. Ak by bol drahý, tak môže ambulanciu rovno zatvoriť.

smoulingirl
28. feb 2022

Na východe, konkrétne v KE na LF hľadajú budúci zubári v rámci praxe pacientov a pár rokov dozadu ich mali stále problém zohnať. Takže ak chceš ušetriť, môžeš si niečo dať spraviť tam. Ja som bola takýto testovací pacient pre moju kamošku, robí sa to všetko pod dozorom vyučujúcich, takže sa báť netreba. A plomba čo mi robila drži dobre dodnes.

danyelia
28. feb 2022

Ahoj, ja som veľmi spokojná s MUDr. Andrea Vödrösová z KE, nerobila mi síce komplet nové zuby, ale je veľmi ľudská, vie poradiť, prispôsobiť sa momentálnej finančnej situácii pacienta a podľa toho naplánovať úkony tak, aby sa dali zvládnuť. Aspoň podľa mojich skúseností je to lekárka, u ktorej je na prvom mieste pacient, ktorému chce hlavne pomôcť, a nie na ňom silou mocou zarobiť...

brunislavka
autor
1. mar 2022

@danyelia ďakujem krásne