Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

inna7
11. apr 2009

Ahojte....pekné prežitie Veľkonočných sviatkov!!!! 🙂 🙂 🙂

sara2
11. apr 2009

Ja sa tiež pripájam: Požehnanú Veľkú Noc vám a vaším rodinkám prajeme so Sárinkou 😉

mirrinka
11. apr 2009

aj my prajeme krásne sviatky 😉

momoyka
12. apr 2009

ahojte,
aj my zelame krasne a pozehnane velkonocne sviatky vsetkym aj s rodinkami, a zajtra vsetkym babam vela vody...
momoyka s rodinkou

momoyka
12. apr 2009

vidim, ze kazdy slavi, my sme u babi v udavskom a trosku sa mi podarilo zapnut net 😝

cakame navstevu, uz tu davno mali byt, a potom my ideme na dalsiu navstevu,
😝 to je den,

emita
12. apr 2009

Christos voskrese!!! 🙂 🙂 🙂 požehnané sviatky!!!

my ideme dnešné kalórie "vybehať" do lesa 😉

sara2
13. apr 2009

Dobré ránko.Sme hore od pol siedmej,Sárka čaká olievačov 😀
Počasíčko suprové čo?
Aj napriek tomu vám prajem krásny deň 😉

Emi,robila som ten zákusok,bol fantastickýýýýýýý 🙂

emita
13. apr 2009

náš ešte stále je fantastický 🙂 🙂 🙂 ale tú parížsku šľahačku som na vrch nedala. mňam ale taký dobrý zákusok som dávno nejedla 🙂

moji chlapci práve odišli po oblievaní tak sa idem učiť. ale najprv asi pridám nejaké nové fotočky. snáď nikoho nenapadne prísť k nám. tehotné sa neolievajú tak neotváram 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
14. apr 2009

ja som tuuu. už som bola na poradni, v tescu... 😉 sparádila som chlapca 🙂 🙂 🙂 on si to už normálne uvedomuje keď ho ľudia obzerajú že aký je sparádený a robí to "ccc" sranda z neho 😀

oriel
14. apr 2009

ahojky,tak aj ja som uz tu.... sviatky nic moc.... Lilka je chora..... Sari,asi to musela chytit od niekoho na tom pieskovisku,pretoze to iste ma aj Kika a nikde inde neboli,ani v skolke.... 😠 Hm,kasle,trocha sopli a aj teplota bola.... Kika dostala hned v stvrtok vecer a lilka od piatku.... 😝 Inak celkom v pohode,no kosa bola... a dnes tak krasne.... 😀 😀 idem kuknut,co ste popisali...paaa

inna7
14. apr 2009

no čaute.... 🙂 ja som tiež malej pokupila z tesca krasne tričenka aj šatky barbie...ešte dnes trva ta akcia... 🙂

Oriel, dufam že sa malinka z toho rychlo dostane.... 🙂 u nas ešte dozvuky sú....

oriel
14. apr 2009

inna,cauko..... mozes sa dostat na MMB? Ja nie.....

inna7
14. apr 2009

ahojky...ano možem... v pohode... 🙂

ankatanka
14. apr 2009

Ahojky mamicky z He....mozem sa k vam pridat? Rada by som s niekym niekedy pokecala. Nevedela som, ze sa tu takto stretavate.. 😕, nahodou som vas objavila.....

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ankatanka
14. apr 2009

ahoj ahoooj, aspon niekto sa ukazal...urcite su vsetci vonku, ked je tak pekne. My sme doma ☹ . Tatianka je chorucka...

mirrinka
14. apr 2009

Ahojte 🙂
ankatanka,len sa pridaj,čím viac tým lepšie 😉 😉 😉 kde bývaš? na sídlisku I ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ankatanka
14. apr 2009

ahojky mirrinka, byvam na Mierovej, ty na sidl.I?

emita
14. apr 2009

anka vitaj 🙂

asi tu ochvíľu vznikne téma Humenné sidl. I 😀 😀 😀 😀

mirri spomínala som pani Maruške že Lianka chodí k nej tak sa z nej rozplývala že aká je zlatučká 🙂 a aj ty že si zlatá 😉 🙂

mirrinka
14. apr 2009

emi fakt? 😉 že dakujem 😉
ankatanka,ja bývam na sidl.I - a nie som jediná 😀 😀 😀 😀 😀 ale zase až toľko nás nie je aby sme novú tému otvorili 😀 😀 😀 😀 ale na Mierovej býva Sara 😉

ankatanka
14. apr 2009

Dakujem vam za privitanie. Ked uz sme pri tom sidlisku I 🙂 🙂 🙂 , ja bywam nedaleko 😀 😀 , pri policii

ankatanka
14. apr 2009

A Emita, pozrela som tvoj fotoalbum, ja si ta pamatam zo skoly, Kudlovskej. 😉 🙂

emita
14. apr 2009

vážne? tak hoď aj ty nejaké fotky 🙂

inna7
15. apr 2009

Dobre ranko.... 🙂 🙂 🙂 ankatanka serusky... 😉 🙂 🙂

no my sme zasa v noci nespinkali....mala vkuse vstavala v postielke a drgala s nou ako najsilnejsie vedela...takze ani nam nedala spať.. 🙄 neviem čo zasa...žeby ten siedmy zub? 😕

joj sa vytešujem z noveho obrazu....mojho... 😵 😵 😵 konecne zaramovany.... 🙂

no a čo dnes varime???

mirrinka
15. apr 2009

ahooooooj...pekný slnečný dníček sa želá 😎 😎 😎 😎 😎
inna ja dnes robím tarhoňu - manžel príde po dvoch dňoch konečne domov 😀 a má ju rád,tak mu ju spravím aj s nejakou omáčkou a mäskom .... 😉

emita
15. apr 2009

ránko 🙂 🙂 🙂 ja dnes nevarím. máme odvčera kurča na paradajkách a mede. možno nejakú polievku. mne je taaak smutno ☹ neviem si zvyknúť že sme po 6 dňoch zase sami doma 😖 Ale viete čo my máme nové? Šimonko sa od soboty nehraje s hračkami 😕 len s vysávačom 😀 normálne sa postaví pod špajzové dvere a pýta si vú-vú tak ho už ani neodkladáme 😝 a keď ho prestane baviť vysávač, vezme si metlu 😀 po kom to dieťa je? 😀

ankatanka
15. apr 2009

Ahojkyy, pekny den vam prajem. Thanks za privitanie...inna7, ja som tiez dnes mala nocnu 😖 , mala ma zapal priedusiek a upchaty nostek, takze sa w kuse budila...ha! a teraz rano potiahla do 8.30........ 😀 ja tiez rozmyslam, co varit - asi spravim granadir, malkej oblubene jedlo

Mirrinka- tarhona-mnaaam, to som nemala uz roky 😀 , asi tiez spravim zajtra, ked pride tato domov. Thanks za tip!

ankatanka
15. apr 2009

ahoj emita, tak som tam hodila nejake fotky, nechcelo mi to vcera vlozit, ze vraj velky format 😝 tak moja mala tiez vzdy chce vysavat, tiez stoji pred spajzkou a pyta "syvavac"-tak tomu ona hovori 😀 😀.

momoyka
15. apr 2009

ahojte, pekny dnicek, dnes to vyzera zas na pekny slnieckovsky dnik 🙂

my sme dnes sami po siestich dnoch tiez, muzika sme uz pustili do roboty, idem nieco pospratovat, varit dnes nejdem, este mame sviatocne jedla, takze relax... 😉