Hovoriaci psík od Fisher Price. Hrajú sa s ním deti?

uhlikova09
14. nov 2007

Ahojte chcela by som sa spytat tych ktory maju doma tohto psika,hraju sa vase deti s nim?Hned od zaciatku?Moj maly sa ho velmi boji,neviem preco,či sa musi s nim skamaratit neviem fakt.

ena
18. nov 2007

mne sa ten psik paci, aj malemu, ale nie som velmi za textilne/plysove hracky, ktore maju v sebe hraci mechanizmus, tym padom ich nemozem supnut do pracky.. 😒

penelope2066
18. nov 2007

no tak to je naozaj nevyhoda ked sa to neda prat,to potom len uzkostlivo dbat na tom aby hracku dieta nezaspinilo.ale potom to uz nieje to prave

livka299
18. nov 2007

baby, moj syn odkedy toho psika videl v predajni tak mu zaziarili ocka, ze sme ho v momente museli kupit, a teraz je to jeho ranny ritual este v posteli sa s nim pohrat, a az tak vstat.... 🙂 🙂 🙂

gabuliik
19. nov 2007

Super livka. Bola by som rada,keby aj naša malá tak na nho reagovala. Ako som už písala, dostane ho pod stromček. Tiež jej žiarili očká v obchode. Teraz vždy, keď ideme do Tesca, tak sa musíme pri ňom zastaviť.

sara2
19. nov 2007

Ahojte babule.
My máme hovoriace kresielko.Doniesla ho krstná mama našej malej z usa.Hovorí po anglicky.Dcérka ma teraz 2 roky a dostala ho na rok.Zo začiatku bola uchvátená nechcela z neho ani zísť.Potom prišlo obdobie "nevšímania".A teraz ho znovuobjavila.Spievaju sa tam pesničky,aj básničky.Hovorí abecedu po anglicky.Je tam aj knižôčka so zvieratkami a lampička ktorá pri zapnutí hraje a svieti rôznymi farbami.Je krásne a malá si zavše pri hre spomenie aj na kresielko.Niekedy na ňom aj obedujeme.Sme spokojní. 🙂

bleskovka
19. nov 2007

baby ja len tak na okraj...psik stoji v Nemecku 17,-euro...asi pred mesiacom som to videla v akcii, ale zial, je to nemecky psik. My mame zo Slovenska tiez za 1200. Nehorazne zdieraju tie slovenske obchody.

uhlikova09
autor
21. nov 2007

A nielen na hrackach zdieraju........

wighy
21. nov 2007

no psika sme my dostal i od svagrinej ked sa mala narodila, ona ma ece sice cas reagovat na neho ale pred kupanik,ked je vybalena a kopkame si v izbe jej ho pustam a aspon nemame ticho, jedna vec co sa mi nezda ked spievaju tu abecedu vynechali pismeno U, 😒 nechapem

mariya
21. nov 2007

ahojte mamicky.. moj maly ma toho psika a ma ho velmi rad,,ma sice len 9mesiacov ale je tak nanho nauceni,ked je mrzuty staci pustit psikaa je po placi 🙂

alionuska
21. nov 2007

Ahojte,aj my mame hovoriaceho psika.Uz asi rok a stale sa ho nasa princeznicka nevie nabazit.Je to krasna hracka a velmi naucna.A aj zabavna,najviac som sa nasmiala,ked moj drahy isiel v noci na zachod a sliapol nanho a psik zacal vyhravat.Skoro vtedy skolaboval,uprostred noci,vsade ticho...Odvtedy musim davat pozor,ci je mimo dosahu,upratany medzi hrackami. 😉

curly1983
21. nov 2007

ahojte mamicky 😉

No u nas to malo trochu iny priebeh ako u vas 😀 ... vy ste kupovali toho psika lebo zaziarili ocka vasim deturencom ... ale u nas to bolo tak ze zaziarili ocka mne 😀 😀 😀 No a pre malu je zatial uplne nepodstatny .. ale verim ze neostane nepovsimnuty psicek nas 😵