Česacia hlava pre 2,5-ročnú

3. mar 2024

Ahojte, mám 2,5r neterku paradnicu. Rada dáva všetkým spokny, gumičky, cese každého, aj seba (keď ju niekto má cesat to rada nemá). Rozmýšľala som, že by som jej kúpila česaciu hlavu. Myslíte že je to už vhodné pre také dievčatko, alebo je nato ešte malá a nezaujme ju to ? Ak áno, tak aká je dobrá ? Aby sa jej nechuchvali vlásky a aby nemala plesinu a časti bez vlasov

kivivi
3. mar 2024

Mojim dceram by som kupovala neskor ako v 2.5 roku, ale nepoznam tvoju neter, mozno by ju to uz zaujalo. Dcery dostali od krstnych taku z hrackarstva, splnala vsetko to, co nechces - robili sa chuchvalce z vlasov, mala vlasy len v takych riadkoch, zvysok bol plesina, zle sa to rozcesavalo. Proste cele zle. Ale videla som predavat najlacnejsiu "profi" cesaciu hlavu na nete za 35€, neviem to teraz najst, ale bola to stranka s kadernickymi potrebami. Tusim okolo 7€ este stala nejaka vec, aby sa to dalo napevno pripevnit napr. na stol. Skus teda pogooglit, lebo tie z hrackarstva su fakt otras.
Toto som nasla, ja by som k tomu dokupila uz aj ten stojan, nejaky z tych lacnejsich do 10€ urcite staci:
https://www.svetkadernictva.sk/cvicna-hlava-dam...