Zubár - strojček na zuby v Košiciach

janka969
2. máj 2014

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či mi viete poradiť nejakého dobrého zubného lekára - čo robí zubné strojčeky . Dcéra chodí do Košíc na strednú a asi by bolo ľahšie, keby chodila na strojček do Košíc. Zároveň sa chcem opýtať, či neviete koľko ma to asi bude stáť, odporučila jej zubný strojček jej obvodná zubná lekárka. Ďakujem.

mary6319
2. máj 2014

@janka969 ja som osobne chodila do Košíc do nemocnice na terase. Cenu už neviem, bolo to 10 rokov dozadu...momentálne si neviem spomenúť už ani na meno lekárky...no som spokojná 😀

janka969
autor
2. máj 2014

@mary6319 ak zistíš daj mi vedieť díky

iva71
2. máj 2014

@janka969 Ja som chodila so synom k Dr. Škultétyovej na Pražskú, môžem len odporúčať.

lilysk
3. máj 2014

@janka969 Ja som chodila k MUDr.Zabavnikovej Elene Kysucká 16, 040 11 Košice-Západ
Telefón:055 / 644 30 99 E-mail:zabavnikova@gmail.com tie ceny su rozne od toho zalzi ci chces aj dole aj hore strojcek na ako dlho - v akom stave je ten chrup -ci treba tahat zuby atd ,takze kolko to stoji dopredu ked este nevidela ti nepovie 🙂
Ja osobne som platila - mala som len hore a v podstate som mala len 1 zub vpredu dost do strany - vzadu 8 mi musela dat vytrhnut ...strojcek som mala 1 rok presne a cely ten proces ma stal asi 1000 eur komplet .+ 70 eur za nocny strojcek .

ghaneska
19. jan 2015

@iva71 Ahoj Iva .... prosim Ta kedy si chodila k tej celustnej zubárke, ja by som potrebovala ist s dcerou a zhanam niekoho dobreho. Je ta pani doktorka dobra aj ako odbornik aj privetiva?
Dakujem.

iva71
20. jan 2015

@ghaneska ahoj, chodila som k nej so synom pred cca 10 rokmi, bola som spokojná aj s prístupom, aj s odbornosťou.

ghaneska
20. jan 2015

@iva71 Ďakujem 🙂

19martina85
13. mar 2015

ghaneska ahoj mohla by si mi napisat kde najdem tu zubarku? Tiez nechcem zverit dceru niekomu len tak... Dakujem 🙂

19martina85
13. mar 2015

@ghaneska ahoj mohla by si mi napisat kde najdem tu zubarku? Tiez nechcem zverit dceru niekomu len tak... Dakujem emoticon

ghaneska
14. mar 2015

@19martina85 Ahoj, myslíš čeľustnú zubárku? Ideme prvýkrát na budúci týždeň ku dr. Surovkovej do novej nemocnice.
A ku zubárke chodíme ku dr. Rerkovej na Hronskej ulici na Terase. A som spokojná.

19martina85
14. mar 2015

@ghaneska ahoj ano k celustnej lebo nam tiez treba strojcek . Daj mi potom prosim vediet ze aka je prosim ta 🙂 dakujem

ghaneska
15. mar 2015

@19martina85 V poriadku Martinka. Píšem Ti teraz do správy.

mariafritsova
24. nov 2022

Dobrý deň chcem sa opýtať bol niekto u doktora Marian Hutňan v Košiciach. Naša zubárka poslala dcéru na strojček k nemu. Koľko nás to bude stáť a či ste spokojní s prístupom.