Koleso verzus rukávniky pre 2,5 ročné dieťa

lilly0812
7. júl 2014

Dobrý deň,

viete mi prosím poradiť kde kúpiť koleso/rukávniky pre 2 a pol ročné dieťa? Kúpili sme koleso 50 cm no malému je trochu veľké, menšie nemali. Hľadala som v obchode aj rukávniky no všetky boli 3-6 rokov, pre deti od 2 rokov som nič nenašla.

prasiatko30
28. júl 2014

@cayar presne tieto pouzivaju u nas na plaveckom zacinaju s3-4 a postupne sa davaju dole

cayar
28. júl 2014

@prasiatko30 takto aj moja dcera zacinala na plaveckom. Zac. januara este potrebovala 3 a 18. marca uz preplavala 10 metrov bez;) Teraz uz plave 25 metrov, potapa sa...

prasiatko30
28. júl 2014

@cayar u nas pri tych uplne malickych pouzivaju tieto plus im daju ten korkovy "rezanec " a potom neskor dosku korkovu vsetko postupne - i ked ja som na doma pouzivala klasika nafukovacie rukavniky a ked uz bola vo veku ze by mohla sa ubranit sama tak som ich zacala sfukovat

lilly0812
autor
28. júl 2014

@baryana Ano, mame, len my sme boli pre to v Hejku osobne. Pomocka je to sice dobra len ked sme to malemu obliekli v bazene sa ledva hybal. Obycajne rukavniky budu asi lepsie.

bubu1111
28. júl 2014

Ja som vcera kupila rukavniky v Kik.Za 2.25 e od 11 do 15 kg.Ked som robila v hrackarni tak sme predavali kolieska 41 cm, mozno niekde najdes

baryana
28. júl 2014

@lilly0812 ja si tiez pojdem pre to osobne. takze asi zajtra, pozajtra sa ozvu. dostala si info mailom? no ja s tym pocitam, ze bude menej pohyblivy 🙂 , ma tiez len dva roky a pät mesiacov. doma sa kupe len v malom bazene a na jazere sme boli len jeden raz. tam mal nafukovacie rukavniky a ked som ho na chvilocku pustila, ci ho to udrzi, tak ruky ostali nad vodou, ale hlava sla pod vodu a zlakol sa. a potom uz nechcel so mnou ist. len sa hral na brehu s kamienkami. takze radsej v tom mori nech ma nieco pevne, ked pojde so mnou a hybat sa moze na brehu bez toho 🙂 a plavat sa bude ucit neskor. 🙂

lilly0812
autor
28. júl 2014

@baryana mne prisla sms sprava aj e-mail z Hej, ze uz je tovar pripraveny k vyzdvihnutiu. Ja som sice citala na tento jumper celkom dobre hodnotenia no com som videla dalsie deti v aqua parku ziadne z nich take nic nemalo, prevazne mali obycajne rukavniky. Ten jumper by mal tiez hlavu drzat nad vodou no nie je to tak, hlavicku namal vobec mali nijako podoprenu, sice sme ho samozrejme drzali no v tej vode to nebolo az take ake som ocakavala.

lilly0812
autor
28. júl 2014

@bubu1111 ja som v ziadnom obchode nevidela koleso mensie ako 51 cm