Cherek rukávniky

23. jan 2024

Ahojte. V lete ideme na dovolenku syn bude mať vtedy akurát 1r a 8m chcela by som mu kúpiť cherek rukavmiky ale neviem či kúpiť ešte tie zaciatočnícke zelené alebo už rovno červené. Syn ma vodu rád ale plával zatiaľ len v tých kolesách pre bábätká. Ďakujem za rady 😊

kovo21
23. jan 2024

Zelene su podla mna skoda penazi. Dve deti u nas odfungovali na cervenych od pol roka. Zelene su velke a pouzijes ich kratko. Dieta je v nich menej pohyblive.

zojanka
23. jan 2024

Rovno červené

13uzivatelka11
23. jan 2024

Podľa mňa sú inak skruttenringen lepšie.

autor
23. jan 2024

@13uzivatelka11 aj po nich pokukujem. Ste spokojná s nimi?

simca06022011
23. jan 2024

my sme mali zelene a to mam dost velke dieta (ale bola chuda, nepamatam si ci to hralo rolu:DD) , od cca roku do troch, potom isla na cervene. Tie cervene sme ani dlho nepouzivali, asi jednu sezonu a koniec.

13uzivatelka11
23. jan 2024

Áno mali sme chvílu cherek ale keďže mal praskunty jeden rukáv tak sme chceli kúpiť ďalšie ale nemali nikde, tak sme kúpili tieto a podla mňa sú lepšie, sú menšie a tým pádom pohodlnejšie pre dieťa

alzbeta311
23. jan 2024

@13uzivatelka11 tam je prosím nejaký rozdiel vo farbách? Velkostne ?

petamich
23. jan 2024

instruktorka na plavani odporucala detom, co nemaju skusenosti s plavanim a rukavnikmi zelene, viac nadnasaju a pod. pri cervenych hrozi, ze sa viac potopia, zlaknu sa a je po zabave

takze ak mate skusenosti, tak rovno cervene, ak nie tak zelene

amelie2017
23. jan 2024

Ak idete k moru a more tam nie je uplne kludne, urcite zelene. Ja mam 6 rocnu a minuly rok si ich v mori este
niekedy ukradla bratovi, hlavne ked boli vacsie vlny. Samozrejme, ze uz vie plavat, ale do vln len s rukavnikmi.
A o rok ich na bazary predas za skoro rovnaku cenu.

13uzivatelka11
23. jan 2024

@alzbeta311 nám vraveli v obchode ze to nie je farebne rozličné ako pri cherek, ale môžeš si to pre istotu skúsiť pozrieť na googli 🙂

banalu
23. jan 2024

Mojej som kupila zelene, mala asi rok a pol ked ich skusala prvy krat. Tiez som mala dilemu, ze ktore... nakoniec som bola rada, ze som vzala vacsie. Dost rychlo sa v nich naucila balansovat a drazat hlavku tak aby sa nenapila, drzia ju sj rukavniky pekne vysoko. Vie si v nich aj lahnut na chrbatik. V podstate je dost samostatna, keby bolo na nej aj sama ostane v bazene 😂
A pritom patri medzi chudsie deti, cize aj cervene by jej boli fajn, len by nemala bradu tak vysoko od hladiny. 🤷‍♀️